Новини

20 серпня 2019, 09:39

Огляд головних тем «Голосу України» від 20 серпня

докладніше
19 серпня 2019, 15:51

З ініціативи голови Комітету у закордонних справах Г.Гопко відбулася прес-конференція на тему: «Пріоритети зовнішньополітичної діяльності для Парламенту ІХ скликання»

докладніше
16 серпня 2019, 15:37

Програма РАДА провела для новообраних народних депутатів тренінг, присвячений Регламенту Верховної Ради України

докладніше
15 серпня 2019, 19:40

Підготовча депутатська група вивчила пропозиції, напрацьовані підгрупами з організації роботи Верховної Ради IX скликання (відео)

докладніше
15 серпня 2019, 10:00

Проводиться акредитація до Верховної Ради України IX скликання

докладніше
14 серпня 2019, 18:54

І. Геращенко та А. Герасимов висловились проти ліквідації Комітету у справах ветеранів та створення Комітету з прав людини та реінтеграції окупованих територій

докладніше
14 серпня 2019, 12:40

У Верховній Раді відбулося чергове засідання Підготовчої депутатської групи (відео)

докладніше
13 серпня 2019, 16:00

Комітет з питань культури і духовності у Верховній Раді VIII скликання було визначено головним з опрацювання 322 проектів законів та постанов

докладніше
12 серпня 2019, 16:00

Комітет у закордонних справах у Верховній Раді VIII скликання проводив роботу з оновлення й вдосконалення законодавчої бази зовнішньополітичної діяльності України, включаючи парламентську експертизу та підготовку до ратифікації міжнародних договорів

докладніше
09 серпня 2019, 18:00

29 серпня відбудеться урочисте засідання Верховної Ради України IX скликання (відео)

докладніше
09 серпня 2019, 17:55

Перший заступник голови Верховної Ради, представник ПП «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко взяла участь роботі засідання депутатської групи з підготовки до роботи Верховної Ради ІХ-го скликання

докладніше
09 серпня 2019, 15:01

Програма РАДА розпочала серію тренінгів для новообраних народних депутатів

докладніше
08 серпня 2019, 15:31

Перше засідання Підготовчої депутатської групи

докладніше
07 серпня 2019, 16:32

Комітет з питань охорони здоров’я протягом своєї діяльності у Верховній Раді VIII скликання провів 70 засідань «круглих столів» з обговорення суспільно значущих проблем

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
23 квітня 2019, 09:15

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 23 квітня

Сьогодні у «Голосі України»:

Кожен зробив свій вибір вільно та демократично

Голосування за мовний законопроект відбудеться у Чистий четвер

Жодної зміни у стратегічному курсі розвитку держави не відбудеться

Вітають і очікують на продовження співпраці

 

Кожен зробив свій вибір вільно та демократично

Вибори Президента України відповідають закону, є демократичними і проведені на рівні високих міжнародних стандартів. Про це заявила Голова Центральної виборчої комісії Тетяна Сліпачук на вчорашньому брифінгу в ЦВК. У ЦВК стверджують, що не зафіксували жодних скарг чи заяв про порушення під час голосування, які могли б вплинути на результати виборів.

Станом на 16.30, ЦВК опрацювала 99,53 відсотка електронних протоколів. За кандидата у Президенти Володимира Зеленського віддали свої голоси 73,23 відсотка виборців, за Петра Порошенка - 24,45. Недійсними визнано 2,31 відсотка бюлетенів. У розрізі регіонів чинний Президент України Петро Порошенко посів першість лише у Львівській області та в закордонному виборчому окрузі. В решті областей України та в столиці Києві виборці віддали перевагу Володимиру Зеленському. (читайте у «Голосі України» на 1, 3 стор. >>> article/316322)

Голосування за мовний законопроект відбудеться у Чистий четвер

Голова Верховної Ради Андрій Парубій на початку погоджувальної ради відзначив, що президентські вибори відбулися прозоро та демократично, що є великим досягненням для України як європейської держави.

"Дані екзит-полів свідчать, що новообраним Президентом України буде Володимир Зеленський, і я поважаю волю громадян та хочу привітати Володимира Олександровича з обранням на цю посаду та побажати йому мудрості, твердості на тому шляху, яким іде Українська держава. Також хочу подякувати Петру Порошенку за те, що він продемонстрував найвищий рівень політичної культури, подякувати за всі етапи нашої співпраці, хоча, зрозуміло, нам ще доведеться співпрацювати по тих законах, які стоять на порядку денному Верховної Ради", - зазначив Андрій Парубій та підкреслив, що незважаючи на вибори, парламент повинен продовжити роботу над питаннями порядку денного, зокрема, над законопроектом про забезпечення функціонування української мови як державної. (читайте у «Голосі України» на 1-2 стор. >>> article/316326)

Жодної зміни у стратегічному курсі розвитку держави не відбудеться

Усі ключові питання розвитку держави, у тім числі й зовнішньої політики, визначаються законами, які ухвалює парламент. На цьому наголосив Голова Верховної Ради Андрій Парубій на брифінгу після завершення погоджувальної ради. "Тому можу всіх запевнити: жодної зміни у нашому стратегічному курсі розвитку держави не відбудеться за будь-яких обставин. По всіх питаннях і зовнішньополітичного вибору, і безпеки, і оборони, ідентичності український парламент і надалі займатиме дуже тверду, послідовну і чітку позицію. Упевнений, це буде підтверджено на цьому тижні", - сказав він. (читайте у «Голосі України» на 2 стор. >>> article/316327)

Вітають і очікують на продовження співпраці

Зарубіжні лідери та глави МЗС привітали Володимира Зеленського з перемогою на виборах Президента України.

Президент Республіки Польща Анджей Дуда під час телефонної розмови привітав Володимира Зеленського з обранням на пост Президента та запросив до Польщі, поінформувала канцелярія глави польської держави. Польські інформаційні агентства звертають увагу на те, що президент РП Анджей Дуда перший привітав Володимира Зеленського з перемогою, повідомляє кореспондент "Голосу України" у Варшаві Іван Козловський. Запевнивши свого нового українського візаві у "готовності Польщі до подальшої всебічної допомоги Україні у сфері безпеки і державних реформ", в офіційному вітальному листі А. Дуда висловив переконання, що "зміцненню дружніх відносин і формуванню взаємної злагоди" між нашими країнами служитиме "новий підхід" до методів "трактування спільної недавньої історії наших народів", а також "глибока віра" в те, що термін президентства В. Зеленського "принесе позитивний перелом у цій справі". (читайте у «Голосі України» на 3 стор. >>> article/316323)

 

Повний випуск «Голосу України» від 23.04.2019 на сайті http://www.golos.com.ua