Новини

20 серпня 2019, 09:39

Огляд головних тем «Голосу України» від 20 серпня

докладніше
19 серпня 2019, 15:51

З ініціативи голови Комітету у закордонних справах Г.Гопко відбулася прес-конференція на тему: «Пріоритети зовнішньополітичної діяльності для Парламенту ІХ скликання»

докладніше
16 серпня 2019, 15:37

Програма РАДА провела для новообраних народних депутатів тренінг, присвячений Регламенту Верховної Ради України

докладніше
15 серпня 2019, 19:40

Підготовча депутатська група вивчила пропозиції, напрацьовані підгрупами з організації роботи Верховної Ради IX скликання (відео)

докладніше
15 серпня 2019, 10:00

Проводиться акредитація до Верховної Ради України IX скликання

докладніше
14 серпня 2019, 18:54

І. Геращенко та А. Герасимов висловились проти ліквідації Комітету у справах ветеранів та створення Комітету з прав людини та реінтеграції окупованих територій

докладніше
14 серпня 2019, 12:40

У Верховній Раді відбулося чергове засідання Підготовчої депутатської групи (відео)

докладніше
13 серпня 2019, 16:00

Комітет з питань культури і духовності у Верховній Раді VIII скликання було визначено головним з опрацювання 322 проектів законів та постанов

докладніше
12 серпня 2019, 16:00

Комітет у закордонних справах у Верховній Раді VIII скликання проводив роботу з оновлення й вдосконалення законодавчої бази зовнішньополітичної діяльності України, включаючи парламентську експертизу та підготовку до ратифікації міжнародних договорів

докладніше
09 серпня 2019, 18:00

29 серпня відбудеться урочисте засідання Верховної Ради України IX скликання (відео)

докладніше
09 серпня 2019, 17:55

Перший заступник голови Верховної Ради, представник ПП «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко взяла участь роботі засідання депутатської групи з підготовки до роботи Верховної Ради ІХ-го скликання

докладніше
09 серпня 2019, 15:01

Програма РАДА розпочала серію тренінгів для новообраних народних депутатів

докладніше
08 серпня 2019, 15:31

Перше засідання Підготовчої депутатської групи

докладніше
07 серпня 2019, 16:32

Комітет з питань охорони здоров’я протягом своєї діяльності у Верховній Раді VIII скликання провів 70 засідань «круглих столів» з обговорення суспільно значущих проблем

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
19 квітня 2019, 13:02

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон про Основні засади (стратегію) державної екологічної політики України на період до 2030 року

Побачив світ черговий номер збірника нормативно-правових актів парламентського видавництва.

У №16 опубліковано Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо застосування трансплантації анатомічних матеріалів людині».

Відповідно до Закону Верховна Рада постановляє внести зміни до Цивільного кодексу України, які надають право на донорство гемопоетичних стовбурових клітин у випадках, передбачених законом, особам віком до 18 років.

Також внесено зміни до Закону України "Про застосування трансплантації анатомічних матеріалів людині", що передбачають: утворення до 1 січня 2020 року Єдиної державної інформаційної системи трансплантації; визначення терміну «діяльність, пов’язана з трансплантацією» як медичної послуги; доповнення переліку суб’єктів організацій та надання медичної допомоги із застосуванням трансплантації та здійснення діяльності, пов’язаної з трансплантацією Національною службою здоров’я України; розширення переліку осіб, які є близькими родичами для родинного донорства; надання сімейному лікареві права отримувати згоду на посмертне донорство; можливість донорства кісткового мозку від братів або сестер віком до 18 років; конкретизацію, що дозволяється лише міжнародний обмін анатомічними матеріалами, а щодо гемопоетичних стовбурових клітин - дозволяється їх купівля – продаж та ряд інших.

Закон набрав чинності 31 березня 2019 року.

Також у №16 «Відомостей» опубліковано Закон «Про Основні засади (стратегію) державної екологічної політики України на період до 2030 року».

Даним Законом Верховна Рада України постановляє: затвердити Основні засади (стратегію) державної екологічної політики України на період до 2030 року. У Стратегії дано аналіз стану навколишнього природного середовища, визначено мету, засади, принципи та інструменти державної екологічної політики, стратегічні цілі, завдання та етапи її реалізації, очікувані результати виконання тощо.

Закон набрав чинності 31 березня 2019 року та вводиться в дію з 1 січня 2020 року. Також зазначено, що з дня введення в дію цього Закону, втрачає чинність Закон «Про Основні засади (стратегію) державної екологічної політики України на період до 2020 року».

Довідково: Бюлетень «Відомості Верховної Ради України» видається відповідно до вимог статті 22 Закону України «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації», статті 139 Регламенту Верховної Ради України, Указу Президента України «Про порядок офіційного оприлюднення нормативно-правових актів та набрання ними чинності».