Новини

19 липня 2019, 15:03

У Верховній Раді відкрито Освітній центр

докладніше
19 липня 2019, 11:36

Під час роботи Х сесії Верховної Ради України 8-го скликання особисті прийоми громадян головами комітетів та депутатських фракцій відвідали 390 громадян

докладніше
19 липня 2019, 10:29

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування за період десятої сесії провів 9 засідань, на яких розглянуто 61 питання

докладніше
19 липня 2019, 09:33

Огляд головних тем «Голосу України» від 19 липня

докладніше
18 липня 2019, 19:35

І. Геращенко: «Європарламент підтримав резолюцію із вимогою до РФ щодо негайного звільнення усіх бранців Кремля»

докладніше
18 липня 2019, 19:18

Андрій Парубій: "Органи державної влади та органи місцевого самоврядування зобов'язані діяти лише на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України"

докладніше
18 липня 2019, 17:07

У Комітеті у закордонних справах презентовано проведення міжнародної конференції на тему: "Демократія в дії"

докладніше
18 липня 2019, 16:29

У Верховній Раді відбулася національна конференція "Законодавче регулювання медіації в Україні"

докладніше
18 липня 2019, 15:50

Завершились Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради у 2019 році та Програма стажування випускників німецьких ВНЗ в Апараті Верховної Ради України

докладніше
18 липня 2019, 14:59

Комітет у закордонних справах направив звернення новообраним членам Європейського Парламенту

докладніше
18 липня 2019, 13:40

І. Геращенко: «Наше завдання - зберегти санкційний тиск ЄС проти РФ та зафіксувати в резолюції вимогу до Росії звільнити усіх бранців Кремля»

докладніше
18 липня 2019, 09:34

Огляд головних тем «Голосу України» від 18 липня

докладніше
17 липня 2019, 17:06

Голова Верховної Ради України заявив, що скликання позачергової сесії має відбуватись у відповідності до чинного законодавства

докладніше
17 липня 2019, 11:15

Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності за час роботи десятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання провів 10 засідань, на яких розглянуто 60 питань

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
10 квітня 2019, 09:27

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 10 квітня

Сьогодні у «Голосі України»:

Закон про функціонування державної мови жодним чином не обмежує права нацменшин

ПАРЄ має вирішити: гроші або принципи

Ірина Геращенко: "Розраховуємо на незмінну позицію Чехії у питанні санкцій проти РФ"

Ставлення до дебатів - ставлення до закону

 

Закон про функціонування державної мови жодним чином не обмежує права нацменшин

На початку пленарного засідання Голова Верховної Ради України Андрій Парубій поінформував про результати роботи української парламентської делегації на 140-й Асамблеї Міжпарламентського Союзу у столиці Катару, місті Доха. "Це - величезний і найдавніший міжнародний форум", - зазначив А. Парубій. У роботі Асамблеї взяли участь делегації 163 країн, 60 голів і 40 віце-спікерів парламентів. Загалом у форумі взяли участь понад 2200 парламентаріїв.

Голова Верховної Ради розповів, що українська парламентська делегація запропонувала для ухвалення на Асамблеї проект Резолюції про неприпустимість найманства як засобу підриву миру та порушення прав людини, провівши велику роз'яснювальну роботу із учасниками форуму. Андрій Парубій висловив переконання, що ця Резолюція буде прийнята Асамблеєю. (читайте у «Голосі України» на 1-2 стор. >>> article/315800)

ПАРЄ має вирішити: гроші або принципи

"Пан Ягланд вважає, що Росію потрібно повністю повернути в Раду Європи, оскільки це створює лінії поділу в Європі. Якщо керуватися такою логікою, треба випускати злочинців із в'язниць, бо це лінія поділу в суспільстві". Так міністр закордонних справ України Павло Клімкін у Твіттері прокоментував позицію генсека РЄ Турбйорна Ягланда щодо Москви в організації, яку активно лобіюють на весняній сесії ПАРЄ у Страсбурзі, що триває цього тижня. Уже сьогодні там мають відбутися термінові дебати про місію Асамблеї, зокрема і про роль РФ в організації. (читайте у «Голосі України» на 1, 5 стор. >>> article/315808)

Ірина Геращенко: "Розраховуємо на незмінну позицію Чехії у питанні санкцій проти РФ"

Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко зустрілася з делегацією Комітету у закордонних справах Палати депутатів Парламенту Чеської Республіки на чолі з головою комітету Любомиром Заоралеком.

Під час зустрічі було обговорено питання міжпарламентської співпраці, консолідації зусиль задля протидії гібридним викликам з боку РФ. Ірина Геращенко повідомила, що російсько-окупаційні війська продовжують порушувати режим тиші на Донбасі, розповіла про останні трагічні події на фронті, загибель військових, зокрема військовослужбовців-жінок, і цивільних, від обстрілів російськими мінами. (читайте у «Голосі України» на 3 стор. >>> article/315839)

Ставлення до дебатів - ставлення до закону

Відповідь на запитання, яким має бути формат дебатів двох кандидатів на посаду Президента, учора на спільному брифінгу дали голова Центральної виборчої комісії Тетяна Сліпачук та голова правління ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України" Зураб Аласанія.

"Законодавство, насамперед закон про вибори Президента, встановлює певний порядок проведення дебатів. ЦВК уже дала своє роз'яснення в постанові, щоб суспільству було зрозуміло, як кандидати можуть використати ці положення і провести як дебати за рахунок виборчих коштів, так і дебати, які відповідно до статті 62 цього закону має проводити ЦВК спільно із Суспільним телерадіомовником", - наголосила Т. Сліпачук, зауваживши, що йдеться про постанову ЦВК No 472 за 5 травня 2014 року. (читайте у «Голосі України» на 3 стор. >>> article/315840)

 

Повний випуск «Голосу України» від 10.04.2019 на сайті http://www.golos.com.ua