Новини

18 вересня 2019, 18:30

Орієнтовний графік розгляду проекту закону про Державний бюджет України на 2020 рік відповідно до Регламенту Верховної Ради України

докладніше
18 вересня 2019, 18:10

У Комітеті з питань транспорту та інфраструктури відбулася зустріч з представниками Європейського Союзу в Україні

докладніше
18 вересня 2019, 18:02

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради розглянув законопроект щодо протидії зловживанням прав народних депутатів у ході законодавчої процедури

докладніше
18 вересня 2019, 17:57

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки прийняв рішення про створення спільної міжфракційної робочої групи з підготовки проекту закону щодо реформування СБУ

докладніше
18 вересня 2019, 16:30

Представники депутатської фракції Політичної партії «Європейська Солідарність» провели особистий прийом громадян

докладніше
18 вересня 2019, 16:00

Комітет з питань свободи слова розглянув питання забезпечення прав акредитованих журналістів і працівників ЗМІ на здійснення професійної діяльності у Верховній Раді України

докладніше
18 вересня 2019, 13:22

Ранкове засідання Верховної Ради

докладніше
18 вересня 2019, 13:10

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законів України у сфері використання ядерної енергії»

докладніше
18 вересня 2019, 12:52

До Дня безпеки пацієнта українським медикам передали 20 “швидких”

докладніше
18 вересня 2019, 11:30

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення переліку видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню»

докладніше
18 вересня 2019, 11:26

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до Кримінального кодексу України та Кримінального процесуального кодексу України щодо зменшення тиску на бізнес»

докладніше
18 вересня 2019, 11:20

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо початку роботи Вищого антикорупційного суду»

докладніше
18 вересня 2019, 10:00

Голова Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова провела зустріч з представниками Міжнародної організації праці

докладніше
18 вересня 2019, 09:32

Огляд головних тем «Голосу України» від 18 вересня

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
09 квітня 2019, 10:29

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

У Страсбурзі розпочалася Друга частина сесії Парламентської асамблеї Ради Європи

 

У роботі сесії ПАРЄ бере участь Постійна делегація Верховної Ради України.

Президент ПАРЄ Л.Морі Паск’є 8 квітня відкрила Другу частину сесії ПАРЄ. Під час своєї вступної промови вона наголосила на необхідності збереження «спільного дому» для 830 мільйонів європейців у мирі, процвітанні, співпраці та діалозі.

Було представлено Звіт про діяльність Бюро та Постійного комітету, а також відбулися дебати на тему: «Спостереження за парламентськими виборами в Республіці Молдова (24 лютого 2019 року)».

Парламентарії розглянули запити на обговорення за поточною та терміновою процедурою, серед яких було питання: «Роль і місія Парламентської Асамблеї: основні виклики для майбутнього», запропоноване лідером політичної групи «Об’єднанні європейські ліві» Т.Коксом. Незважаючи на активну роботу членів української делегації проти розгляду цього питання, більшість членів Асамблеї проголосували за необхідність його розгляду.

Перед членами Асамблеї виступив Міністр закордонних справ Фінляндії, Голова Комітету міністрів РЄ Тімо Соіні. Член української делегації Сергій Кіраль подякував Міністру, а також Уряду Фінляндії за їхній наголос на діалозі та запитав про позицію Комітету міністрів щодо консенсусу у бажанні скасувати санкції проти росіян. Т.Соіні відповів, що на цей момент він не може надати коментарі, оскільки ні він, ні Комітет міністрів ще не отримали звіт Т.Кокса.

Голова української делегації Володимир Ар’єв запитав Т.Соіні про його думку, що відбудеться і як це вплине на подальшу довіру до РЄ, якщо члени Асамблеї виконають вимоги Росії і зменшать роль ПАРЄ в механізмах санкцій і моніторингу.

Міністр закордонних справ Фінляндії відповів, що всі члени Асамблеї повинні мати однакові права і обов'язки, і головування Фінляндії не збирається робити жодних виключень з цих правил. Щодо Росії в цілому, то вона, на йогу думку, повинна виконувати свої зобов'язання, і не має бути ніяких виключень.

Комісар РЄ з прав людини Дуня Міятович представила Звіт про свою діяльність у 2018 році. Член української делегації Віктор Єленський підкреслив, що ми всі є свідками жорстокого, постійного порушення прав людини в окупованому Криму, а також на сході України, який окуповують російські військові, та запитав Д.Міятович про її роботу під час свого мандату з метою запобігання порушенням прав людини та релігійних свобод на окупованих територіях. Д.Міятович відповіла, що вона постійно співпрацює з людьми для вирішення багатьох проблем, серед яких і релігійні свободи. Вона також висловила сподівання, що за результатами свого другого року роботи зможе дати більш конкретну інформацію про покращення прав людини в Криму та на Сході України.

Члена української делегації С.Кіраля було обрано віце-президентом політичної Групи європейських консерваторів ПАРЄ.

Члени ПАРЄ цього дня також обговорили такі питання: «Розгляд повноважень нових членів Асамблеї», «Зміни у складі Комітетів ПА», «Ухвалення Протоколу засідання Постійного комітету (Париж, 1 березня 2019 року)».