Новини

05 червня 2020, 10:23

Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України (оновлюється)

докладніше
05 червня 2020, 09:40

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 5 червня

докладніше
05 червня 2020, 09:00

Комітет з питань бюджету рекомендує взяти до відома звіт Кабінету Міністрів про виконання Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік»

докладніше
05 червня 2020, 08:30

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон про додаткові гарантії прав медичних та інших працівників, зайнятих у сфері захисту населення від інфекційних хвороб

докладніше
04 червня 2020, 18:05

Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг визначився із кандидатами до складу Конкурсної комісії НКРЕКП

докладніше
04 червня 2020, 16:44

Комітет з питань молоді і спорту рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо впорядкування проведення спортивних заходів та занять фізичною культурою та спортом

докладніше
04 червня 2020, 15:36

Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
04 червня 2020, 15:30

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах" щодо підтвердження відповідності інформаційної системи вимогам із захисту інформації"

докладніше
04 червня 2020, 15:23

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо військових звань військовослужбовців"

докладніше
04 червня 2020, 15:13

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" щодо відрядження суддів в порядку тимчасового переведення судді до іншого суду""

докладніше
04 червня 2020, 15:06

Прийнято Закон "Про внесення змін до Розділу X "Прикінцеві та перехідні положення» Закону України "Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин""

докладніше
04 червня 2020, 14:59

Прийнято Закон "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України"

докладніше
04 червня 2020, 14:37

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" щодо продовження строків завершення підготовки кандидатів та докторів наук"

докладніше
04 червня 2020, 14:26

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо забезпечення додержання державних гарантій місцевого самоврядування та захисту його економічних основ"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
20 березня 2019, 18:41

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Комітет з питань запобігання і протидії корупції прийняв рішення провести комітетські слухання щодо підсумків чотирьох років роботи НАБУ та САП (відео)

Комітет з питань запобігання і протидії корупції на своєму засіданні 20 березня ознайомився із письмовим звітом Національного антикорупційного бюро України і прийняв рішення провести 24 квітня 2019 року комітетські слухання на тему: «Підсумки чотирьох років роботи Національного антикорупційного бюро України та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури: аналіз ефективності і подальша стратегія боротьби з корупцією».

Члени комітету також вирішили запросити на слухання: керівників НАБУ, САП, Державного бюро розслідувань, аудиторів НАБУ, представників Громадської ради доброчесності, журналістів, які оприлюднили результати розслідування щодо ДК «Укроборонпром», таємних агентів, які фігурують у даній справі та інших причетних осіб.

Комітет також звернеться до Проекту технічної допомоги Європейського Союзу з проханням підготувати до комітетських слухань доповідну записку з пропозиціями щодо методики проведення аудиту НАБУ.

Перший заступник голови Комітету Юрій Савчук звернув увагу присутніх, що Верховною Радою досі не прийнята Антикорупційна стратегія України. Однак, під час засідання зазначалося, що зараз продовжити роботу в Комітеті над новою редакцією стратегії немає можливості, оскільки для цього має прийняти рішення Парламент.

Присутній на засіданні голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назар Холодницький відповів на запитання народних депутатів. Зокрема, він зазначив, що справи щодо високопосадовців, які вже передані до різних судів і ще не завершені, будуть передані на розгляд до Вищого антикорупційного суду, який має розпочати роботу вже у квітні-травні.

Окрім того, за інформацією Н.Холодницького, всі справи, що стосуються кримінальної відповідальності за статтею «незаконне збагачення» будуть закриті. «У провадженні НАБУ і САП, за весь період існування даної статті, було більше 100 справ. Станом на 26 лютого 2019 року – день, коли Конституційним судом було прийнято рішення щодо неконституційності даної статті, – у САП залишалося 65 проваджень, порушених за даною статтею. 4 провадження на той час було скеровано до суду і зараз прокурори готують постанови про відмову від обвинувачення у даних справах. Ті справи, де були оголошені підозри – вже закриті. Щодо тих, які перебувають на стадії слідства, то частина справ вже закриті, решта - будуть закриті до 27 березня», - поінформував керівник САП.

Він також пообіцяв, що вже 28 березня опублікує список фігурантів, стосовно яких проводились кримінальні розслідування за статтею «незаконне збагачення».

Відповідаючи на запитання народних депутатів, Н.Холодницький ще раз підтвердив, що САП досі не має у своєму розпорядженні матеріалів слідства щодо фактів можливого фіктивного постачання на «Харківський бронетанковий завод» запчастин і комплектуючих, які НАБУ мало у своєму розпорядженні ще у 2017 році, і про які йшлося під час засідання ТСК з розслідування відомостей щодо фактів розкрадання у ЗСУ та підриву обороноздатності держави в період з 2004 по 2017 рік, оприлюднених у ЗМІ фактів зловживань в Укроборонпромі.

Комітет з питань запобігання і протидії корупції затвердив розклад засідань Комітету на квітень 2019 року.