Новини

20 серпня 2019, 09:39

Огляд головних тем «Голосу України» від 20 серпня

докладніше
19 серпня 2019, 15:51

З ініціативи голови Комітету у закордонних справах Г.Гопко відбулася прес-конференція на тему: «Пріоритети зовнішньополітичної діяльності для Парламенту ІХ скликання»

докладніше
16 серпня 2019, 15:37

Програма РАДА провела для новообраних народних депутатів тренінг, присвячений Регламенту Верховної Ради України

докладніше
15 серпня 2019, 19:40

Підготовча депутатська група вивчила пропозиції, напрацьовані підгрупами з організації роботи Верховної Ради IX скликання (відео)

докладніше
15 серпня 2019, 10:00

Проводиться акредитація до Верховної Ради України IX скликання

докладніше
14 серпня 2019, 18:54

І. Геращенко та А. Герасимов висловились проти ліквідації Комітету у справах ветеранів та створення Комітету з прав людини та реінтеграції окупованих територій

докладніше
14 серпня 2019, 12:40

У Верховній Раді відбулося чергове засідання Підготовчої депутатської групи (відео)

докладніше
13 серпня 2019, 16:00

Комітет з питань культури і духовності у Верховній Раді VIII скликання було визначено головним з опрацювання 322 проектів законів та постанов

докладніше
12 серпня 2019, 16:00

Комітет у закордонних справах у Верховній Раді VIII скликання проводив роботу з оновлення й вдосконалення законодавчої бази зовнішньополітичної діяльності України, включаючи парламентську експертизу та підготовку до ратифікації міжнародних договорів

докладніше
09 серпня 2019, 18:00

29 серпня відбудеться урочисте засідання Верховної Ради України IX скликання (відео)

докладніше
09 серпня 2019, 17:55

Перший заступник голови Верховної Ради, представник ПП «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко взяла участь роботі засідання депутатської групи з підготовки до роботи Верховної Ради ІХ-го скликання

докладніше
09 серпня 2019, 15:01

Програма РАДА розпочала серію тренінгів для новообраних народних депутатів

докладніше
08 серпня 2019, 15:31

Перше засідання Підготовчої депутатської групи

докладніше
07 серпня 2019, 16:32

Комітет з питань охорони здоров’я протягом своєї діяльності у Верховній Раді VIII скликання провів 70 засідань «круглих столів» з обговорення суспільно значущих проблем

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
20 березня 2019, 18:41

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Комітет з питань запобігання і протидії корупції прийняв рішення провести комітетські слухання щодо підсумків чотирьох років роботи НАБУ та САП (відео)

Комітет з питань запобігання і протидії корупції на своєму засіданні 20 березня ознайомився із письмовим звітом Національного антикорупційного бюро України і прийняв рішення провести 24 квітня 2019 року комітетські слухання на тему: «Підсумки чотирьох років роботи Національного антикорупційного бюро України та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури: аналіз ефективності і подальша стратегія боротьби з корупцією».

Члени комітету також вирішили запросити на слухання: керівників НАБУ, САП, Державного бюро розслідувань, аудиторів НАБУ, представників Громадської ради доброчесності, журналістів, які оприлюднили результати розслідування щодо ДК «Укроборонпром», таємних агентів, які фігурують у даній справі та інших причетних осіб.

Комітет також звернеться до Проекту технічної допомоги Європейського Союзу з проханням підготувати до комітетських слухань доповідну записку з пропозиціями щодо методики проведення аудиту НАБУ.

Перший заступник голови Комітету Юрій Савчук звернув увагу присутніх, що Верховною Радою досі не прийнята Антикорупційна стратегія України. Однак, під час засідання зазначалося, що зараз продовжити роботу в Комітеті над новою редакцією стратегії немає можливості, оскільки для цього має прийняти рішення Парламент.

Присутній на засіданні голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назар Холодницький відповів на запитання народних депутатів. Зокрема, він зазначив, що справи щодо високопосадовців, які вже передані до різних судів і ще не завершені, будуть передані на розгляд до Вищого антикорупційного суду, який має розпочати роботу вже у квітні-травні.

Окрім того, за інформацією Н.Холодницького, всі справи, що стосуються кримінальної відповідальності за статтею «незаконне збагачення» будуть закриті. «У провадженні НАБУ і САП, за весь період існування даної статті, було більше 100 справ. Станом на 26 лютого 2019 року – день, коли Конституційним судом було прийнято рішення щодо неконституційності даної статті, – у САП залишалося 65 проваджень, порушених за даною статтею. 4 провадження на той час було скеровано до суду і зараз прокурори готують постанови про відмову від обвинувачення у даних справах. Ті справи, де були оголошені підозри – вже закриті. Щодо тих, які перебувають на стадії слідства, то частина справ вже закриті, решта - будуть закриті до 27 березня», - поінформував керівник САП.

Він також пообіцяв, що вже 28 березня опублікує список фігурантів, стосовно яких проводились кримінальні розслідування за статтею «незаконне збагачення».

Відповідаючи на запитання народних депутатів, Н.Холодницький ще раз підтвердив, що САП досі не має у своєму розпорядженні матеріалів слідства щодо фактів можливого фіктивного постачання на «Харківський бронетанковий завод» запчастин і комплектуючих, які НАБУ мало у своєму розпорядженні ще у 2017 році, і про які йшлося під час засідання ТСК з розслідування відомостей щодо фактів розкрадання у ЗСУ та підриву обороноздатності держави в період з 2004 по 2017 рік, оприлюднених у ЗМІ фактів зловживань в Укроборонпромі.

Комітет з питань запобігання і протидії корупції затвердив розклад засідань Комітету на квітень 2019 року.