Новини

26 червня 2019, 15:31

Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко взяла участь у IV Форумі місцевого розвитку

докладніше
26 червня 2019, 14:05

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування рекомендує Верховній Раді підтримати законопроект щодо захисту прав територіальних громад в процесі добровільного їх об'єднання та приєднання до ОТГ

докладніше
26 червня 2019, 09:44

Огляд головних тем «Голосу України» від 26 червня

докладніше
25 червня 2019, 18:00

Ірина Геращенко: Українська делегація в ПАРЄ закликає Верховну Раду України терміново розглянути питання про зупинення участі України в ПАРЄ у подальшому

докладніше
25 червня 2019, 11:09

Комітет з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму розглянув питання про виконання вимог законодавства України стосовно захисту права дитини на житло

докладніше
25 червня 2019, 09:37

Огляд головних тем «Голосу України» від 25 червня

докладніше
24 червня 2019, 15:23

А.Парубій: «Всі дії, які будуть необхідні для захисту закону про мову, мною будуть проводитися персонально, незалежно від того, в якій ролі я буду в цей момент - Голови Верховної Ради України чи громадянина Андрія Парубія»

докладніше
24 червня 2019, 15:12

«Україна використовує всі засоби, і, зокрема, парламентські, щоб наблизити день набуття членства», - Голова Верховної Ради А.Парубій про важливість підтримки ПА НАТО

докладніше
24 червня 2019, 12:27

«Кожна країна, в якій проходила Парламентська Асамблея НАТО і яка не була членом цієї організації, дуже швидко ставала членом Альянсу», - А.Парубій про проведення ПА НАТО навесні 2020 року в Україні

докладніше
24 червня 2019, 12:21

Андрій Парубій висловив сподівання, що наступна Верховна Рада України продовжить реформувати сектор безпеки України та приймати ті безпекові закони, які підготовлені і готуються зараз депутатами цієї каденції

докладніше
24 червня 2019, 12:02

А.Парубій: НАТО для України - не просто напрям, який визначила політична еліта, це напрям, який підтримується українським суспільством

докладніше
24 червня 2019, 12:00

У Львові проходить засідання Міжпарламентської ради Україна–НАТО (UNIC)

докладніше
22 червня 2019, 15:49

І.Геращенко: Реабілітаційні центри для військових мають бути створені по всій Україні

докладніше
21 червня 2019, 20:08

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій розраховує, що позиція Сполучених Штатів Америки буде такою ж твердою по відношенню до України, а комунікація стане ще кращою

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
20 березня 2019, 14:25

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Відбулося пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій відкрив ранкове засідання.

Він нагадав, що сьогодні день народження українського військового, політичного і державного діяча - Гетьмана Війська Запорозького, голови козацької держави на Лівобережній і всій Наддніпрянській Україні Івана Мазепи. «Багато поколінь українців називали мазепинцями і для нас сьогодні честь відзначати його день народження», - сказав Голова Парламенту.

А.Парубій зазначив, що сьогодні Парламент продовжить розгляд проекту Закону про забезпечення функціонування української мови як державної (№ 5670-д), розгляд якого у другому читанні було розпочато 28 лютого.

Голова Верховної Ради повідомив: «Згідно з аналізом вчорашнього дня, я можу зробити висновок, що деякими народними депутатами свідомо затягується розгляд даного закону».

Він також поінформував про домовленість із головою Комітету з питань культури і духовності Миколою Княжицьким, що, з метою економії часу, він буде обмежувати свої виступи.

А.Парубій закликав народних депутатів не затягувати штучно розгляд закону про державну мову. «Закон про українську мову як державну має бути прийнятий! Це наш обов’язок! Це історичний обов’язок цього скликання українського Парламенту. І нам ніхто не перешкодить – ні Кремль, ні його представники в Україні чи в українському Парламенті!» - наголосив Голова Верховної Ради.

Головуючий надав слово народним депутатам, які виступили з оголошеннями, заявами, повідомленнями, пропозиціями.

Після виступів народних депутатів, у відповідь на вимогу фракції політичної партії "Опозиційний блок" і групи "Партія "Відродження" оголосити перерву, а також враховуючи перерву, оголошену наприкінці вечірнього засідання у вівторок, А.Парубій надав шість хвилин для виступу із заявою народному депутату Олександру Долженкову.

Перед оголошенням про продовження розгляду проекту Закону про забезпечення функціонування української мови як державної (№ 5670-д), головуючий надав слово для виступу Заступнику Голови Верховної Ради Оксані Сироїд. Також перед народними депутатами виступила Перший заступник Голови Верховної Ради Ірина Геращенко.

Головуючий запросив на трибуну голову Комітету з питань культури і духовності Миколу Княжицького.

Голова Комітету виступив із закликом не затягувати розгляд законопроекту про забезпечення функціонування української мови як державної і висловив впевненість, що, незважаючи на всі перешкоди, даний Закон буде прийнято.

Голова Верховної Ради нагадав, що народні депутати продовжують розгляд правок до законопроекту із розгляду 657 правки.

Народні депутати розглядають правки до п’ятого розділу законопроекту про забезпечення функціонування української мови як державної: ЗАСТОСУВАННЯ ДЕРЖАВНОЇ МОВИ В ПУБЛІЧНИХ СФЕРАХ (правки 424–994).

Головуюча на пленарному засіданні І.Геращенко зазначила, що Верховна Рада зупинилася на розгляді 709-ї правки і оголосила перерву на 30 хвилин.

Народні депутати розглядають правки до законопроекту про забезпечення функціонування української мови як державної.

А.Парубій продовжив ранкове засідання на 15 хвилин.

Головуючий оголосив, що завтра, 21 березня, засідання Верховної Ради розпочнеться з розгляду 825 правки до проекту Закону про забезпечення функціонування української мови як державної і закрив ранкове пленарне засідання.