Новини

20 серпня 2019, 09:39

Огляд головних тем «Голосу України» від 20 серпня

докладніше
19 серпня 2019, 15:51

З ініціативи голови Комітету у закордонних справах Г.Гопко відбулася прес-конференція на тему: «Пріоритети зовнішньополітичної діяльності для Парламенту ІХ скликання»

докладніше
16 серпня 2019, 15:37

Програма РАДА провела для новообраних народних депутатів тренінг, присвячений Регламенту Верховної Ради України

докладніше
15 серпня 2019, 19:40

Підготовча депутатська група вивчила пропозиції, напрацьовані підгрупами з організації роботи Верховної Ради IX скликання (відео)

докладніше
15 серпня 2019, 10:00

Проводиться акредитація до Верховної Ради України IX скликання

докладніше
14 серпня 2019, 18:54

І. Геращенко та А. Герасимов висловились проти ліквідації Комітету у справах ветеранів та створення Комітету з прав людини та реінтеграції окупованих територій

докладніше
14 серпня 2019, 12:40

У Верховній Раді відбулося чергове засідання Підготовчої депутатської групи (відео)

докладніше
13 серпня 2019, 16:00

Комітет з питань культури і духовності у Верховній Раді VIII скликання було визначено головним з опрацювання 322 проектів законів та постанов

докладніше
12 серпня 2019, 16:00

Комітет у закордонних справах у Верховній Раді VIII скликання проводив роботу з оновлення й вдосконалення законодавчої бази зовнішньополітичної діяльності України, включаючи парламентську експертизу та підготовку до ратифікації міжнародних договорів

докладніше
09 серпня 2019, 18:00

29 серпня відбудеться урочисте засідання Верховної Ради України IX скликання (відео)

докладніше
09 серпня 2019, 17:55

Перший заступник голови Верховної Ради, представник ПП «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко взяла участь роботі засідання депутатської групи з підготовки до роботи Верховної Ради ІХ-го скликання

докладніше
09 серпня 2019, 15:01

Програма РАДА розпочала серію тренінгів для новообраних народних депутатів

докладніше
08 серпня 2019, 15:31

Перше засідання Підготовчої депутатської групи

докладніше
07 серпня 2019, 16:32

Комітет з питань охорони здоров’я протягом своєї діяльності у Верховній Раді VIII скликання провів 70 засідань «круглих столів» з обговорення суспільно значущих проблем

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
20 березня 2019, 14:25

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Відбулося пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій відкрив ранкове засідання.

Він нагадав, що сьогодні день народження українського військового, політичного і державного діяча - Гетьмана Війська Запорозького, голови козацької держави на Лівобережній і всій Наддніпрянській Україні Івана Мазепи. «Багато поколінь українців називали мазепинцями і для нас сьогодні честь відзначати його день народження», - сказав Голова Парламенту.

А.Парубій зазначив, що сьогодні Парламент продовжить розгляд проекту Закону про забезпечення функціонування української мови як державної (№ 5670-д), розгляд якого у другому читанні було розпочато 28 лютого.

Голова Верховної Ради повідомив: «Згідно з аналізом вчорашнього дня, я можу зробити висновок, що деякими народними депутатами свідомо затягується розгляд даного закону».

Він також поінформував про домовленість із головою Комітету з питань культури і духовності Миколою Княжицьким, що, з метою економії часу, він буде обмежувати свої виступи.

А.Парубій закликав народних депутатів не затягувати штучно розгляд закону про державну мову. «Закон про українську мову як державну має бути прийнятий! Це наш обов’язок! Це історичний обов’язок цього скликання українського Парламенту. І нам ніхто не перешкодить – ні Кремль, ні його представники в Україні чи в українському Парламенті!» - наголосив Голова Верховної Ради.

Головуючий надав слово народним депутатам, які виступили з оголошеннями, заявами, повідомленнями, пропозиціями.

Після виступів народних депутатів, у відповідь на вимогу фракції політичної партії "Опозиційний блок" і групи "Партія "Відродження" оголосити перерву, а також враховуючи перерву, оголошену наприкінці вечірнього засідання у вівторок, А.Парубій надав шість хвилин для виступу із заявою народному депутату Олександру Долженкову.

Перед оголошенням про продовження розгляду проекту Закону про забезпечення функціонування української мови як державної (№ 5670-д), головуючий надав слово для виступу Заступнику Голови Верховної Ради Оксані Сироїд. Також перед народними депутатами виступила Перший заступник Голови Верховної Ради Ірина Геращенко.

Головуючий запросив на трибуну голову Комітету з питань культури і духовності Миколу Княжицького.

Голова Комітету виступив із закликом не затягувати розгляд законопроекту про забезпечення функціонування української мови як державної і висловив впевненість, що, незважаючи на всі перешкоди, даний Закон буде прийнято.

Голова Верховної Ради нагадав, що народні депутати продовжують розгляд правок до законопроекту із розгляду 657 правки.

Народні депутати розглядають правки до п’ятого розділу законопроекту про забезпечення функціонування української мови як державної: ЗАСТОСУВАННЯ ДЕРЖАВНОЇ МОВИ В ПУБЛІЧНИХ СФЕРАХ (правки 424–994).

Головуюча на пленарному засіданні І.Геращенко зазначила, що Верховна Рада зупинилася на розгляді 709-ї правки і оголосила перерву на 30 хвилин.

Народні депутати розглядають правки до законопроекту про забезпечення функціонування української мови як державної.

А.Парубій продовжив ранкове засідання на 15 хвилин.

Головуючий оголосив, що завтра, 21 березня, засідання Верховної Ради розпочнеться з розгляду 825 правки до проекту Закону про забезпечення функціонування української мови як державної і закрив ранкове пленарне засідання.