Новини

05 червня 2020, 10:23

Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України (оновлюється)

докладніше
05 червня 2020, 09:40

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 5 червня

докладніше
05 червня 2020, 09:00

Комітет з питань бюджету рекомендує взяти до відома звіт Кабінету Міністрів про виконання Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік»

докладніше
05 червня 2020, 08:30

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон про додаткові гарантії прав медичних та інших працівників, зайнятих у сфері захисту населення від інфекційних хвороб

докладніше
04 червня 2020, 18:05

Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг визначився із кандидатами до складу Конкурсної комісії НКРЕКП

докладніше
04 червня 2020, 16:44

Комітет з питань молоді і спорту рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо впорядкування проведення спортивних заходів та занять фізичною культурою та спортом

докладніше
04 червня 2020, 15:36

Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
04 червня 2020, 15:30

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах" щодо підтвердження відповідності інформаційної системи вимогам із захисту інформації"

докладніше
04 червня 2020, 15:23

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо військових звань військовослужбовців"

докладніше
04 червня 2020, 15:13

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" щодо відрядження суддів в порядку тимчасового переведення судді до іншого суду""

докладніше
04 червня 2020, 15:06

Прийнято Закон "Про внесення змін до Розділу X "Прикінцеві та перехідні положення» Закону України "Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин""

докладніше
04 червня 2020, 14:59

Прийнято Закон "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України"

докладніше
04 червня 2020, 14:37

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" щодо продовження строків завершення підготовки кандидатів та докторів наук"

докладніше
04 червня 2020, 14:26

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо забезпечення додержання державних гарантій місцевого самоврядування та захисту його економічних основ"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
20 березня 2019, 14:25

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Відбулося пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій відкрив ранкове засідання.

Він нагадав, що сьогодні день народження українського військового, політичного і державного діяча - Гетьмана Війська Запорозького, голови козацької держави на Лівобережній і всій Наддніпрянській Україні Івана Мазепи. «Багато поколінь українців називали мазепинцями і для нас сьогодні честь відзначати його день народження», - сказав Голова Парламенту.

А.Парубій зазначив, що сьогодні Парламент продовжить розгляд проекту Закону про забезпечення функціонування української мови як державної (№ 5670-д), розгляд якого у другому читанні було розпочато 28 лютого.

Голова Верховної Ради повідомив: «Згідно з аналізом вчорашнього дня, я можу зробити висновок, що деякими народними депутатами свідомо затягується розгляд даного закону».

Він також поінформував про домовленість із головою Комітету з питань культури і духовності Миколою Княжицьким, що, з метою економії часу, він буде обмежувати свої виступи.

А.Парубій закликав народних депутатів не затягувати штучно розгляд закону про державну мову. «Закон про українську мову як державну має бути прийнятий! Це наш обов’язок! Це історичний обов’язок цього скликання українського Парламенту. І нам ніхто не перешкодить – ні Кремль, ні його представники в Україні чи в українському Парламенті!» - наголосив Голова Верховної Ради.

Головуючий надав слово народним депутатам, які виступили з оголошеннями, заявами, повідомленнями, пропозиціями.

Після виступів народних депутатів, у відповідь на вимогу фракції політичної партії "Опозиційний блок" і групи "Партія "Відродження" оголосити перерву, а також враховуючи перерву, оголошену наприкінці вечірнього засідання у вівторок, А.Парубій надав шість хвилин для виступу із заявою народному депутату Олександру Долженкову.

Перед оголошенням про продовження розгляду проекту Закону про забезпечення функціонування української мови як державної (№ 5670-д), головуючий надав слово для виступу Заступнику Голови Верховної Ради Оксані Сироїд. Також перед народними депутатами виступила Перший заступник Голови Верховної Ради Ірина Геращенко.

Головуючий запросив на трибуну голову Комітету з питань культури і духовності Миколу Княжицького.

Голова Комітету виступив із закликом не затягувати розгляд законопроекту про забезпечення функціонування української мови як державної і висловив впевненість, що, незважаючи на всі перешкоди, даний Закон буде прийнято.

Голова Верховної Ради нагадав, що народні депутати продовжують розгляд правок до законопроекту із розгляду 657 правки.

Народні депутати розглядають правки до п’ятого розділу законопроекту про забезпечення функціонування української мови як державної: ЗАСТОСУВАННЯ ДЕРЖАВНОЇ МОВИ В ПУБЛІЧНИХ СФЕРАХ (правки 424–994).

Головуюча на пленарному засіданні І.Геращенко зазначила, що Верховна Рада зупинилася на розгляді 709-ї правки і оголосила перерву на 30 хвилин.

Народні депутати розглядають правки до законопроекту про забезпечення функціонування української мови як державної.

А.Парубій продовжив ранкове засідання на 15 хвилин.

Головуючий оголосив, що завтра, 21 березня, засідання Верховної Ради розпочнеться з розгляду 825 правки до проекту Закону про забезпечення функціонування української мови як державної і закрив ранкове пленарне засідання.