Новини

24 квітня 2019, 18:25

Комітет з питань запобігання і протидії корупції заслухав звіти керівників НАБУ і САП про підсумки 4-х років роботи даних антикорупційних органів (відео)

докладніше
24 квітня 2019, 16:46

Перший заступник голови Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Анатолій Дирів провів особистий прийом громадян

докладніше
24 квітня 2019, 14:21

У Верховній Раді відбулася міжнародна парламентська координаційна зустріч з технічної допомоги

докладніше
24 квітня 2019, 14:06

Відбулося засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
24 квітня 2019, 11:43

У Комітеті з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму відбулися слухання на тему: "Молодіжне житлове кредитування - вклад в майбутнє Європейської України"

докладніше
24 квітня 2019, 10:46

Голова Парламенту невідкладно поставить питання про його відставку на голосування після ухвалення закону про українську мову

докладніше
24 квітня 2019, 10:44

Члени Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення взяли участь в обговоренні проблемних питань перерахунку вже призначених пенсій відповідно до Закону України "Про державну службу" та пошуку шляхів їх вирішення

докладніше
24 квітня 2019, 09:50

Комітет з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства рекомендує Верховній Раді прийняти за основу і в цілому проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг

докладніше
24 квітня 2019, 09:24

Огляд головних тем «Голосу України» від 24 квітня

докладніше
24 квітня 2019, 09:12

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на пленарному засіданні 24 квітня

докладніше
23 квітня 2019, 19:08

ЗАЯВА Прес-служби Апарату Верховної Ради України

докладніше
23 квітня 2019, 18:10

Відбулося засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
23 квітня 2019, 17:41

Комітет з питань охорони здоров'я рекомендує Верховній Раді підтримати в першому читанні зміни до законодавства щодо заборони тютюнових виробів з характерним смаком чи запахом

докладніше
23 квітня 2019, 16:13

У Верховній Раді України до Великодніх свят розгорнуто експозицію «Українська Діва Марія: мати, жінка, захисниця дітей» (ікони-картини Олександра Охапкіна з колекції Ольги Богомолець)

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
08 лютого 2019, 09:10

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 8 лютого

 

Сьогодні у «Голосі України»:

- Верховна Рада закріпила в Конституції курс на членство в ЄС та НАТО

- Уряд має відіграти провідну роль в адаптації законодавства до норм ЄС

- Реєстрація на ЗНО триватиме до 25 березня

 

Верховна Рада закріпила в Конституції курс на членство в ЄС та НАТО

Верховна Рада ухвалила президентський законопроект про закріплення в Основному Законі курсу на членство України в ЄС та Північноатлантичному альянсі. Верховна Рада 334 голосами ухвалила президентський законопроект про закріплення в Основному Законі курсу на членство України в Європейському Союзі та «Прийняті зміни до Конституції — це незворотність нашого європейського вибору, це початок справжньої інтеграції, це віховий день в історії нашої держави! Україна буде в ЄС, Україна буде в НАТО!» — заявив Голова Верховної Ради Андрій Парубій, вітаючи це історичне рішення. (читайте у «Голосі України» на 1,2 стр. >>> article/313499)

 

Уряд має відіграти провідну роль в адаптації законодавства до норм ЄС

Для виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС варто пришвидшити напрацювання та розгляд законопроектів, зокрема передбачених «дорожньою картою» виконання Угоди про асоціацію.

Перший заступник Голови Верховної Ради Ірина Геращенко виступає за розширення повноважень Комітету з питань європейської інтеграції та активізацію співпраці парламенту та уряду в питанні адаптації законодавства до норм ЄС. (читайте у «Голосі України» на 3 стр. >>> article/313497)

 

Реєстрація на ЗНО триватиме до 25 березня

Цього тижня розпочалася реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання, яка триватиме до 25 березня.

В Українському центрі оцінювання якості освіти (УЦОЯО) очікують майже 332 тисячі учасників тестування, які цього року завершать здобуття повної загальної середньої освіти — випускників шкіл, а також учнів, слухачів та студентів закладів професійно-технічної та вищої освіти. За бажанням ЗНО складатимуть випускники минулих років.   

Абітурієнти матимуть змогу пройти тестування щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом ЗНО відбуватиметься з 11 дисциплін. На вимогу вступників завдання сертифікаційних робіт із шістьох навчальних предметів перекладатимуть кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською та угорською мовами. (читайте у «Голосі України» на 6 стр. >>>  article/313468)

 

Повний випуск «Голосу України» від 08.02.2019 на сайті http://www.golos.com.ua