Новини

04 липня 2020, 06:00

Привітання Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з Днем Національної поліції України

докладніше
03 липня 2020, 17:07

Позачергове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
03 липня 2020, 17:05

Прийнято за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення умов підтримки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії»

докладніше
03 липня 2020, 17:02

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про державну службу" щодо кандидатського резерву"

докладніше
03 липня 2020, 16:58

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік»""

докладніше
03 липня 2020, 16:50

Прийнято за основу проект Закону «Про реабілітацію осіб з обмеженнями життєдіяльності»

докладніше
03 липня 2020, 16:43

Прийнято Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань організації освітнього процесу в сфері охорони здоров'я»

докладніше
03 липня 2020, 16:40

Прийнято Постанову "Про звільнення Терентьєва Ю.О. з посади Голови Антимонопольного комітету України"

докладніше
03 липня 2020, 16:18

Прийнято Постанову "Про звільнення Смолія Я.В. з посади Голови Національного банку України"

докладніше
03 липня 2020, 15:16

Прийнято Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік""

докладніше
03 липня 2020, 14:50

Прийнято Постанову «Про урочисте засідання Верховної Ради України з нагоди 30-ї річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України»

докладніше
03 липня 2020, 14:36

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" щодо особливостей вступу до закладів вищої освіти осіб з тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, Донецької та Луганської областей"

докладніше
03 липня 2020, 14:04

Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
03 липня 2020, 13:45

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков підписав Розпорядження про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
28 грудня 2018, 09:06

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 28 грудня

 

Сьогодні у «Голосі України»:

Воєнний стан зупинив можливі провокації на суші й морі

РНБО ухвалила важливі рішення в оборонній сфері

Вшанували пам’ять В’ячеслава Чорновола

 

Воєнний стан зупинив можливі провокації на суші й морі

Про це на сторінці в Фейсбуці зауважила Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко, коментуючи заклики до Президента прозвітувати про воєнний стан.

І. Геращенко наголосила, що Указ Президента про воєнний стан базувався на основі рішення РНБО, і це було «єдино правильним голосуванням». «Армія, яка має найбільшу довіру суспільства, також цілком підтримала це рішення Верховного Головнокомандувача, — відзначила політик. — Воєнний стан зупинив продовження можливих провокацій РФ на суші й морі. У десяти регіонах було відпрацьовано механізм координації військових і керівництва цивільних адміністрацій у разі ескалації... Нам вдалося мобілізувати наших західних партнерів. Я впевнена, що буде прийнято азовський пакет санкцій — після проходження всіх необхідних дебатів і процедур». (читайте у «Голосі України» на 2 стр. >>> article/311836)

РНБО ухвалила важливі рішення в оборонній сфері

Військова загроза з боку Росії лишається, однак наша армія за останній місяць змогла підвищити свою боєздатність. Про це повідомив у середу на засіданні Ради національної безпеки і оборони України секретар РНБО Олександр Турчинов. За його словами, запровадження воєнного стану дозволило оцінити, наскільки країна готова мобілізувати всі свої ресурси, щоб протидіяти повномасштабній військовій агресії.

«Враховуючи те, що ситуація залишається досить складною та небезпечною, у рішенні РНБО передбачено, що найближчим часом Національна поліція, Національна гвардія та інші силові структури продовжать несення служби у посиленому режимі для підтримання громадського порядку, захисту прав, свобод та законних інтересів громадян», — сказав він.

Олександр Турчинов зазначив, що за підсумками виконання Державного оборонного замовлення у 2018 році до ЗСУ поставлено понад 3 тисячі зразків озброєння, військової техніки та спеціальних виробів, понад 450 тисяч ракет і боєприпасів. (читайте у «Голосі України» на 2 стр. >>> article/311837)

Вшанували пам’ять В’ячеслава Чорновола

Івано-Франківська крайова організація Народного руху України провела віче з нагоди 81-ї річниці В’ячеслава Чорновола. Дисидентшістдесятник, він був одним із лідерів національного правозахисного руху. Стояв біля витоків створення Руху та був його керівником. Народний депутат першого—третього скликань.

В’ячеслав Чорновіл став символом української національної ідеї, як Прометей, просвітив шлях іншим. Метою всього його життя була незалежність Вітчизни. Багаторічна боротьба увінчалася ухваленням Декларації про державний суверенітет України та Акта проголошення незалежності України. Внесок Чорновола навіки вписано у світову історію та скрижалі пам’яті нашої держави. Здобуття незалежності стало першим щаблем на шляху до побудови успішної незалежної європейської країни. Нині актуальними є слова Чорновола: «Настав час великого вибору: або єдність і перемога та шлях до світла, або поразка, ганьба і знову довга дорога до світла і волі. (читайте у «Голосі України» на 3 стр. >>> article/311830)

 

Повний випуск «Голосу України» від 28.12.2018 на сайті http://www.golos.com.ua