Новини

15 лютого 2019, 18:04

А.Парубій: «Не було б України, якби не така підтримка Литви на шляху нашої незалежності і на шляху до Євросоюзу"

докладніше
15 лютого 2019, 17:29

Андрій Парубій взяв участь у церемонії відкриття Порталів Акта проголошення незалежності України та Конституції України у Верховній Раді України

докладніше
15 лютого 2019, 16:50

Андрій Парубій: Втручання Росії у виборчий процес в Україні вже відбувається у всіх сферах

докладніше
15 лютого 2019, 15:37

Андрій Парубій: Цивілізований світ має спільно протистояти російській агресії

докладніше
15 лютого 2019, 15:35

Сироїд: Європа без України не є дійсною. Доки не буде цього розуміння, будемо в небезпеці

докладніше
15 лютого 2019, 15:17

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування провів у місті Львів круглий стіл на тему: "Впровадження Закону України "Про співробітництво територіальних громад": стан та перспективи розвитку"

докладніше
15 лютого 2019, 14:24

Андрій Парубій: Закон про мову планується до розгляду у Верховній Раді наступного пленарного тижня, а Виборчий кодекс - протягом поточної сесії

докладніше
15 лютого 2019, 12:19

Андрій Парубій підписав Розпорядження про створення Офісу парламентської реформи

докладніше
15 лютого 2019, 11:29

Андрій Парубій: Ефективна імплементація Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом є основним елементом європейської інтеграції України

докладніше
15 лютого 2019, 11:20

Ганна Гопко: «Заходи до п’ятої річниці Майдану покликані подати сигнали міжнародній спільноті про боротьбу України з російською збройною агресією і обговорити подальші плани у протистоянні викликам та загрозам»

докладніше
15 лютого 2019, 10:04

У Верховній Раді відбулася зустріч народних депутатів з представниками місії Європейської конфедерації профспілок

докладніше
15 лютого 2019, 09:30

Комітет з питань охорони здоров’я закликає ЗМІ активно долучитися до інформування населення про захворюваність на кір

докладніше
15 лютого 2019, 09:25

Огляд головних тем «Голосу України» від 15 лютого

докладніше
14 лютого 2019, 17:53

Народні депутати продовжують опікуватися "Охматдитом"

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
20 грудня 2018, 18:30

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Про Конкурсний відбір на участь у Програмі стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Відповідно до Порядку проходження стажування в Апараті Верховної Ради України, затвердженого розпорядженням Першого заступника Керівника Апарату – керуючого справами від 28 листопада 2018 року №1746-к, оголошено конкурсний відбір на участь у Програмі стажування молоді в Апараті Верховної Ради України.

Конкурсний відбір для участі у Програмі здійснюється у два тури. Перший тур – конкурс анкет – триває до 2 січня 2019 року. Бажаючі взяти участь у конкурсі заповнюють електронну форму анкети за посиланням, яке розміщене на веб-сайті Управління кадрів Апарату Верховної Ради України та сайті громадської організації «Ліга інтернів» з дня оголошення конкурсного відбору до 2 січня 2019 року. До 15 січня 2019 року Комісія з питань стажування молоді в Апараті Верховної Ради України визначає рейтинг кандидатів за підсумками оцінювання анкет та приймає рішення щодо допуску кандидатів з найбільшим рейтингом до наступного етапу конкурсного відбору. Другий тур – індивідуальна співбесіда відібраних у першому турі конкурсантів. Під час проведення співбесіди з членами Комісії з питань стажування молоді в Апараті Верховної Ради України можуть брати участь у якості експертів керівники структурних підрозділів Апарату та відповідно до рішення Комісії представники громадських організацій.

За результатами співбесіди Комісія визначить переможців для участі у Програмі стажування у кількості 50 осіб та резерв у кількості до 20 осіб. Конкурсна процедура триває з 17 грудня 2018 року до 30 січня 2019 року. Тривалість Програми стажування: лютий – липень 2019 року.

Основні вимоги до претендентів: бути громадянином України; вік – до 35 років; вільно володіти державною мовою; володіти однією з іноземних мов, які є офіційними мовами Ради Європи на рівні, достатньому для виконання завдань у підрозділі стажування; щонайменше освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр»; не бути учасником Програми в минулому; не бути державним службовцем; не бути штатним/позаштатним помічником-консультантом народного депутата України.

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України –  стажування у секретаріатах комітетів Верховної Ради України та інших структурних підрозділах Апарату для молоді віком до 35 років, що також передбачає додаткове навчання та зустрічі з провідними діячами сучасності.

Форми стажування: повний робочий час (9:00 – 18:00, 8 годин); неповний робочий час (9:00 – 13:00 або 14:00 – 18:00, 4 години).

Компоненти Програми: стажування в одному із секретаріатів комітетів або структурному підрозділі Апарату Верховної Ради України; навчання – ексклюзивні навчальні курси із законотворчого процесу, Регламенту Верховної Ради України, аналізу політики тощо, спеціалізовані лекції та тренінги, головним чином орієнтовані на підготовку у сфері державної служби; розвиток лідерського потенціалу – щотижневі зустрічі з народними депутатами України, політичними та громадськими діячами, експертами з різних сфер, науковцями тощо; дозвілля – екскурсії до державних установ, реалізація соціальних ініціатив, нетворкінг.

Докладніше про умови та порядок проведення конкурсного відбору, перелік документів та строки їх подання – на веб-сайті Управління кадрів Апарату Верховної Ради України.