Новини

15 лютого 2019, 18:04

А.Парубій: «Не було б України, якби не така підтримка Литви на шляху нашої незалежності і на шляху до Євросоюзу"

докладніше
15 лютого 2019, 17:29

Андрій Парубій взяв участь у церемонії відкриття Порталів Акта проголошення незалежності України та Конституції України у Верховній Раді України

докладніше
15 лютого 2019, 16:50

Андрій Парубій: Втручання Росії у виборчий процес в Україні вже відбувається у всіх сферах

докладніше
15 лютого 2019, 15:37

Андрій Парубій: Цивілізований світ має спільно протистояти російській агресії

докладніше
15 лютого 2019, 15:35

Сироїд: Європа без України не є дійсною. Доки не буде цього розуміння, будемо в небезпеці

докладніше
15 лютого 2019, 15:17

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування провів у місті Львів круглий стіл на тему: "Впровадження Закону України "Про співробітництво територіальних громад": стан та перспективи розвитку"

докладніше
15 лютого 2019, 14:24

Андрій Парубій: Закон про мову планується до розгляду у Верховній Раді наступного пленарного тижня, а Виборчий кодекс - протягом поточної сесії

докладніше
15 лютого 2019, 12:19

Андрій Парубій підписав Розпорядження про створення Офісу парламентської реформи

докладніше
15 лютого 2019, 11:29

Андрій Парубій: Ефективна імплементація Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом є основним елементом європейської інтеграції України

докладніше
15 лютого 2019, 11:20

Ганна Гопко: «Заходи до п’ятої річниці Майдану покликані подати сигнали міжнародній спільноті про боротьбу України з російською збройною агресією і обговорити подальші плани у протистоянні викликам та загрозам»

докладніше
15 лютого 2019, 10:04

У Верховній Раді відбулася зустріч народних депутатів з представниками місії Європейської конфедерації профспілок

докладніше
15 лютого 2019, 09:30

Комітет з питань охорони здоров’я закликає ЗМІ активно долучитися до інформування населення про захворюваність на кір

докладніше
15 лютого 2019, 09:25

Огляд головних тем «Голосу України» від 15 лютого

докладніше
14 лютого 2019, 17:53

Народні депутати продовжують опікуватися "Охматдитом"

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
20 грудня 2018, 09:03

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 20 грудня

 

Сьогодні у «Голосі України»:

Розраховуємо на дипломатичні зусилля у звільненні українських моряків

Наше законодавство наближається до європейських стандартів

У Верховній Раді запалав символ любові, добра та єдності - Вифлеємський вогонь

 

Розраховуємо на дипломатичні зусилля у звільненні українських моряків

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій провів зустріч зі Спеціальним представником Державного департаменту США з питань України Куртом Волкером.

Андрій Парубій подякував К. Волкеру і Сполученим Штатам Америки за рішучу підтримку України після чергового акту агресії в Керченській протоці. «Рішучі заяви і скасування зустрічі Президента Америки Д. Трампа з Путіним, поки не відпустять українських моряків і кораблі, стали важливим сигналом для світової підтримки України», — наголосив він.

За словами Голови Парламенту, позиція США щодо неможливості жодних переговорів, поки не будуть повернуті українські моряки, — це позиція, яка сконсолідувала всю світову спільноту. Він зазначив, що «Україна робить усе можливе для звільнення українських моряків, українських воїнів, які опинились у полоні Російської Федерації». «Ми розраховуємо на подальшу тверду підтримку США, щоб наші хлопці чимшвидше повернулись до своїх сімей на Батьківщину. Це завдання номер один», — додав А. Парубій і наголосив на важливості підготовки українських Збройних Сил до нових агресивних дій РФ. «Ми не можемо дозволити, щоб Росія проголосила Азовське море своїм внутрішнім морем, — це міжнародні води, і атака на наші кораблі була порушенням усіх міжнародних прав», — підкреслив Голова Верховної Ради України. (читайте у «Голосі України» на 3 стр. >>> article/311605)

 

Наше законодавство наближається до європейських стандартів

У Верховній Раді України відбулася церемонія підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Консультативною місією Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки України та апаратом Верховної Ради України. Від імені апарату Верховної Ради документ підписав Перший заступник Керівника апарату Петро Боднар, від імені Консультативної місії свій підпис поставив Голова Консультативної місії Європейського Союзу в Україні Кястутіс Ланчінскас.

«Це наступний крок уперед у нашій співпраці. Спільними нашими зусиллями було розроблено вже другий Меморандум про взаєморозуміння, який передбачає стратегічну співпрацю у сфері сектору цивільної безпеки і наближення українського законодавства до європейських стандартів», — сказав П. Боднар.

Від імені Апарату Верховної Ради він подякував представникам місії за експертну та професійну допомогу Верховній Раді, зокрема щодо його реформування: «В умовах реформ і, особливо, в умовах війни з РФ, Україні така підтримка особливо важлива. Ця допомога пришвидшує наближення України до стандартів Європейського Союзу». «Співпраця апарату Верховної Ради України і місії Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки України відбувається на дуже високому рівні», — наголосив П. Боднар. (читайте у «Голосі України» на 3 стр. >>> article/311608)

 

У Верховній Раді запалав символ любові, добра та єдності - Вифлеємський вогонь

У Верховній Раді відбулася церемонія передачі Національною скаутською організацією «Пласт» Вифлеємського вогню миру.

«З 1986 року у всьому вільному християнському світі існує прекрасна передріздвяна молодіжна акція — скаути з різних країн запалюють вогонь від лампадки у Вифлеємі, на місці народження Ісуса Христа, і роздають його, аби до Різдва він потрапив у кожну родину. Цей вогник передають до храмів, державних установ, лікарень, дитячих будинків. Українські пластуни розповсюджують цей вогонь в Україні. Знаково, що вони повезуть цей вогонь на передову, для наших українських захисників, щоб воїни, які перебувають далеко від своїх родин, змогли відчути дух Різдва», — наголосив Голова Верховної Ради, запрошуючи до сесійної зали пластунів.

Глава Парламенту від імені законодавчого органу вручив найдавнішій молодіжній організації України Національній скаутській організації «Пласт» (організація існує вже понад 100 років) Почесну Грамоту Верховної Ради України. Водночас він нагадав, що у лавах пластунів свого часу перебували, зокрема, Роман Шухевич, Степан Бандера, Богдан Гаврилишин, кардинал Любомир Гузар.  (читайте у «Голосі України» на 2 стр. >>> article/311583)

 

Повний випуск «Голосу України» від 20.12.2018 на сайті http://www.golos.com.ua