Новини

22 березня 2019, 19:29

І.Геращенко: «Знешкоджені російські БПЛА на Донбасі - черговий доказ військової агресії РФ проти України, і ми вимагаємо жорсткої реакції від ОБСЄ, учасників «Нормандського формату» та міжнародних партнерів»

докладніше
22 березня 2019, 18:52

Ірина Геращенко: «Вимагаємо РФ припинити тортури над Павлом Грибом та звільнити 25 українців в обмін на 25 громадян РФ, затриманих в Україні»

докладніше
22 березня 2019, 18:32

Ірина Геращенко: 24 березня українська сторона має намір відкрити КПВВ «Золоте» в Луганській області

докладніше
22 березня 2019, 17:36

У Верховній Раді України відбулася зустріч з учасниками делегації лідерів думок з країн ЄС

докладніше
22 березня 2019, 16:54

Перший заступник голови Комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Микола Величкович провів особистий прийом громадян

докладніше
22 березня 2019, 16:30

Голова Комітету з прав людини Григорій Немиря провів зустріч з Послом Франції Ізабель Дюмон

докладніше
22 березня 2019, 15:10

Протягом тижня народні депутати працювали на пленарних засіданнях, у комітетах, взяли участь в інших заходах

докладніше
22 березня 2019, 14:32

Голова підкомітету з питань місцевих органів виконавчої влади та територіального устрою Микола Федорук взяв участь у круглому столі на тему: "Моделювання спроможного районного рівня: набутий досвід та перспективи"

докладніше
22 березня 2019, 14:10

Відбулося засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
22 березня 2019, 14:06

Ірина Геращенко зустрілась із родичами військовополонених моряків, які відвідали експозицію «Повернення додому» у Верховній Раді України

докладніше
22 березня 2019, 11:57

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Постанову попередній звіт ТСК Верховної Ради для проведення розслідування відомостей щодо нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів

докладніше
22 березня 2019, 11:17

"Година запитань до Уряду" (відео)

докладніше
22 березня 2019, 10:10

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій: «Я впевнений, що Україна буде членом Європейського Союзу, а наше завдання – наполегливо працювати!»

докладніше
22 березня 2019, 09:28

Огляд головних тем «Голосу України» від 22 березня

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
18 грудня 2018, 09:07

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 18 грудня

 

Сьогодні у «Голосі України»:

Звершилося - Українська Помісна Автокефальна Православна Церква є!

Підписали низку угод з ЄС на понад 160 мільйонів євро

Пропонують продовжити мораторій на продаж землі

 

Звершилося - Українська Помісна Автокефальна Православна Церква є!

Сповіщаючи благу звістку про завершення Об’єднавчого Собору Української Православної Церкви, над древньою Софією урочисто вдарили дзвони. У Соборі, на який очікувала Українська церква, анексована Москвою у 1686 році, взяли участь Президент України Петро Порошенко, Голова Верховної Ради Андрій Парубій, понад сорок ієрархів УПЦ КП, 12 УАПЦ та представники УПЦ МП і миряни.

На запрошення екзархів — спеціальних представників Вселенського Патріарха Варфоломія — Голова Верховної Ради України Андрій Парубій взяв участь як почесний гість у Помісному Об’єднавчому Православному Соборі, скликаному Вселенським Патріархом Варфоломієм для утворення Єдиної Помісної Православної Церкви в Україні. Голова Верховної Ради України привітав новообраного Предстоятеля Помісної Православної Церкви в Україні митрополита Епіфанія (Думенка) та побажав йому наснаги у його нелегкому архіпастирському служінні.

Після Собору Андрій Парубій звернувся зі сцени на Софійській площі до учасників мітингу, які прийшли підтримати проведення Помісного Собору. У своїй промові Андрій Парубій нагадав, що сто років тому у Києві відбувався Православний Собор, який мав на меті проголосити автокефалію Православної Церкви в Україні, але його робота була перервана вступом російсько-більшовицьких окупаційних військ до Києва. «Сто років минуло, щоб ми змогли переосмислити той час, щоб ми могли сказати, що більше не будемо програвати. Ми більше не маємо права програвати перед тими, хто був до нас і буде після нас. Через сто років після цього ми твердо проголошуємо: Українська Держава — буде, Українська Церква — буде!» — зазначив Голова Верховної Ради. (читайте у «Голосі України» на 1-2 стр. >>> article/311506)

 

Підписали низку угод з ЄС на понад 160 мільйонів євро

Україна та Європейський Союз під час 5-го засідання Ради асоціації Україна— ЄС, яке відбулося учора в Брюсселі, підписали низку двосторонніх угод про спільне фінансування програм українських реформ. Про це на своїй сторінці у Tвіттері повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, який очолював українську делегацію. «Підписали угоди про фінансування спільних програм — з енергоефективності, технічного співробітництва, підтримки молоді, реформи системи державних фінансів та покращення транспортного сполучення», — уточнив він.

Зокрема, було підписано Угоду про фінансування Програми технічного співробітництва 2018 року, в рамках якої ЄС виділить 37 млн євро для реалізації Угоди про асоціацію з ЄС і для допомоги українським установам у зміцненні поваги до демократичних принципів, прав людини та основних свобод, інформує «Європейська правда». Гроші спрямують на зміцнення інституційної спроможності українських органів влади імплементувати законодавчі норми ЄС в українське законодавство та забезпечити виконання положень Угоди про асоціацію у таких напрямках: довкілля, транспорт, енергетика, санітарний та фітосанітарний контроль, бухгалтерський облік, стандартизація, електронна комунікація, кібербезпека. (читайте у «Голосі України» на 7 стр. >>> article/311474)

Пропонують продовжити мораторій на продаж землі

Нинішній пленарний тиждень у парламенті буде останнім цього року. І хоча Держбюджет на 2019 рік ухвалено вчасно, а не як не раз бувало раніше — під «ялинку», у народних депутатів перед Новорічними святами ще вдосталь роботи і завдань. Зокрема, Верховній Раді належить визначитися щодо мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення, дія якого завершується 1 січня, низки економічних та безпекових законопроектів. (читайте у «Голосі України» на 3 стр. >>> article/311489)


Повний випуск «Голосу України» від 18.12.2018 на сайті http://www.golos.com.ua