Новини

28 вересня 2021, 22:35

“Виправити юридичні колізії в Законі щодо олігархів можна двома способами”, - Голова Верховної Ради

докладніше
28 вересня 2021, 17:25

Питання державної підтримки сільгосптоваровиробників Одещини обговорено під час другого етапу агрофоруму, проведеного під егідою Комітету з питань аграрної та земельної політики

докладніше
28 вересня 2021, 15:44

Руслан Стефанчук розповів, чому важливо проводити оцінку впливу проєктів нормативно-правових актів

докладніше
28 вересня 2021, 12:15

У Комітеті з прав людини, національних меншин та міжнаціональних відносин проведено зустріч з Комісаром ОБСЄ у справах національних меншин

докладніше
28 вересня 2021, 10:01

Огляд головних тем «Голосу України» від 28 вересня

докладніше
27 вересня 2021, 18:06

Голова Верховної Ради України підписав Закон, який удосконалює доступ пацієнтів до інноваційних лікарських засобів

докладніше
27 вересня 2021, 17:00

За сприяння Комітету з питань аграрної та земельної політики у м. Болград проведено перший етап Агрофоруму «Одещина 2021: Південь - північ»

докладніше
27 вересня 2021, 16:00

У Комітеті з питань бюджету відбулася зустріч із представниками Єврокомісії та Програми SIGMA

докладніше
27 вересня 2021, 15:30

Голова Комітету з прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Дмитро Лубінець взяв участь у фестивалі грецької культури “Мега Йорти”

докладніше
27 вересня 2021, 15:15

Комітет з питань екологічної політики та природокористування затвердив пропозиції до проекту Державного бюджету України на 2022 рік

докладніше
27 вересня 2021, 14:05

Комітет з питань економічного розвитку рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо зазначення та подання відомостей про кінцевого бенефіціарного власника та структуру власності юридичної особи

докладніше
27 вересня 2021, 13:16

Постійна делегація Верховної Ради України у Парламентській асамблеї Ради Європи візьме участь у роботі осінньої сесії ПАРЄ (м. Страсбург, 27 – 30 вересня)

докладніше
25 вересня 2021, 06:32

Поспішне ухвалення Закону щодо олігархів призвело до колізії у ньому, - Голова Верховної Ради

докладніше
24 вересня 2021, 17:15

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики до 5 листопада приймає пропозиції до проекту Постанови Верховної Ради України про відзначення пам'ятних дат та ювілеїв у 2022 році

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Децентралізація влади
27 жовтня 2008, 17:00

Під головуванням Голови Верховної Ради України Арсенія Яценюка відбулося засідання "круглого столу" на тему: "Пропоновані шляхи виходу з фінансової кризи"

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

ПРЕС-СЕКРЕТАР ГОЛОВИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ,

ПРЕС-СЛУЖБА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Повідомлення для ЗМІ

27 жовтня 2008 року

 

    Під головуванням Голови Верховної Ради України Арсенія Яценюка відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Пропоновані шляхи виходу з фінансової кризи».  Учасниками обговорення стали ключові національні інвестори, представники найбільших українських  банків, інвестори з Європейської бізнес асоціації та представники Американської  торгівельної палати, члени Економічної експертної ради при Главі парламенту,  народні депутати України.

Головна тема обговорення «круглого столу» за участю Голови Верховної Ради України розробка стабілізаційної  програми для української економіки в умовах світової фінансової кризи. Адже  відповідного пакету економічної стабілізації, за словами А.Яценюка,  ще не існує. Голова Верховної Ради України  закликав учасників круглого столу долучитися до розробки пакету економічних законопроектів, що забезпечують економічну стабільність в Україні

Також, відкриваючи засідання, Арсеній Яценюк наголосив, що під час економічної кризи розмову про прибутки капіталу треба відкласти на потім - має йтися про збереження соціальних стандартів для населення та про забезпечення фінансової стабільності в державі та економіки в цілому. При цьому він підкреслив, що при опрацюванні антикризових заходів «має йтися про наступні речі: зайнятість населення; заробітну плату; економіку як таку; банківську стабільність; валютообмінний курс».

     Коментуючи ситуацію в парламенті, Голова Верховної Ради повідомив присутніх, що станом на другу половину понеділка узгоджений законопроект антикризових заходів ще не напрацьований. В той же час він зауважив, що «Парламент буде засідати до того, поки не буде прийнятий відповідний пакет економічного законодавства.» «У нас немає іншого виходу, це не політичне питання, це питання життєдіяльності країни», - наголосив А.Яценюк.

 

За словами Глави парламенту, оскільки немає узгодженого документу, із поданих Кабінетом міністрів на сорока сторінках законопроекту «ми робимо мінімальний, вірогідний до проходження у стінах парламенту». Над цим працюють експерти від Голови Верховної Ради України, уряду та  парламентських фракцій.

 А завтра, після консультацій з представниками фракцій, такий документ має бути презентовано.

 Арсеній Яценюк також додав, що з урядового законопроекту вилучено низку положень, що «не впливають на економічну стабільність».

 

* * *