Новини

04 червня 2020, 18:05

Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг визначився із кандидататами до складу Конкурсної комісії НКРЕКП

докладніше
04 червня 2020, 16:44

Комітет з питань молоді і спорту рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо впорядкування проведення спортивних заходів та занять фізичною культурою та спортом

докладніше
04 червня 2020, 15:36

Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
04 червня 2020, 15:30

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах" щодо підтвердження відповідності інформаційної системи вимогам із захисту інформації"

докладніше
04 червня 2020, 15:23

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо військових звань військовослужбовців"

докладніше
04 червня 2020, 15:13

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" щодо відрядження суддів в порядку тимчасового переведення судді до іншого суду""

докладніше
04 червня 2020, 15:06

Прийнято Закон "Про внесення змін до Розділу X "Прикінцеві та перехідні положення» Закону України "Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин""

докладніше
04 червня 2020, 14:59

Прийнято Закон "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України"

докладніше
04 червня 2020, 14:37

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" щодо продовження строків завершення підготовки кандидатів та докторів наук"

докладніше
04 червня 2020, 14:26

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо забезпечення додержання державних гарантій місцевого самоврядування та захисту його економічних основ"

докладніше
04 червня 2020, 14:20

Комітет з питань транспорту та інфраструктури підтримав законопроекти, направлені на відновлення соціальних гарантій громадянам, які мають право на пільговий проїзд

докладніше
04 червня 2020, 14:09

Прийнято Закон "Про Митний тариф України"

докладніше
04 червня 2020, 13:56

Прийнято Постанову "Про звернення до Кабінету Міністрів України щодо вжиття заходів, спрямованих на забезпечення належного соціального захисту дітей – вихованців інтернатних закладів, у тому числі дітей з інвалідністю, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб із їх числа"

докладніше
04 червня 2020, 13:28

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення виборчого законодавства"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
10 жовтня 2008, 16:00

Голова Верховної Ради України Арсеній Яценюк у п"ятницю 10 жовтня 2008 о 21-30 виступить у ролі ведучого першої програми суспільно-політичного ток-шоу "Свобода на Інтері"

  ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

ПРЕС-СЕКРЕТАР ГОЛОВИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ

 

Повідомлення для ЗМІ

10 жовтня 2008 року

 

 

 

 Голова Верховної Ради України Арсеній Яценюк  у  п´ятницю  10 жовтня 2008 о 21-30  виступить у ролі ведучого  першої програми  суспільно-політичного  ток-шоу "Свобода на Інтері".

  Суспільно-політичне ток-шоу "Свобода на Інтері" надає глядачам телеканалу максимально детальну і ексклюзивну інформацію про політичне життя України.

   Вперше в історії телебачення глядачі є свідками обговорення гострих суспільно-політичних питань без посередництва ведучого-журналіста. У незвичній для себе ролі телеведучого (спікера) пробують себе найбільш публічні українські політики. Кожної п´ятниці ведучим шоу стає новий політичний діяч.

   На обговорення і голосування учасників програми виносяться три питання одна з проблем загальнонаціонального значення, політична ініціатива ведучого, а також подія тижня. Участь у дискусії беруть чотирнадцять депутатів Верховної Ради України та четверо відомих суспільних діячів.

   Двісті глядачів у студії, що представляють все населення України, оцінюють переконливість політиків і прийняті ними рішення під час спеціального голосування. Наприкінці програми аудиторія у студії виносить свій вердикт спікеру.

 Сьогодні на обговорення  в студії «Свободи на Інтері»  будуть винесено питання розпуску Верховної Ради України, підвищення рівня життя, зростання цін та інфляційні очікування, фінансова криза, соціальні виплати.