Новини

29 травня 2020, 17:00

У парламенті опрацьовують моделі створення дослідницької служби

докладніше
29 травня 2020, 16:30

У Верховній Раді розроблятимуть модель оцінки ефективності застосування законодавства

докладніше
29 травня 2020, 12:00

В Освітньому центрі Верховної Ради України відбудеться парламентська онлайн-конференція з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

докладніше
29 травня 2020, 11:00

У Комітеті з питань гуманітарної та інформаційної політики відбулася робоча зустріч щодо функціонування державних кіностудій «Укркінохроніка» та «Національна кінематека України»

докладніше
29 травня 2020, 10:03

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон, направлений на підвищення спроможності системи охорони здоров’я України протидіяти поширенню коронавірусної хвороби

докладніше
28 травня 2020, 16:30

У Верховній Раді України вдосконалюють планування законопроектної роботи

докладніше
28 травня 2020, 15:27

Україну та Австрію ще більше зблизив гуманітарний коридор, - віцеспікерка Олена Кондратюк

докладніше
28 травня 2020, 15:22

Книжки Парламентського видавництва стали лауреатами III Всеукраїнського бібліотечного «Біографічного рейтингу»

докладніше
28 травня 2020, 12:30

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо соціального захисту населення в період карантину, пов’язаного з запобіганням виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)

докладніше
28 травня 2020, 12:00

Комітет з питань екологічної політики та природокористування підтримав пропозиції до законопроекту про управління відходами

докладніше
28 травня 2020, 10:55

Голова Верховної Ради України вніс зміни до Розпорядження «Про додаткові заходи із попередження виникнення гострої респіраторної хвороби» від 12 березня 2020 року, №151

докладніше
28 травня 2020, 09:46

Огляд головних тем «Голосу України» від 28 травня

докладніше
27 травня 2020, 18:59

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування розглянув ряд проблемних питань медичної галузі

докладніше
27 травня 2020, 15:57

Комітет з питань освіти, науки та інновацій рекомендує Верховній Раді відправити на доопрацювання законопроект про покращення соціально-економічного становища студентів

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
10 жовтня 2008, 08:00

Арсеній Яценюк привітав учасників 8-ої Європейської міністерської конференції з питань молоді, яка проходить у Києві

  

 

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

ПРЕС-СЕКРЕТАР ГОЛОВИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ

Повідомлення для ЗМІ

10 жовтня  2008 року

 

 

      Арсеній Яценюк  від імені  Верховної Ради України привітав учасників 8-ої Європейської міністерської конференції з питань молоді, яка проходить у Києві.

«Сьогодні на цій конференції  широко і авторитетно представлені країни Ради Європи на чолі з  керівниками органів державної влади, відповідальними за питання молоді, що засвідчує актуальність та важливість винесених на наше пленарне засідання питань», - йдеться у тексті привітання.

На думку Арсенія Яценюка, «міжнародне співробітництво саме в сфері молодіжної політики є основою  відносин між різними країнами, оскільки молодь сьогодні становить перспективу будь-якого розвиненого суспільства, це наше майбутнє».

Голова Верховної Ради України у своєму зверненні зауважив, що «найбільш прогресивні, конструктивні, суспільно вигідні ідеї усе більшою мірою кристалізуються, розповсюджуються и впроваджуються, якраз інноваційноналаштованою молоддю». За його  словами «сучасна молодь зобов´язує нас досягати міжнародних стандартів не лише в економіці, але й в політиці і культурі».

На переконання Глави українського парламенту,  кожен з політиків або суспільних діячів має  залучати молодь і змушувати її думати та працювати.  Тоді це буде найкращий формат співпраці та допомоги для молодого покоління.

«Саме сучасна молодь має цивілізаційну перспективу і все більшою мірою в стані формувати свого роду «Меритократію», тобто «еліту найдостойніших», -  додає Арсеній Яценюк.

В привітанні також зазначається, що  подальша активна участь України в діяльності організації стане вагомим внеском у реалізацію наших намірів інтегруватися у європейську спільноту.