Новини

02 квітня 2020, 14:53

Порядок отримання висновків Єврокомісії щодо законопроєктів у сфері енергетики

докладніше
01 квітня 2020, 18:32

Уряд має забезпечити належне фінансування наукових співробітників, які розробили вітчизняні експрес-тести для діагностики коронавірусу, - Олена Кондратюк

докладніше
01 квітня 2020, 15:57

Голова Верховної Ради підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)»

докладніше
31 березня 2020, 16:13

Голова Верховної Ради підписав три закони, ухвалені на позачерговому засіданні Парламенту

докладніше
31 березня 2020, 00:51

Позачергове засідання Верховної Ради України

докладніше
31 березня 2020, 00:44

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення"

докладніше
30 березня 2020, 16:59

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності"

докладніше
30 березня 2020, 16:43

Прийнято Постанову «Про призначення Степанова М. В. Міністром охорони здоров'я України»

докладніше
30 березня 2020, 16:40

Прийнято Постанову «Про призначення Марченка С. М. Міністром фінансів України»

докладніше
30 березня 2020, 15:48

Голова Верховної Ради України підписав Розпорядження про скликання позачергового пленарного засідання

докладніше
30 березня 2020, 15:02

Друге позачергове засідання Верховної Ради України

докладніше
30 березня 2020, 14:59

Прийнято Закон "Про внесення зміни до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" щодо безперервного забезпечення харчування військовослужбовців"

докладніше
30 березня 2020, 14:57

Перше позачергове засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
30 березня 2020, 14:35

Прийнято Постанову «Про звільнення Ємця І. М. з посади Міністра охорони здоров'я України»

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
03 жовтня 2018, 09:12

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 3 жовтня

 

Сьогодні у «Голосі України»:

Діти журналістів, які загинули або отримали інвалідність, будуть під соціальним захистом

У питанні захисту мови треба брати приклад з європейських країн

Дискусія щодо подвійного громадянства перезріла

 

Діти журналістів, які загинули або отримали інвалідність, будуть під соціальним захистом

Парламентська хроніка Ранкове засідання 2 жовтня Верховна Рада розглянула низку законопроектів із питань соціального захисту, національної безпеки, інформаційної політики та правоохоронної діяльності. У другому читанні та в цілому схвалено урядовий проект закону про внесення зміни до статті 1 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», яким пропонується надати право на безоплатний (за рахунок бюджету) відпочинок дітям, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, — дітям журналістів, які загинули або яким встановлено інвалідність 1 чи 2 групи у зв’язку з виконанням професійних обов’язків (№ 7537, 241 «за»). (читайте у «Голосі України» на 1-2 стр. >>> article/308256)

У питанні захисту мови треба брати приклад з європейських країн

Голова Комітету в закордонних справах Ганна Гопко взяла участь у Ризькій конференції, яка була присвячена актуальним питанням зовнішньої політики та безпеки, пріоритетам у Східному партнерстві, популяризації Європейського інвестиційного плану, обговоренню санкційної політики проти Російської Федерації.

Також у рамках конференції глава комітету провела низку зустрічей із латвійськими колегами, а саме з Державним секретарем Міністерства закордонних справ Латвійської Республіки Андрісом Пельшом та головою Комітету Сейму Латвії в закордонних справах Оярсом Еріксом Калниньшом. Під час зустрічей обговорили двосторонню співпрацю, необхідність посилення санкцій проти РФ та звільнення політв’язнів. Окрему увагу було приділено темі обміну досвідом для запобігання втручанню РФ у вибори. (читайте у «Голосі України» на 3 стр. >>> article/308226)

Дискусія щодо подвійного громадянства перезріла

Якщо Будапешт не відкличе свого консула в Береговому до кінця тижня, Україна вишле його сама. Це заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін у відеозверненні, яке він виклав на своїй сторінці у Фейсбуці 1 жовтня. При цьому міністр вважає, що це питання вже пройдено, і на ньому не варто акцентувати увагу. «Я виклав міністру закордонних справ Угорщини нашу аргументацію, вони порушили Віденську конвенцію про консульські відносини, це сто відсотків… Я запропонував угорському міністру закордонних справ відкликати цього консула. Якщо це не буде зроблено цього тижня, відповідно надішлемо ноту угорській стороні про його висилку. Саме цього тижня», — сказав Павло Клімкін, але водночас наголосив, що насправді питання стоїть значно ширше. (читайте у «Голосі України» на 1-5 стр. >>> article/308258)

 

Повний випуск «Голосу України» від 03.10.2018 на сайті http://www.golos.com.ua