Новини

15 лютого 2019, 18:04

А.Парубій: «Не було б України, якби не така підтримка Литви на шляху нашої незалежності і на шляху до Євросоюзу"

докладніше
15 лютого 2019, 17:29

Андрій Парубій взяв участь у церемонії відкриття Порталів Акта проголошення незалежності України та Конституції України у Верховній Раді України

докладніше
15 лютого 2019, 16:50

Андрій Парубій: Втручання Росії у виборчий процес в Україні вже відбувається у всіх сферах

докладніше
15 лютого 2019, 15:37

Андрій Парубій: Цивілізований світ має спільно протистояти російській агресії

докладніше
15 лютого 2019, 15:35

Сироїд: Європа без України не є дійсною. Доки не буде цього розуміння, будемо в небезпеці

докладніше
15 лютого 2019, 15:17

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування провів у місті Львів круглий стіл на тему: "Впровадження Закону України "Про співробітництво територіальних громад": стан та перспективи розвитку"

докладніше
15 лютого 2019, 14:24

Андрій Парубій: Закон про мову планується до розгляду у Верховній Раді наступного пленарного тижня, а Виборчий кодекс - протягом поточної сесії

докладніше
15 лютого 2019, 12:19

Андрій Парубій підписав Розпорядження про створення Офісу парламентської реформи

докладніше
15 лютого 2019, 11:29

Андрій Парубій: Ефективна імплементація Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом є основним елементом європейської інтеграції України

докладніше
15 лютого 2019, 11:20

Ганна Гопко: «Заходи до п’ятої річниці Майдану покликані подати сигнали міжнародній спільноті про боротьбу України з російською збройною агресією і обговорити подальші плани у протистоянні викликам та загрозам»

докладніше
15 лютого 2019, 10:04

У Верховній Раді відбулася зустріч народних депутатів з представниками місії Європейської конфедерації профспілок

докладніше
15 лютого 2019, 09:30

Комітет з питань охорони здоров’я закликає ЗМІ активно долучитися до інформування населення про захворюваність на кір

докладніше
15 лютого 2019, 09:25

Огляд головних тем «Голосу України» від 15 лютого

докладніше
14 лютого 2019, 17:53

Народні депутати продовжують опікуватися "Охматдитом"

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
15 вересня 2018, 10:00

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Відбулася зустріч керівництва Верховної Ради України та представників депутатських фракцій та груп зі спеціальним представником США з питань України Куртом Волкером

14 вересня під головуванням Голови Верховної Ради України Андрія Парубія відбулась зустріч керівництва Верховної Ради України, представників  депутатських фракцій та груп Парламенту, керівників Комітетів у закордонних справах та Комітету з питань європейської інтеграції зі спеціальним представником США з питань України Куртом Волкером. 

Учасники зустрічі обмінялись думками щодо безпекової і гуманітарної ситуації на Донбасі та в Криму, оцінили ризики реалізації політичного проекту Кремля «Північний потік-2», яким РФ посилить енергозалежність країн ЄС. Також було обговорено безпекову ситуацію в районі Азовського моря, можливі провокації Російської Федерації та втручання РФ у виборчу кампанію в Україні.

Під час зустрічі було обговорено стан імплементації реформ в Україні та поінформовано Спецпредставника США про намір на поточній сесії Парламенту розглянути законопроекти щодо роботи спецслужб та щодо гуманітарного розмінування.

Особлива увага була надана питанню деокупації Криму та мирного врегулювання ситуації на Донбасі. Учасники зустрічі обмінялись думками щодо перспектив запровадження миротворчої місії ООН на Донбасі та щодо пролонгацій Закону про особливості місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей.  

Під час зустрічі було наголошено на важливості продовження санкційної політики проти Росії до повної деокупації української території та звільнення усіх незаконно утримуваних громадян України – в окупованому Донбасі, Криму та в РФ.

Спецпредставник США з питань України Курт Волкер відзначив важливу роль парламенту в реформуванні країни, зокрема, сектору безпеки та оборони, енергетичної сфери та реформи децентралізації влади.

Курт Волкер  подякував парламентарям за відкритий діалог та запевнив, що США залишається надійним партнером України у питанні відновлення територіальної цілісності.

У зустрічі взяли участь народні депутати України: Ірина Геращенко, Ганна Гопко, Марія Іонова, Артур Герасимов, Андрій Тетерук, Олександр Вілкул, Єгор Соболєв, Олег Ляшко, Віктор Вовк, Сергій Соболєв, Валерій Писаренко, Євген

Рибчинський, Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Марі Йованович, Радник Спеціального представника Державного департаменту США з питань України Крістофер Андерсон, Співробітник політичного відділу Посольства США в Україні Стівен Глейзер.