Новини

01 квітня 2020, 18:32

Уряд має забезпечити належне фінансування наукових співробітників, які розробили вітчизняні експрес-тести для діагностики коронавірусу, - Олена Кондратюк

докладніше
01 квітня 2020, 15:57

Голова Верховної Ради підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)»

докладніше
31 березня 2020, 16:13

Голова Верховної Ради підписав три закони, ухвалені на позачерговому засіданні Парламенту

докладніше
31 березня 2020, 00:51

Позачергове засідання Верховної Ради України

докладніше
31 березня 2020, 00:44

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення"

докладніше
30 березня 2020, 16:59

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності"

докладніше
30 березня 2020, 16:43

Прийнято Постанову «Про призначення Степанова М. В. Міністром охорони здоров'я України»

докладніше
30 березня 2020, 16:40

Прийнято Постанову «Про призначення Марченка С. М. Міністром фінансів України»

докладніше
30 березня 2020, 15:48

Голова Верховної Ради України підписав Розпорядження про скликання позачергового пленарного засідання

докладніше
30 березня 2020, 15:02

Друге позачергове засідання Верховної Ради України

докладніше
30 березня 2020, 14:59

Прийнято Закон "Про внесення зміни до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" щодо безперервного забезпечення харчування військовослужбовців"

докладніше
30 березня 2020, 14:57

Перше позачергове засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
30 березня 2020, 14:35

Прийнято Постанову «Про звільнення Ємця І. М. з посади Міністра охорони здоров'я України»

докладніше
30 березня 2020, 14:32

Прийнято Постанову "Постанови про звільнення Уманського І. І. з посади Міністра фінансів України"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
17 серпня 2018, 09:25

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 17 серпня

 

Сьогодні у «Голосі України»:

 - Вимагають звільнити Сенцова

- Триває робота над проектом щодо об’єктів суміжних прав

- Червоний Хрест розширить діяльність на Луганщині

 

Вимагають звільнити Сенцова

Депутати парламентів Естонії, Латвії та Литви направили лідерам ЄС звернення із закликом чинити тиск на російську владу, аби домогтися негайного звільнення українського режисера Олега Сенцова та інших політв’язнів, які перебувають у російських тюрмах. Як повідомляє «Європейська правда» з посиланням на портал ERR, звернення направлено президенту Євросоюзу Дональду Туску, голові Європарламенту Антоніо Таяні, голові Єврокомісії Жан-Клоду Юнкеру і голові європейської дипломатії Федеріці Могеріні. Документ підписали 18 депутатів парламентів країн Балтії та Європарламенту.

«Більше 90 днів тому Олег Сенцов оголосив голодовку. Зараз його стан описується як катастрофічний. Влада заборонила йому вести листування, зустрічатися з незалежними спостерігачами та відмовила в адекватній медичній допомозі. Без якнайшвидшого втручання міжнародної громадськості може виникнути ситуація, аналогічна випадку Сергія Магнітського», —йдеться у зверненні депутатів балтійських країн до ЄС. (читайте у «Голосі України» на 1,5 стр. >>> article/306502)
Триває робота над проектом щодо об’єктів суміжних прав

У Комітеті Верховної Ради з питань науки і освіти триває активна робота над напрацюванням нової редакції законопроекту № 7539 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо врегулювання питань авторського права і суміжних прав».

«Минулого тижня відбулося вже 24-те засідання робочої групи, яке без перебільшення можна назвати історичним! На ньому робоча група завершила розгляд найбільш значного та широкого блоку законопроекту, який стосується змін до другого розділу «Авторське право» Закону «Про авторське право і суміжні права» (ст. 7-34). Після цього, не йдучи на довготривалу перерву, робоча група прийняла рішення продовжити роботу над законопроектом № 7539 та розпочати розгляд питань третього блоку — зміни до розділу III «Суміжні права» згаданого вище закону», — повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці перший заступник голови Комітету з питань освіти і науки Олександр Співаковський.(читайте у «Голосі України» на 2 стр. >>> article/306498)

 

Червоний Хрест розширить діяльність на Луганщині

Голова Луганської обласної державної адміністрації — керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз вручив почесну відзнаку «За розвиток регіону» голові субделегації Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні Лоренцо Редальє (на знімку) у зв’язку із закінченням його роботи на території Луганської області. Він подякував пану Редальє за значний особистий внесок у сприянні захисту життя і гідності людей, які постраждали через збройний конфлікт, наданні допомоги найуразливішим категоріям населення у подоланні економічних труднощів. (читайте у «Голосі України» на 5 стр. >>> article/306531)

 

Повний випуск «Голосу України» від 17.08.2018 на сайті http://www.golos.com.ua