Новини

25 жовтня 2020, 10:39

Важливо, аби місцева влада розуміла, що відповідатиме за свої вчинки та обіцянки, - Дмитро Разумков

докладніше
24 жовтня 2020, 09:00

Чи стане Парламент прикладом для покоління рівності? (Спільна стаття Дафіни Ґерчевої, Постійної представниці Програми розвитку ООН в Україні та Заступниці Голови Верховної Ради України Олени Кондратюк)

докладніше
24 жовтня 2020, 08:00

24 жовтня світ відзначає Міжнародний день Організації Об’єднаних Націй

докладніше
24 жовтня 2020, 07:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди 75-ї річниці створення ООН

докладніше
23 жовтня 2020, 16:48

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано закон щодо державної підтримки сфери культури, креативних індустрій, туризму, малого та середнього бізнесу у зв’язку з дією обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням COVID-19

докладніше
23 жовтня 2020, 13:30

Віртуальну книжкову виставку до Міжнародного дня Організації Об’єднаних Націй відкрито у парламентській бібліотеці

докладніше
23 жовтня 2020, 12:00

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков візьме участь у голосуванні на місцевих виборах

докладніше
23 жовтня 2020, 11:00

Правда має стати зброєю відповідальних лідерів у боротьбі за нові чесні відносини в усьому світі, та передусім в Європі, - виступ Заступниці Голови Верховної Ради Олени Кондратюк на Спеціальному Київському Безпековому Форумі

докладніше
23 жовтня 2020, 09:59

Огляд головних тем «Голосу України» від 23 жовтня

докладніше
23 жовтня 2020, 09:45

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики до 6 листопада приймає пропозиції щодо відзначення пам’ятних дат та ювілеїв у 2021 році

докладніше
22 жовтня 2020, 16:56

У Комітеті з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та АР Крим, м. Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин розглянули проблемні питання надання гуманітарної допомоги у кризових ситуаціях (відео)

докладніше
22 жовтня 2020, 12:00

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення по 2 листопада проводить прийом документів від ГО для обрання членів Наглядової ради НСТУ у сферах освіти та науки, забезпечення прав нацменшин, захисту інтересів дітей і молоді, творчій сфері, захисту прав осіб з особливими потребами

докладніше
22 жовтня 2020, 10:10

Огляд головних тем «Голосу України» від 22 жовтня

докладніше
22 жовтня 2020, 09:55

Члени Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування взяли участь у засіданні Секторальної робочої групи "Децентралізація та регіональний розвиток"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
20 липня 2018, 15:19

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Члени Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки ознайомилися з роботою вуглевидобувних держпідприємств та умовами праці шахтарів на Львівщині

 

Перший заступник голови Комітету з питань ПЕК, ядерної політики та ядерної безпеки Олександр Домбровський та голова підкомітету з питань вугільної промисловості Михайло Бондар 19 липня, з робочим візитом відвідали ДП «Львіввугілля».

Під час робочого візиту на підприємство народні депутати спустилися у вибої шахти «Межирчанська» у місті Червоноград Львівської області.

Парламентарі на зустрічі з т.в.о. генерального директора ДП «Львіввугілля» Олегом Акімовим, керівниками шахт та лідерами профспілок обговорили основні проблеми та виклики, що стоять перед підприємством та вугільною галуззю в цілому, а також  перспективні напрями їх розв’язання.

«Важливою частиною нашої поїздки було безпосереднє знайомство з роботою шахти на всіх її виробничих майданчиках. Нам, народним депутатам, дуже важливо розуміти, який шлях шахтарі проходять до робочого місця, які в них умови праці - власне, якою ціною добувається вугілля для нашого комфорту та енергетичної незалежності України. Було надзвичайно приємно поспілкуватися з шахтарями безпосередньо на місці їхньої роботи. Водночас, мушу визнати, що основні фонди вугільної промисловості України потребують суттєвої модернізації, а робота підприємств - підвищення продуктивності праці», - поділився своїми враженнями під час візиту Олександр Домбровський.

«13 липня цього року Верховна Рада України прийняла за основу та в цілому законопроект про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2018 рік” щодо належного фінансового забезпечення державного сектору вугільної галузі №8362. Відповідно до цього Закону збільшаться видатки держбюджету на 2018 рік для шахтарів. На погашення заборгованості по зарплатам та на модернізацію обладнання буде виділено відповідно 1,4 мільярда гривень» - наголосив Михайло Бондар.

«Зрозуміло, що це рішення знімає заборгованість по виплаті заробітної плати шахтарям, але воно - тимчасове. Потрібно розуміти: вугільна галузь України потребує інвестицій для модернізації та розвитку, а не просто «грошей для проїдання», - прокоментував прийняття Закону Олександр Домбровський, а щодо ситуації на ДП «Львіввугілля» додав: «мене надихає оптимізмом приклад ефективного господарювання, який демонструє ДП «Львіввугілля» останнім часом. Є реальні кроки - вихід на самоокупність, виконання державних завдань із видобутку вугілля, достойні зарплати у гірників з можливістю їх підняття, і головне - близька перспектива працювати прибутково. Потрібна політична воля, рішення Уряду, щоб усі проблеми цього держпідприємства були подолані».