Новини

18 лютого 2019, 21:03

Ірина Геращенко: Парламент має розширити повноваження Комітету з питань європейської інтеграції для пришвидшення виконання Україною зобов’язань по Угоді про асоціацію

докладніше
18 лютого 2019, 16:39

Відбувся особистий прийом громадян головою Комітету у закордонних справах Ганною Гопко

докладніше
18 лютого 2019, 16:00

Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи підтримав зміни до Закону про поводження з відпрацьованим ядерним паливом щодо розміщення, проектування та будівництва ЦСВЯП

докладніше
18 лютого 2019, 13:02

Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко взяла участь у 55-ій Мюнхенській конференції з безпеки

докладніше
18 лютого 2019, 11:14

Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення ініціює проведення парламентських слухань на тему: "Детінізація заробітної плати"

докладніше
18 лютого 2019, 09:47

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон про внесення змін до Земельного кодексу України щодо продовження заборони відчуження сільськогосподарських земель

докладніше
15 лютого 2019, 18:04

А.Парубій: «Не було б України, якби не така підтримка Литви на шляху нашої незалежності і на шляху до Євросоюзу"

докладніше
15 лютого 2019, 17:29

Андрій Парубій взяв участь у церемонії відкриття Порталів Акта проголошення незалежності України та Конституції України у Верховній Раді України

докладніше
15 лютого 2019, 16:50

Андрій Парубій: Втручання Росії у виборчий процес в Україні вже відбувається у всіх сферах

докладніше
15 лютого 2019, 15:37

Андрій Парубій: Цивілізований світ має спільно протистояти російській агресії

докладніше
15 лютого 2019, 15:35

Сироїд: Європа без України не є дійсною. Доки не буде цього розуміння, будемо в небезпеці

докладніше
15 лютого 2019, 15:17

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування провів у місті Львів круглий стіл на тему: "Впровадження Закону України "Про співробітництво територіальних громад": стан та перспективи розвитку"

докладніше
15 лютого 2019, 14:24

Андрій Парубій: Закон про мову планується до розгляду у Верховній Раді наступного пленарного тижня, а Виборчий кодекс - протягом поточної сесії

докладніше
15 лютого 2019, 12:19

Андрій Парубій підписав Розпорядження про створення Офісу парламентської реформи

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
13 липня 2018, 10:27

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Анонс головних тем «Голосу України»

 

Сьогодні у «Голосі України»:

 

     НАТО підтвердило євроатлантичні перспективи нашої країни

     Випускники з окупованих територій мають шанс отримати потрібну спеціальність

     На статус дитини, яка постраждала через військовий конфлікт, претендують сотні

 

НАТО підтвердило євроатлантичні перспективи нашої країни

НАТО підтверджує підтримку рішень, ухвалених на саміті в Будапешті 2008 року, за якими Україна в майбутньому може стати членом Альянсу. Про це йдеться у заяві, ухваленій за підсумками засідання Грузія—Україна—НАТО, яке відбулося учора, інформує «Європейська правда». Зустріч пройшла у Брюсселі в рамках саміту організації 11—12 липня. У заяві союзники закликали Київ використовувати всі доступні інструменти під егідою Комісії Україна— НАТО, зокрема, Річну національну програму. Вони також привітали значний прогрес у здійсненні реформ у нашій країні, зокрема, ухвалення парламентом закону про Антикорупційний суд та закону про національну безпеку. (читайте у «Голосі України» на 5 стр. >>> article/305169)

 

Випускники з окупованих територій мають шанс отримати потрібну спеціальність

Цього року випускники закладів середньої освіти, які проживають на тимчасово не підконтрольній українській владі території Луганщини, зможуть отримувати робітничі спеціальності дистанційно.

У прифронтовому Попаснянському районі на базі Золотівського професійного ліцею з початку нового навчального року реалізовуватимуть експеримент всеукраїнського рівня щодо забезпечення доступу до якісної професійної освіти учнів з непідконтрольних територій та лінії зіткнення. Теоретичну складову вони опановуватимуть за допомогою дистанційної форми навчання, а практичні навички здобуватимуть очно, під час виробничої практики. Для цього спеціально розроблено електронні підручники і посібники, засоби діагностування досягнень учнів, контрольні вимірювання тощо. Золотівський ліцей уже готовий до прийому таких абітурієнтів. (читайте у «Голосі України» на 12 стр. >>> article/305141)

 

На статус дитини, яка постраждала через військовий конфлікт, претендують сотні

Кабінет Міністрів України затвердив нову редакцію своєї постанови про порядок надання статусу дитині, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. Механізм отримання цього статусу тепер значно спрощений.

— Насамперед цей статус можуть отримати діти, які мають поранення, контузії, каліцтво, зазнали фізичного, сексуального насильства, були викрадені чи незаконно вивезені за межі України або утримувались у полоні, зазнали психологічного насильства тощо, — пояснює директор Департаменту захисту прав дітей та усиновлення Міністерства соціальної політики України Руслан Колбаса. — Що відрізняє нову постанову від старої? Прийнято рішення розширити категорії і вивести окремо підпункт «Психологічне насильство». У попередній постанові процедура була доказовою лише через кримінальне провадження. Тобто, якщо є причина отримати такий статус, то батьки дітей повинні були написати заяву до поліції, звернутись до судмедекспертизи, відкрити кримінальне провадження, і лише після цього могли подавати пакет документів до служби у справах дітей. У новій постанові довідку судмедекспертизи скасовано.

Сьогодні батькам достатньо подати свідоцтво про народження своєї дитини, документ, що посвідчує особу заявника, довідки, якщо дитина перебуває в дитячому закладі і якщо має статус ВПО. Крім того, потрібен документ, що підтверджує проживання дитини в населеному пункті на території, де здійснюється антитерористична операція. Тобто на сьогодні для отримання статусу дитина не обмежується обов’язковою наявністю довідки переселенця. (читайте у «Голосі України» на 13 стр. >>> article/305174)

 

Повний випуск «Голосу України» від 13.07.2018 на сайті http://www.golos.com.ua