Новини

18 вересня 2020, 16:50

Співчуття Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова у зв’язку зі смертю Дмитра Микитовича Притики

докладніше
18 вересня 2020, 16:49

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України “Про запобігання корупції”

докладніше
18 вересня 2020, 16:00

З 15 по 18 вересня Верховна Рада прийняла 13 законів України і 10 проєктів законів

докладніше
18 вересня 2020, 15:45

Комітет з питань цифрової трансформації рекомендує Верховній Раді України прийняти за основу законопроєкт про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектру та надання послуг поштового зв’язку України

докладніше
18 вересня 2020, 13:57

Необхідно активізувати співробітництво між Україною та Болгарією в економічній та гуманітарній сферах, - Дмитро Разумков

докладніше
18 вересня 2020, 13:50

Тимчасова спеціальна комісія з питань захисту прав інвесторів завершила розгляд двох звернень представників бізнесу

докладніше
18 вересня 2020, 13:44

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
18 вересня 2020, 13:38

У Комітеті з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування створено Робочу групу з опрацювання та підготовки до другого читання законопроекту про адміністративну процедуру

докладніше
18 вересня 2020, 13:30

Комітет з питань молоді і спорту рекомендує Верховній Раді прийняти за основу і в цілому законопроект про приєднання України до Розширеної часткової угоди про спорт (EPAS)

докладніше
18 вересня 2020, 12:05

Представник українського парламенту взяв участь в міжнародному онлайн-заході «LegisTech for Democracy»

докладніше
18 вересня 2020, 11:26

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів рекомендує Верховній Раді прийняти за основу і в цілому законопроекти щодо перейменування Фонду соціального захисту інвалідів

докладніше
18 вересня 2020, 10:45

Голова Верховної Ради України провів нараду щодо тестування хворих з підозрою на COVID-19 за участю очільників МОЗ та Мінфіну

докладніше
18 вересня 2020, 09:48

Відбулося перше засідання ТСК Верховної Ради України з питань розслідування фактів корупції в органах державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду

докладніше
18 вересня 2020, 09:31

Огляд головних тем «Голосу України» від 18 вересня

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
02 липня 2018, 11:36

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій запропонував розпочати роботу у четвер з розгляду питання про звільнення членів ЦВК і призначення нових членів ЦВК (відео)

 

А.Парубій на початку Погоджувальної ради привітав військових моряків України з Днем Військово-Морських сил, який відзначався у неділю, 1 липня. Він нагадав, що цього року минає сто років відтоді, як було піднято український прапор на кораблях Чорноморського флоту.

А.Парубій також поінформував учасників засідання про свою поїздку минулого тижня до США. Під час візиту відбулася зустріч зі спікером Палати Представників Конгресу США Полом Раяном. Під час цієї зустрічі обговорювалися механізми протидії будуванню газопроводу «Північний потік-2», а також створення міжнародного регіонального центру по протидії московській агресії. Важливо, за словами А.Парубія, що в цій поїздці взяли участь спікери п’яти країн: Грузії, Молдови, Литви і віце-спікер Сейму Польщі.

Голова Верховної Ради запевнив учасників Погоджувальної ради у тому, що Україна має дуже сильну підтримку з боку США. «Вже незадовго ми можемо бути свідками і резолюції по підтримці наших країн, а також резолюції про визнання Голодомору геноцидом. Цього року ми відзначаємо 85 річницю. І я впевнений, якщо Конгрес прийме це рішення, це буде хвилею, після якої інші країни будуть приймати ідентичні рішення» -  сказав він.

А.Парубій також поінформував про питання порядку денного, які заплановано до розгляду цього пленарного тижня. Він нагадав, що минулого тижня Верховна Рада завершила роботу на розгляді законопроектів про захист прав дітей.

А.Парубій повідомив, що у вівторок засідання розпочнеться із завершення розгляду законопроекту №8296 і супутніх законопроектів за №8294 і №8295. Також на вівторок планується розгляд блоку питань інформаційної політики – це чотири законопроекти.

У середу традиційно розглядатимуться питання ратифікації.

Голова Верховної Ради запропонував в четвер розпочати пленарне засідання з розгляду питання про звільнення членів ЦВК і відповідно після цього призначення нових членів ЦВК.

В четвер також заплановано до розгляду питання узгодження календарного плану роботи на наступну сесію та блок питань агропромислового комплексу.

Головуючий надав слово для виступу керівникам депутатських фракцій.