Новини

04 червня 2020, 18:05

Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг визначився із кандидататами до складу Конкурсної комісії НКРЕКП

докладніше
04 червня 2020, 16:44

Комітет з питань молоді і спорту рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо впорядкування проведення спортивних заходів та занять фізичною культурою та спортом

докладніше
04 червня 2020, 15:36

Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
04 червня 2020, 15:30

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах" щодо підтвердження відповідності інформаційної системи вимогам із захисту інформації"

докладніше
04 червня 2020, 15:23

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо військових звань військовослужбовців"

докладніше
04 червня 2020, 15:13

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" щодо відрядження суддів в порядку тимчасового переведення судді до іншого суду""

докладніше
04 червня 2020, 15:06

Прийнято Закон "Про внесення змін до Розділу X "Прикінцеві та перехідні положення» Закону України "Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин""

докладніше
04 червня 2020, 14:59

Прийнято Закон "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України"

докладніше
04 червня 2020, 14:37

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" щодо продовження строків завершення підготовки кандидатів та докторів наук"

докладніше
04 червня 2020, 14:26

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо забезпечення додержання державних гарантій місцевого самоврядування та захисту його економічних основ"

докладніше
04 червня 2020, 14:20

Комітет з питань транспорту та інфраструктури підтримав законопроекти, направлені на відновлення соціальних гарантій громадянам, які мають право на пільговий проїзд

докладніше
04 червня 2020, 14:09

Прийнято Закон "Про Митний тариф України"

докладніше
04 червня 2020, 13:56

Прийнято Постанову "Про звернення до Кабінету Міністрів України щодо вжиття заходів, спрямованих на забезпечення належного соціального захисту дітей – вихованців інтернатних закладів, у тому числі дітей з інвалідністю, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб із їх числа"

докладніше
04 червня 2020, 13:28

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення виборчого законодавства"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
28 червня 2018, 21:30

  Прес-секретар Голови Верховної Ради України 

Сьогодні Україна, Грузія і Молдова стоять на передовій свободи, а наші воїни є щитом Європи - Андрій Парубій під час виступу в Атлантичній раді (відео)

  
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій у ході робочого візиту до Сполучених Штатів Америки спільно з Головою Парламенту Грузії Іраклієм Кобахідзе і Головою Парламенту Молдови Андріаном Канду взяв участь у дискусії "На передовій свободи" в Атлантичній раді.
     На початку зустрічі Андрій Парубій подякував за запрошення і відзначив, що в Атлантичній раді завжди знаходив "найглибше розуміння тих процесів, які відбуваються і в Україні, і в Східній Європі". "І ви дуже правильно зазначили, що сьогодні в Україні є гарячий етап війни", - сказав він і додав: "І тому що Україна веде, власне, гарячий етап війни, коли кожного дня гинуть наші хлопці і дівчата, ми відчуваємо особливу відповідальність. І наш приїзд, це формулювання важливого повідомлення: Нема окремого конфлікту Росії і Грузії, і нема окремого конфлікту Молдова - Росія. І наші хлопці в Україні помирають не тільки за Україну. Ми хочемо сказати, що Путін кинув виклик всьому цивілізованому і вільному світу. Він хоче змінити світовий порядок, який протягом тривалого часу, протягом двох поколінь, утримував весь Євроатлантичний простір від воєн, у великій мірі завдяки зусиллям США".
     Андрій Парубій пояснив, що російська агресія - це не тільки танки і автомати, її прояви бачимо в енергетичній, інформаційній сферах та у сфері кібербезпеки. За його словами, свідченням цього є вплив на вибори через кібератаки в різних країнах світу. "Хімічна атака в Великобританії проти Скрипаля, це теж елемент глобальної війни, яку Путін веде проти вільного світу. Але, певно, найбільша війна йде інформаційна", - зазначив Голова Верховної Ради. Він підкреслив, що "війна йде за серця і розуми людей, танки приходять потім". Від імені спікерів парламентів трьох держав Андрій Парубій наголосив, що Україна, Грузія і Молдова - країни, які мають частину окупованих територій, але ці країни - не сіра зона, не проблемні країни, це країни, які стоять на передовій вільного світу, а наші воїни - то є щит Європи. Але, як наголосив Андрій Парубій, "якщо агресора не зупинити, він піде далі". "Тому ми ініціюємо створення спільного стратегічного центру з протидії гібридній агресії Росії", - повідомив Андрій Парубій.