Новини

28 травня 2020, 09:46

Огляд головних тем «Голосу України» від 28 травня

докладніше
27 травня 2020, 18:59

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування розглянув ряд проблемних питань медичної галузі

докладніше
27 травня 2020, 15:57

Комітет з питань освіти, науки та інновацій рекомендує Верховній Раді відправити на доопрацювання законопроект про покращення соціально-економічного становища студентів

докладніше
27 травня 2020, 15:43

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо окремих питань діяльності професійних спілок (відео)

докладніше
27 травня 2020, 15:00

Комітет з питань аграрної та земельної політики рекомендує ухвалити у другому читанні і в цілому законопроект про внесення змін до Закону про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження

докладніше
27 травня 2020, 10:30

Президент Парламентської асамблеї НАТО та українська делегація обговорили ситуацію щодо пандемії COVID-19 та триваючу агресію з боку Росії

докладніше
27 травня 2020, 09:34

Огляд головних тем «Голосу України» від 27 травня

докладніше
26 травня 2020, 12:52

Комітет з питань правової політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо обов'язку виконавця проводити індексацію розміру аліментів, визначеного судом у твердій грошовій сумі

докладніше
26 травня 2020, 09:43

Огляд головних тем «Голосу України» від 26 травня

докладніше
25 травня 2020, 19:10

Апарат Верховної Ради України отримав результати функціонального аналізу

докладніше
25 травня 2020, 15:40

Сподіваємося на розширення співпраці між парламентами України та Швеції, - Дмитро Разумков

докладніше
25 травня 2020, 14:39

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендує прийняти за основу законопроект щодо перших кроків дерегуляції бізнесу шляхом страхування цивільної відповідальності

докладніше
25 травня 2020, 13:19

Комітет з питань економічного розвитку рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому законопроект щодо детінізації ринку металургійної сировини та операцій з металобрухтом

докладніше
25 травня 2020, 11:54

Голова Верховної Ради України вніс зміни до Розпорядження «Про додаткові заходи із попередження виникнення гострої респіраторної хвороби» від 12 березня 2020 року, №151

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
28 червня 2018, 14:00

  Прес-секретар Голови Верховної Ради України 

Андрій Парубій у Вашингтоні закликав спікера Палати представників Пола Раяна запровадити санкції проти всіх компаній, які беруть участь у будівництві "Nord Stream-2", а американський бізнес - взяти участь у модернізації української ГТС

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій спільно з Головами Парламентів Грузії, Молдови, Литви та віце-спікером Сенату Польщі провів зустріч зі спікером Палати Представників Конгресу США Полом Раяном.
     Після проголошення Міжпарламентської асамблеї Грузії, Молдови та України 8 червня у Києві, Голова Верховної Ради Андрій Парубій висловив ініціативу, щоби голови парламентів держав, які межують з Росією та мають окуповані російським агресором території, спільно відвідали Вашингтон, щоб провести ряд зустрічей та розповісти американським колегам про загрози та виклики російської агресії. До цієї ініціативи також долучилися країни ще однієї міжпарламентської асамблеї - Польщі та Литви, - адже ці держави межують з Росією і усвідомлюють загрозу російської агресії.
     На початку зустрічі Голова Верховної Ради зазначив, що "Україна успішно протидіє російській збройній, економічній та інформаційній агресії та за останній рік здійснила ряд реформ: судова, в тому числі утворення Вищого антикорупційного суду, медична, освітня, пенсійна. Розпочато виборчу реформу та процедуру скасування депутатської недоторканності".
     Андрій Парубій розповів, що Верховна Рада України минулого тижня прийняла надзвичайно важливий Закон про національну безпеку з урахуванням рекомендацій експертів НАТО.
     Голова українського Парламенту подякував Полу Раяну за підтримку України Сполученими Штатами Америки, особливо Андрій Парубій висловив подяку за рішення про надання Україні оборонного озброєння, зокрема за те, що перша партія протитанкових комплексів "Джавелін" уже прибула в Україну.
     Під час розмови головним питанням зустрічі Голова Верхової Ради визначив - загрози від будівництва Російською Федерацією газопроводу "Nord Stream-2".
     За словами Голови Верховної Ради: "багато експертів у безпековій сфері вважають, що саме газотранспортна система України була і залишається важливим стримуючим фактором від прямого повномасштабного військового вторгнення Росії".
     Андрій Парубій зазначив, що "Nord Stream-2" - це не економічний, а агресивний гібридний проект Росії у бізнес-камуфляжі. Одна з головних цілей побудови "Nord Stream-2" – розв’язати собі руки в Україні. А також, через узалежнення від поставок газу, впливати на політику урядів Європи.
     "Ми висловлюємо свою підтримку Данії в її позиції ненадання дозволу на побудову "Nord Stream-2". Закликаємо США та інші країни підтримати цю позицію Данії шодо ненадання згоди на побудову "Nord Stream-2" на своїй території і вона повинна витримати тиск Росії, а ми повинні їй у цьому всіляко допомогти", - наголосив Голова Верховної Ради України і закликав Конгрес запровадити пакет санкцій проти усіх компаній, які беруть участь у будівництві "Nord Stream-2". Також Андрій Парубій закликав американські енергетичні компанії взяти участь у модернізації української газотранспортної системи. За його словами, "для України - це питання не лише енергетики, а й національної безпеки".
    
Під час зустрічі Голова Верховної Ради Андрій Парубій загострив увагу присутніх на темі гібридної війни, яку веде Росія не лише проти України, Грузії, Молдови, а фактично проти усіх країн, усього цивілізованого світу.
Андрій Парубій висловив пропозицію щодо створення Міжнародного центру протидії гібридній агресії.  
     "Це нагальна потреба для усіх країн вільного світу, але перш за все вона актуальна для всього регіону країн, які межують з Росією і творять пояс країн, - "щит Європи". Україна уже має власний практичний досвід протидії, свій досвід мають Грузія, Молдова, Польща, інші країни. Нам потрібно оперативно обмінюватися інформацією, виробляти та втілювати спільну стратегію протидії та діяти на випередження, та запобігати російським гібридним атакам", - зазначив Андрій Парубій.
     Голова Верховної Ради поінформував, що під час візиту до Великої Британії він обговорював цю ідею на парламентському рівні і отримав схвалення та підтримку від британської сторони.
     Наприкінці свого виступу Голова Верховної Ради закликав Пола Раяна проявити особисте лідерство та посприяти якомога швидшому ухваленню Палатою представників резолюції, щодо визнання Голодомору геноцидом українського народу, адже цього року весь світ вшановує 85 роковини Голодомору.