Новини

10 грудня 2019, 19:25

Заступник голови Комітету з питань антикорупційної політики Олена Мошенець провела особистий прийом громадян

докладніше
10 грудня 2019, 18:08

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування провів круглий стіл на тему: «Результати реалізації пілотного проекту щодо зміни механізму фінансового забезпечення надання медичної допомоги в окремих науково-дослідних установах НАМН України»

докладніше
10 грудня 2019, 17:31

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів у порядку контролю розглянув питання "Про стан виконання рішень Конституційного Суду України"

докладніше
10 грудня 2019, 17:20

У Комітеті з питань економічного розвитку відбулася зустріч із учасниками міжнародної конференції "Малі медіа в Україні та Німеччині"

докладніше
10 грудня 2019, 16:10

Про прийом пропозицій депутатських фракцій (депутатських груп) щодо кандидатів на посади членів Вищої ради правосуддя

докладніше
10 грудня 2019, 15:15

Питання жінок, миру та безпеки мають стати однією з тем парламентської Асамблеї НАТО в Україні, - Олена Кондратюк під час зустрічі зі спецпредставницею НАТО Клер Хатчінсон

докладніше
10 грудня 2019, 14:16

ЄС-ПРООН розпочала серію тренінгів з мистецтва публічних виступів для народних депутатів України

докладніше
10 грудня 2019, 13:08

За результатами роботи Восьмої пленарної сесії ПА ЄВРОНЕСТ ухвалено надзвичайну резолюцію, присвячену майбутньому «Стратегії Тріо Плюс 2030»

докладніше
10 грудня 2019, 12:15

Верховна Рада вже зробила стрімкий ривок стосовно забезпечення гендерної рівності, - Дмитро Разумков

докладніше
10 грудня 2019, 10:31

Ми боремось не проти когось, а за кращий світ та нові можливості для всіх, - Олена Кондратюк на третьому Українському жіночому конгресі

докладніше
10 грудня 2019, 09:29

У Комітеті з питань національної безпеки, оборони та розвідки відбулася зустріч з Помічником заступника Генерального секретаря НАТО з питань оборонних інвестицій Гордоном "Скіп" Девісом

докладніше
09 грудня 2019, 17:58

У Комітеті з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів відбулась робоча зустріч з делегатами Представництва НАТО в Україні

докладніше
09 грудня 2019, 17:25

Невеликі міста України розвиватимуться завдяки реформі децентралізації, - Дмитро Разумков

докладніше
09 грудня 2019, 17:04

Відбулася зустріч керівництва Верховної Ради та комітетів з делегацією Вестмінстерської фундації за демократію на тему: «Парламентський контроль: нагляд за реалізацією законодавства»

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
28 червня 2018, 14:00

  Прес-секретар Голови Верховної Ради України 

Андрій Парубій у Вашингтоні закликав спікера Палати представників Пола Раяна запровадити санкції проти всіх компаній, які беруть участь у будівництві "Nord Stream-2", а американський бізнес - взяти участь у модернізації української ГТС

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій спільно з Головами Парламентів Грузії, Молдови, Литви та віце-спікером Сенату Польщі провів зустріч зі спікером Палати Представників Конгресу США Полом Раяном.
     Після проголошення Міжпарламентської асамблеї Грузії, Молдови та України 8 червня у Києві, Голова Верховної Ради Андрій Парубій висловив ініціативу, щоби голови парламентів держав, які межують з Росією та мають окуповані російським агресором території, спільно відвідали Вашингтон, щоб провести ряд зустрічей та розповісти американським колегам про загрози та виклики російської агресії. До цієї ініціативи також долучилися країни ще однієї міжпарламентської асамблеї - Польщі та Литви, - адже ці держави межують з Росією і усвідомлюють загрозу російської агресії.
     На початку зустрічі Голова Верховної Ради зазначив, що "Україна успішно протидіє російській збройній, економічній та інформаційній агресії та за останній рік здійснила ряд реформ: судова, в тому числі утворення Вищого антикорупційного суду, медична, освітня, пенсійна. Розпочато виборчу реформу та процедуру скасування депутатської недоторканності".
     Андрій Парубій розповів, що Верховна Рада України минулого тижня прийняла надзвичайно важливий Закон про національну безпеку з урахуванням рекомендацій експертів НАТО.
     Голова українського Парламенту подякував Полу Раяну за підтримку України Сполученими Штатами Америки, особливо Андрій Парубій висловив подяку за рішення про надання Україні оборонного озброєння, зокрема за те, що перша партія протитанкових комплексів "Джавелін" уже прибула в Україну.
     Під час розмови головним питанням зустрічі Голова Верхової Ради визначив - загрози від будівництва Російською Федерацією газопроводу "Nord Stream-2".
     За словами Голови Верховної Ради: "багато експертів у безпековій сфері вважають, що саме газотранспортна система України була і залишається важливим стримуючим фактором від прямого повномасштабного військового вторгнення Росії".
     Андрій Парубій зазначив, що "Nord Stream-2" - це не економічний, а агресивний гібридний проект Росії у бізнес-камуфляжі. Одна з головних цілей побудови "Nord Stream-2" – розв’язати собі руки в Україні. А також, через узалежнення від поставок газу, впливати на політику урядів Європи.
     "Ми висловлюємо свою підтримку Данії в її позиції ненадання дозволу на побудову "Nord Stream-2". Закликаємо США та інші країни підтримати цю позицію Данії шодо ненадання згоди на побудову "Nord Stream-2" на своїй території і вона повинна витримати тиск Росії, а ми повинні їй у цьому всіляко допомогти", - наголосив Голова Верховної Ради України і закликав Конгрес запровадити пакет санкцій проти усіх компаній, які беруть участь у будівництві "Nord Stream-2". Також Андрій Парубій закликав американські енергетичні компанії взяти участь у модернізації української газотранспортної системи. За його словами, "для України - це питання не лише енергетики, а й національної безпеки".
    
Під час зустрічі Голова Верховної Ради Андрій Парубій загострив увагу присутніх на темі гібридної війни, яку веде Росія не лише проти України, Грузії, Молдови, а фактично проти усіх країн, усього цивілізованого світу.
Андрій Парубій висловив пропозицію щодо створення Міжнародного центру протидії гібридній агресії.  
     "Це нагальна потреба для усіх країн вільного світу, але перш за все вона актуальна для всього регіону країн, які межують з Росією і творять пояс країн, - "щит Європи". Україна уже має власний практичний досвід протидії, свій досвід мають Грузія, Молдова, Польща, інші країни. Нам потрібно оперативно обмінюватися інформацією, виробляти та втілювати спільну стратегію протидії та діяти на випередження, та запобігати російським гібридним атакам", - зазначив Андрій Парубій.
     Голова Верховної Ради поінформував, що під час візиту до Великої Британії він обговорював цю ідею на парламентському рівні і отримав схвалення та підтримку від британської сторони.
     Наприкінці свого виступу Голова Верховної Ради закликав Пола Раяна проявити особисте лідерство та посприяти якомога швидшому ухваленню Палатою представників резолюції, щодо визнання Голодомору геноцидом українського народу, адже цього року весь світ вшановує 85 роковини Голодомору.