Новини

12 листопада 2019, 09:07

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 12 листопада

докладніше
11 листопада 2019, 20:40

Члени фракції політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» провели особистий прийом громадян

докладніше
11 листопада 2019, 16:40

Комітет з питань економічного розвитку рекомендує Верховній Раді прийняти за основу зміни до Кодексу України з процедур банкрутства та Прикінцевих та Перехідних положень даного законопроекту

докладніше
11 листопада 2019, 14:14

«В Україні існує дуже тонка межа між захистом права громадян на інформацію та наступом на свободу слова», - Олена Кондратюк

докладніше
11 листопада 2019, 13:10

Руслан Стефанчук: Ближчим часом до сесійної зали буде внесено 7-8 законопроектів, що стосуються народовладдя

докладніше
11 листопада 2019, 12:56

У четвер Верховна Рада може розглянути проект Держбюджету-2020, – Дмитро Разумков

докладніше
11 листопада 2019, 12:33

Засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп) (відео)

докладніше
11 листопада 2019, 12:16

Держава має виробити ефективні механізми захисту наших громадян від провокацій РФ при виїзді за кордон, - Олена Кондратюк

докладніше
11 листопада 2019, 10:13

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Постанову «Про утворення ТСК Верховної Ради з питань формування і реалізації державної політики щодо відновлення територіальної цілісності та забезпечення суверенітету України»

докладніше
08 листопада 2019, 18:08

Комітет з питань освіти, науки та інновацій провів засідання круглого столу на тему: «Щодо застосування критеріїв оцінки науково-педагогічної або наукової діяльності здобувачів вчених звань»

докладніше
08 листопада 2019, 17:46

Олена Кондратюк: «Ми високо цінуємо підтримку Словенії у боротьбі за відновлення територіальної цілісності та суверенітету України»

докладніше
08 листопада 2019, 16:13

Комітет з питань правоохоронної діяльності провів Комітетські слухання на тему: "Готовність до впровадження інституту кримінальних проступків в практичну діяльність органів досудового розслідування з 1 січня 2020 року"

докладніше
08 листопада 2019, 15:35

Делегація Верховної Ради України бере участь у роботі сесії Парламентської Асамблеї Парламентського виміру Центральноєвропейської ініціативи в м. Рим (Італійська Республіка )

докладніше
08 листопада 2019, 15:00

Україна та Італія зацікавлені у поглибленні співпраці на рівні парламентів: відбулася зустріч представників депутатських груп з міжпарламентських зв’язків Верховної Ради та італійського парламенту

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
26 червня 2018, 10:11

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Анонс головних тем «Голосу України»


 

Сьогодні у «Голосі України»:

·  Карпатський регіон отримає новий поштовх від Євросоюзу

·  Моніторинг антикорупційного законодавства: разом науковці та правоохоронці

·  У ПАРЄ говоритимуть про політв’язнів

Карпатський регіон отримає новий поштовх від Євросоюзу

В українському парламенті та уряді є величезна підтримка Карпатської стратегії, мета якої — створення кращих умов для розвитку гірських територій. Таку думку під час ІІІ Форуму місцевого розвитку висловив Голова Верховної Ради України Андрій Парубій. На три дні Трускавець став майданчиком для дискусій на тему децентралізації, сталого розвитку Карпатського регіону і транскордонного співробітництва. (читайте у «Голосі України» на 2 стр. >>> article/304603)

Моніторинг антикорупційного законодавства: разом науковці та правоохоронці

Нині однією з найнагальніших проблем України є запобігання і протидія корупції та, відповідно, запровадження ефективного антикорупційного законодавства, яке відповідатиме міжнародним стандартам. При цьому потреба в позбавленні від зайвої політизованості, яка має місце при вирішенні цих питань, обумовлює необхідність проведення їх фахового правового аналізу. Саме тому Інститут законодавства Верховної Ради України, який протягом тривалого часу зарекомендував себе як провідна правознавча установа країни, виступив з ініціативою створення Міжнародного центру моніторингу антикорупційного законодавства. (читайте у «Голосі України» на 5 стр. >>> article/304643)

 

У ПАРЄ говоритимуть про політв’язнів

У четвер у ПАРЄ проведуть термінові дебати щодо утримуваних Кремлем українських політв’язнів у РФ та Криму, за підсумками яких відбудеться голосування за резолюцію. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив віцепрезидент ПАРЄ Володимир Ар’єв. «Мені вдалося переконати Бюро ПАРЄ! Дебати щодо українських заручників Кремля відбудуться в Страсбурзі в четвер вранці», — написав він. Літня сесія Асамблеї розпочалася вчора й триватиме до п’ятниці. Під час сесії обговорять гуманітарну ситуацію з біженцями в сусідніх із Сирією країнах, а також наслідки впливу зовнішніх аспектів прав людини в ЄС на притулок та міграційної політики. (читайте у «Голосі України» на 7 стр. >>> article/304639)

 Повний випуск «Голосу України» від 26.06.2018 читайте на сайті http://www.golos.com.ua