Новини

21 жовтня 2021, 19:23

Руслан Стефанчук: Парламент демонструє єдність і тверду налаштованість на впровадження європейських підходів в усіх сферах життя України

докладніше
21 жовтня 2021, 18:00

Комітет з питань бюджету погодив перерозподіл коштів з держбюджету на заходи, спрямовані на боротьбу з епідемією COVID-19

докладніше
21 жовтня 2021, 17:43

Комітет з питань антикорупційної політики затвердив додаткові поправки до законопроекту щодо усунення невизначеності обов'язків членів органів адвокатського самоврядування стосовно заповнення та подання декларацій

докладніше
21 жовтня 2021, 17:22

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді прийняти в другому читанні та в цілому законопроект про місто Київ - столицю України

докладніше
21 жовтня 2021, 17:05

Комітет з питань інтеграції України до ЄС підтримав законопроект щодо внесення змін до Закону про оцінку впливу на довкілля

докладніше
21 жовтня 2021, 16:57

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому проект Постанови «Про вжиття невідкладних заходів, спрямованих на забезпечення належної діагностики та лікування хворих на хворобу Паркінсона»

докладніше
21 жовтня 2021, 16:36

Позачергове пленарне засідання

докладніше
21 жовтня 2021, 16:22

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення законодавства України у сфері дитячого харчування у відповідність до вимог законодавства ЄС"

докладніше
21 жовтня 2021, 16:20

Прийнято за основу проект Закону "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку"

докладніше
21 жовтня 2021, 16:03

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про альтернативні види палива" щодо розвитку виробництва біометану"

докладніше
21 жовтня 2021, 16:01

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про комбіноване виробництво теплової та електричної енергії (когенерацію) та використання скидного енергопотенціалу" щодо розвитку високоефективної когенерації"

докладніше
21 жовтня 2021, 15:44

Прийнято Закон "Про енергетичну ефективність"

докладніше
21 жовтня 2021, 15:37

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до законів України "Про охорону прав на сорти рослин" та "Про насіння і садивний матеріал""

докладніше
21 жовтня 2021, 15:01

Пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Децентралізація влади
20 червня 2018, 14:20

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України

 

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, відкривши ранкове засідання, повідомив, що учора Комітет з питань національної безпеки і оборони прийняв рішення по розгляду у другому читанні законопроекту про національну безпеку. «Це дає нам змогу сьогодні о 12.30. почати розгляд фундаментального законопроекту про національну безпеку», - зазначив він.

Головуючий надав слово представнику двох фракцій «Відродження» і Опозиційний блок» О.Вілкулу для заяви. У заяві містилася вимога щодо негайного розгляду у Верховній Раді законопроекту ро внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2018 рік" щодо належного фінансового забезпечення державного сектору вугільної галузі за №8362.

Народні депутати виступили із заявами, повідомленнями, пропозиціями.

Парламентарії розглянули питання ратифікації.

 

Прийнято Закон "Про ратифікацію Фінансової угоди (Проект "Вища освіта України") між Україною та Північною екологічною фінансовою корпорацією".

Верховна Рада України ратифікувала Фінансову угоду (Проект "Вища освіта України") між Україною та Північною екологічною фінансовою корпорацією, підписану 19 грудня 2017 року в м. Києві, яка набирає чинності з дня набрання чинності цим Законом.

Для реалізації проекту «Вища освіта України» Європейський інвестиційний банк надав Україні кредит в сумі 120 мільйонів євро. Також для реалізації проекту було залучено 10 мільйонів євро гранту від фонду E5P. З боку української сторони передбачається співфінансування проекту в сумі 30 мільйонів євро за рахунок коштів державного бюджету, університетів або з інших джерел. Таким чином, ратифікація  угоди з Північною екологічною фінансовою корпорацією (далі – НЕФКО) щодо надання фінансування у розмірі 30 мільйонів євро пов’язана з угодою з Європейським інвестиційним банком та забезпечує повне фінансування проекту за винятком платежів, що не можуть бути профінансовані за рахунок кредитних коштів.

Відповідно до Фінансової угоди сума кредиту становить 30 млн. євро на 15 років з пільговим періодом у 5 років. Відсоткова ставка може бути плаваючою або фіксованою ставкою на дату вибірки + маржа 3,41%. Умови погашення кредиту - раз на півроку рівними частками до основної суми боргу або фіксованими платежами, що складаються з основної суми боргу та процентів. Мінімальна сума траншу становить 1 мільйон євро.

Проект Закону зареєстровано за №0184.


Після перерви народні депутати почали розгляд у другому читанні проекту Закону про національну безпеку України №8068.

Секретар Комітету з питань національної безпеки і оборони Іван Вінник доповів доопрацьований законопроект. 

Він повідомив, що до законопроекту надійшло 427 пропозицій та поправок, з яких враховано, включаючи частково та редакційно, -116, відхилено-311.

Народні депутати приступили до розгляду поправок.

Парламентарії розглянули 196 правок з 427-и.

Розгляд правок до законопроекту №8068 буде продовжено на наступному пленарному засіданні.

Головуючий закрив ранкове засідання.