Новини

01 червня 2020, 17:11

Комітет з питань антикорупційної політики розглянув ряд законопроектів на відповідність антикорупційному законодавству

докладніше
01 червня 2020, 13:56

Держава та Верховна Рада будуть повертатися до нормального режиму роботи, - Дмитро Разумков

докладніше
01 червня 2020, 12:35

Руслан Стефанчук: Законопроект «Про всеукраїнський референдум» може бути внесений до Верховної Ради на цьому тижні

докладніше
01 червня 2020, 12:21

Засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп) (відео)

докладніше
01 червня 2020, 09:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди Дня захисту дітей

докладніше
29 травня 2020, 17:00

У парламенті опрацьовують моделі створення дослідницької служби

докладніше
29 травня 2020, 16:30

У Верховній Раді розроблятимуть модель оцінки ефективності застосування законодавства

докладніше
29 травня 2020, 12:00

В Освітньому центрі Верховної Ради України відбудеться парламентська онлайн-конференція з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

докладніше
29 травня 2020, 11:00

У Комітеті з питань гуманітарної та інформаційної політики відбулася робоча зустріч щодо функціонування державних кіностудій «Укркінохроніка» та «Національна кінематека України»

докладніше
29 травня 2020, 10:03

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон, направлений на підвищення спроможності системи охорони здоров’я України протидіяти поширенню коронавірусної хвороби

докладніше
28 травня 2020, 16:30

У Верховній Раді України вдосконалюють планування законопроектної роботи

докладніше
28 травня 2020, 15:27

Україну та Австрію ще більше зблизив гуманітарний коридор, - віцеспікерка Олена Кондратюк

докладніше
28 травня 2020, 15:22

Книжки Парламентського видавництва стали лауреатами III Всеукраїнського бібліотечного «Біографічного рейтингу»

докладніше
28 травня 2020, 12:30

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо соціального захисту населення в період карантину, пов’язаного з запобіганням виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
15 червня 2018, 13:15

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Комітет підтримує проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективного ведення лісового господарства та посилення охорони лісів

 Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи розглянув проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективного ведення лісового господарства та посилення охорони лісів, № 8241, і рекомендував Верховній Раді України за результатами розгляду у першому читанні прийняти його за основу.

Метою проекту Закону є посилення охорони лісів, яка покладається на державну лісову охорону та лісову охорону власників лісів та постійних користувачів.

Проектом Закону пропонується внести зміни до Лісового кодексу України та Кодексу України про адміністративні правопорушення, згідно з якими Держлісагентству, надаються повноваження, зокрема, з координації заходів з охорони лісів від порушень лісового та природоохоронного законодавства; запроваджується проведення національної інвентаризації лісів, яка має здійснюватися державною спеціалізованою організацією; уточняються основні вимоги щодо ведення лісового господарства, здійснення охорони і захисту лісів, повноваження посадових осіб у відповідній сфері та заходи щодо їх соціально-побутового захисту тощо.

Міністерство екології та природних ресурсів у своєму висновку не підтримує в запропонованій редакції проект Закону, оскільки вона суперечить Концепції реформування системи державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 31 травня 2017 року № 616-р. Відповідно до Концепції передбачено утворення єдиного інтегрованого державного органу природоохоронного моніторингу та контролю.

У своєму висновку Державна екологічна інспекція України надала пропозиції до тексту законопроекту.

Державне агентство лісових ресурсів України підтримало прийняття проекту Закону та у своєму висновку повідомило, що зазначений законопроект дасть змогу забезпечити дотримання вимог законодавства суб’єктами лісових правовідносин, незалежно від їх підпорядкування та форм власності.

Узагальнюючий висновок Головного науково-експертне управління: за результатами розгляду у першому читанні законопроект доцільно повернути на доопрацювання.

Науково-дослідний інститут приватного права і підприємництва імені академіка Ф.Г. Бурчака у своєму висновку надав низку зауважень та пропозицій та зазначив про доцільність прийняття проекту Закону.