Новини

29 травня 2020, 17:00

У парламенті опрацьовують моделі створення дослідницької служби

докладніше
29 травня 2020, 16:30

У Верховній Раді розроблятимуть модель оцінки ефективності застосування законодавства

докладніше
29 травня 2020, 12:00

В Освітньому центрі Верховної Ради України відбудеться парламентська онлайн-конференція з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

докладніше
29 травня 2020, 11:00

У Комітеті з питань гуманітарної та інформаційної політики відбулася робоча зустріч щодо функціонування державних кіностудій «Укркінохроніка» та «Національна кінематека України»

докладніше
29 травня 2020, 10:03

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон, направлений на підвищення спроможності системи охорони здоров’я України протидіяти поширенню коронавірусної хвороби

докладніше
28 травня 2020, 16:30

У Верховній Раді України вдосконалюють планування законопроектної роботи

докладніше
28 травня 2020, 15:27

Україну та Австрію ще більше зблизив гуманітарний коридор, - віцеспікерка Олена Кондратюк

докладніше
28 травня 2020, 15:22

Книжки Парламентського видавництва стали лауреатами III Всеукраїнського бібліотечного «Біографічного рейтингу»

докладніше
28 травня 2020, 12:30

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо соціального захисту населення в період карантину, пов’язаного з запобіганням виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)

докладніше
28 травня 2020, 12:00

Комітет з питань екологічної політики та природокористування підтримав пропозиції до законопроекту про управління відходами

докладніше
28 травня 2020, 10:55

Голова Верховної Ради України вніс зміни до Розпорядження «Про додаткові заходи із попередження виникнення гострої респіраторної хвороби» від 12 березня 2020 року, №151

докладніше
28 травня 2020, 09:46

Огляд головних тем «Голосу України» від 28 травня

докладніше
27 травня 2020, 18:59

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування розглянув ряд проблемних питань медичної галузі

докладніше
27 травня 2020, 15:57

Комітет з питань освіти, науки та інновацій рекомендує Верховній Раді відправити на доопрацювання законопроект про покращення соціально-економічного становища студентів

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
06 квітня 2018, 14:04

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Ірина Геращенко: «Виконання Угоди про асоціацію, реформування сфери національної безпеки і оборони та імплементація системних економічних реформ залишаються пріоритетними завданнями Парламенту на цій сесії»

 
«Виконання Угоди про асоціацію,  реформування сфери національної безпеки та оборони та імплементація системних економічних реформ залишаються пріоритетними завданнями Парламенту на цій сесії», - наголосила Ірина Геращенко під час зустрічі із представниками делегації Комітету Європейського Парламенту у закордонних справах.

6 квітня відбулася зустріч Першого заступника Голови Верховної Ради України Ірини Геращенко, голови Комітету у закордонних справах Ганни Гопко, заступника голови Комітету з питань європейської інтеграції Марії Іонової та народного депутата України, керівника Української частини Парламентського комітету асоціації Миколи Княжицького із представниками делегації Комітету Європейського Парламенту у закордонних справах.

Під час зустрічі Ірина Геращенко поінформувала депутатів Європарламенту про безпекову та гуманітарну ситуацію на Донбасі. Політик звернула увагу на порушенні ОРДЛО «Пасхального перемир’я» з 30 березня 2018 року. Представник гуманітарної групи ТКГ Ірина Геращенко також поінформувала про зусилля української сторони щодо звільнення незаконно утримуваних українців, що утримуються на тимчасово окупованій території та в РФ.

Інформуючи присутніх про поточну роботу Парламенту, Ірина Геращенко повідомила, що Верховна Рада України ухвалила ряд зобов’язань за Угодою про асоціацію, зокрема у сфері екології. Так, 20 березня ц.р. Парламент проголосував в цілому Закон України «Про стратегічну екологічну оцінку», імплементація якого передбачена Угодою про асоціацію з ЄС. Нині, проведення стратегічної екологічної оцінки є обов’язковою для містобудівних планів, стратегій розвитку областей, програм розвитку промисловості, аграрного сектору та інших сфер.

Політик також повідомила, що Парламент має намір найближчим часом ухвалити ряд законопроектів у сфері національної безпеки та оборони, децентралізації, дерегуляції та у сфері протидії корупції.

«До кінця поточної сесії Парламент має розглянути у другому читанні законопроект про антикорупційний суд», - зауважила Ірина Геращенко.

В ході зустрічі, учасники обмінялись думками щодо необхідності скасування е-декларування для представників неурядового сектору. В той же час, учасники зустрічі відзначили, що вирішення цього питання потребує активізації діалогу із представниками неурядового сектору.

Керівник Української частини Парламентського комітету асоціації Микола Княжицький та Перший заступник керівника Української частини ПКА Марія Іонова обговорили із депутатами Європарламенту стан виконання Угоди про асоціацію та основні завдання, які заплановано реалізувати у короткостроковій перспективі.

Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко наголосила на небезпеці реалізації проекту «Північний потік 2». У цьому зв’язку вона закликала представників делегації Комітету Європейського Парламенту у закордонних справах провести слухання в Брюсселі на тему політичних, безпекових та економічних загроз від реалізації проекту «Північний потік 2» для Європи.