Новини

28 листопада 2020, 09:45

Звернення в.о. Голови Верховної Ради України Олени Кондратюк з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів

докладніше
28 листопада 2020, 09:02

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів

докладніше
28 листопада 2020, 09:00

Звернення Першого заступника Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів

докладніше
27 листопада 2020, 18:15

Верховна Рада отримала проєкт Держбюджету на 2021 рік та активно працює над порядком денним з підтримки малого бізнесу, вирішення конституційної кризи, повернення відповідальності за неправдиве декларування, - Олена Кондратюк

докладніше
27 листопада 2020, 16:34

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Постанову "Про звіт про виконання Закону України “Про Державний бюджет України на 2019 рік”

докладніше
27 листопада 2020, 16:01

«Ні могили, ні хресного знаку» - до Дня пам’яті жертв голодоморів парламентська бібліотека презентує тематичну віртуальну книжкову виставку

докладніше
27 листопада 2020, 15:49

Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг затвердив додаткові правки до законопроєкту щодо врегулювання окремих питань у сфері надання ЖКП

докладніше
27 листопада 2020, 15:19

У цю суботу в Україні національний пам'ятний день - День пам'яті жертв голодоморів

докладніше
27 листопада 2020, 14:25

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування схвалив Рекомендації круглого столу з обговорення проекту Закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань приєднання до інженерних мереж"

докладніше
27 листопада 2020, 09:37

Огляд головних тем «Голосу України» від 27 листопада

докладніше
26 листопада 2020, 14:36

Комітет з питань економічного розвитку доопрацював законопроєкт щодо вдосконалення системи органів АМКУ і рекомендує Верховній Раді прийняти його в цілому

докладніше
26 листопада 2020, 11:41

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування звернувся до Ради Європи з пропозицією щодо надання експертної підтримки під час підготовки до розгляду Парламентом проекту Закону "Про публічні консультації"

докладніше
26 листопада 2020, 10:21

Постійна делегація Верховної Ради України в Парламентській Асамблеї НАТО взяла участь у засіданні 66-ї щорічної сесії ПА НАТО

докладніше
26 листопада 2020, 09:34

Огляд головних тем «Голосу України» від 26 листопада

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
06 квітня 2018, 11:51

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

"Година запитань до Уряду" (відео)

 

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій повідомив, що у засіданні беруть участь члени Кабінету Міністрів на чолі з Прем'єр-міністром України В.Гройсманом.

Розпочалася "година запитань до Уряду".

Головуючий надав слово для виступу Міністру енергетики та вугільної промисловості Ігорю Насалику, який доповів про стан справ в паливно-енергетичному комплексі.

І.Насалик дав відповіді на всі запитання, які останнім часом прозвучали від народних депутатів, засобів масової інформації щодо роботи паливно-енергетичного комплексу. Зокрема, він спростував висловлювання тих народних депутатів, які мають безпосереднє відношення до паливно-енергетичного комплексу, щодо відсутності в країні енергетичного балансу держави.

І.Насалик зазначив, що вперше за десять років у 2016-2018 рр. згідно нормативно -правового актів Міністерство подало прогнозний енергетичний баланс Єдиної енергетичної системи нашої держави. Саме це дало можливість генеруючим компаніям, розподільчим мережам не тільки збалансувати ремонтну площадку, розробити програму виробітку електроенергії, але в тому числі і збалансувати структуру палива. Саме це зробило нашу енергосистему більш прогнозованою щодо реалізації.

Міністерство енергетики пішло ще далі і спільно з Датським енергетичним центром було розроблено програму, яка вже у 2019 р. буде презентована, - Про енергетичний баланс нашої держави на три роки. Це новий прорив в питаннях прогнозування.

І.Насалик також спростував висловлювання, що Уряд і Міністерство енергетики не має енергетичної стратегії щодо розвитку галузі. Він повідомив, що Уряд в 2017 р. в серпні прийняв нову Енергетичну стратегію до 2035 року. Вона поєднала в собі наші зобов’язання перед європейськими структурами, зокрема, щодо реалізації Третього енергетичного пакету, щодо реалізації Угодо про асоціацію з ЄС. За його словами, основна ідея Енергетичної стратегії в тому, щоб забезпечити населення і промисловість необхідними енергетичними ресурсами і дати споживачу право вибору.

І.Насалик також доповів про те, як проходить реформування енергетичної галузі. Він зазначив, що без відповідної законодавчої бази реформування проходити не може в принципі. Він відзначив спільну роботу парламентського комітету з питань ПЕК і Міністерства, що дало можливість повністю завершити формування відповідної законодавчої бази.

Прем’єр-міністр В.Гройсман та члени Кабінету Міністрів відповіли на запитання депутатських фракцій.

На цьому "година запитань до Уряду" завершилася.