Новини

29 травня 2020, 17:00

У парламенті опрацьовують моделі створення дослідницької служби

докладніше
29 травня 2020, 16:30

У Верховній Раді розроблятимуть модель оцінки ефективності застосування законодавства

докладніше
29 травня 2020, 12:00

В Освітньому центрі Верховної Ради України відбудеться парламентська онлайн-конференція з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

докладніше
29 травня 2020, 11:00

У Комітеті з питань гуманітарної та інформаційної політики відбулася робоча зустріч щодо функціонування державних кіностудій «Укркінохроніка» та «Національна кінематека України»

докладніше
29 травня 2020, 10:03

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон, направлений на підвищення спроможності системи охорони здоров’я України протидіяти поширенню коронавірусної хвороби

докладніше
28 травня 2020, 16:30

У Верховній Раді України вдосконалюють планування законопроектної роботи

докладніше
28 травня 2020, 15:27

Україну та Австрію ще більше зблизив гуманітарний коридор, - віцеспікерка Олена Кондратюк

докладніше
28 травня 2020, 15:22

Книжки Парламентського видавництва стали лауреатами III Всеукраїнського бібліотечного «Біографічного рейтингу»

докладніше
28 травня 2020, 12:30

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо соціального захисту населення в період карантину, пов’язаного з запобіганням виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)

докладніше
28 травня 2020, 12:00

Комітет з питань екологічної політики та природокористування підтримав пропозиції до законопроекту про управління відходами

докладніше
28 травня 2020, 10:55

Голова Верховної Ради України вніс зміни до Розпорядження «Про додаткові заходи із попередження виникнення гострої респіраторної хвороби» від 12 березня 2020 року, №151

докладніше
28 травня 2020, 09:46

Огляд головних тем «Голосу України» від 28 травня

докладніше
27 травня 2020, 18:59

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування розглянув ряд проблемних питань медичної галузі

докладніше
27 травня 2020, 15:57

Комітет з питань освіти, науки та інновацій рекомендує Верховній Раді відправити на доопрацювання законопроект про покращення соціально-економічного становища студентів

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
06 квітня 2018, 11:51

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

"Година запитань до Уряду" (відео)

 

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій повідомив, що у засіданні беруть участь члени Кабінету Міністрів на чолі з Прем'єр-міністром України В.Гройсманом.

Розпочалася "година запитань до Уряду".

Головуючий надав слово для виступу Міністру енергетики та вугільної промисловості Ігорю Насалику, який доповів про стан справ в паливно-енергетичному комплексі.

І.Насалик дав відповіді на всі запитання, які останнім часом прозвучали від народних депутатів, засобів масової інформації щодо роботи паливно-енергетичного комплексу. Зокрема, він спростував висловлювання тих народних депутатів, які мають безпосереднє відношення до паливно-енергетичного комплексу, щодо відсутності в країні енергетичного балансу держави.

І.Насалик зазначив, що вперше за десять років у 2016-2018 рр. згідно нормативно -правового актів Міністерство подало прогнозний енергетичний баланс Єдиної енергетичної системи нашої держави. Саме це дало можливість генеруючим компаніям, розподільчим мережам не тільки збалансувати ремонтну площадку, розробити програму виробітку електроенергії, але в тому числі і збалансувати структуру палива. Саме це зробило нашу енергосистему більш прогнозованою щодо реалізації.

Міністерство енергетики пішло ще далі і спільно з Датським енергетичним центром було розроблено програму, яка вже у 2019 р. буде презентована, - Про енергетичний баланс нашої держави на три роки. Це новий прорив в питаннях прогнозування.

І.Насалик також спростував висловлювання, що Уряд і Міністерство енергетики не має енергетичної стратегії щодо розвитку галузі. Він повідомив, що Уряд в 2017 р. в серпні прийняв нову Енергетичну стратегію до 2035 року. Вона поєднала в собі наші зобов’язання перед європейськими структурами, зокрема, щодо реалізації Третього енергетичного пакету, щодо реалізації Угодо про асоціацію з ЄС. За його словами, основна ідея Енергетичної стратегії в тому, щоб забезпечити населення і промисловість необхідними енергетичними ресурсами і дати споживачу право вибору.

І.Насалик також доповів про те, як проходить реформування енергетичної галузі. Він зазначив, що без відповідної законодавчої бази реформування проходити не може в принципі. Він відзначив спільну роботу парламентського комітету з питань ПЕК і Міністерства, що дало можливість повністю завершити формування відповідної законодавчої бази.

Прем’єр-міністр В.Гройсман та члени Кабінету Міністрів відповіли на запитання депутатських фракцій.

На цьому "година запитань до Уряду" завершилася.