Новини

24 січня 2020, 17:30

Комітет з питань економічного розвитку за період другої сесії дев’ятого скликання підготував 15 законопроєктів, які були прийняті Верховною Радою в цілому

докладніше
24 січня 2020, 17:00

Про звернення громадян до Верховної Ради України та органів місцевого самоврядування у 2019 році

докладніше
24 січня 2020, 15:00

Інформація Комітету з питань транспорту та інфраструктури

докладніше
24 січня 2020, 12:00

Привітання Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова із Днем зовнішньої розвідки України

докладніше
24 січня 2020, 10:10

Комітет з питань аграрної та земельної політики за період роботи другої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання розглянув 70 питань

докладніше
23 січня 2020, 17:43

Розвиток освіти має бути одним із пріоритетів для влади, - Дмитро Разумков

докладніше
23 січня 2020, 17:13

Про початок прийому пропозицій депутатських фракцій (депутатських груп) щодо кандидатів на посаду судді Конституційного Суду України

докладніше
23 січня 2020, 15:02

Засідання круглого столу на тему: «Національний природний парк «Голосіївський»: реалії сьогодення та перспективи розвитку» проведено у Верховній Раді

докладніше
23 січня 2020, 14:24

В Україні має бути більше національних виробників, здатних залучати інвестиції, - Дмитро Разумков

докладніше
23 січня 2020, 12:03

У Криму майорітиме український прапор, - Дмитро Разумков

докладніше
23 січня 2020, 10:52

Комітет національної безпеки, оборони та розвідки протягом другої сесії розглянув 124 питання

докладніше
23 січня 2020, 09:10

У четвер, 23 січня Голова Верховної Ради України Д.Разумков перебуває з робочою поїздкою у Одеській області

докладніше
22 січня 2020, 18:19

Розвиток суднобудування потребує потужної законодавчої та економічної бази, - Дмитро Разумков

докладніше
22 січня 2020, 18:05

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів провів круглий стіл на тему: "Належне та ефективне державне регулювання трьох колон пенсійного забезпечення громадян України 2020"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
03 квітня 2018, 11:52

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко взяла участь у засіданні міжвідомчої робочої групи з питань формування Європейського плану ("План Маршалла", фінансової допомоги та інвестицій в Україну з боку ЄС)

 

У засіданні, яке відбулося 2 квітня під головуванням Першого віце-прем‘єр-міністра України-Міністра економічного розвитку і торгівлі, голови міжвідомчої групи з питань формування проекту Європейського плану для України С.Кубіва, взяли участь народні депутати, заступники міністрів та представники міністерств, представники Офісу Прем’єр-міністра України, Офісу реформ КМУ та Офісу із залучення та підтримки інвестицій “Ukraine Invest”.

Степан Кубів засвідчив важливі здобутки у напрацюванні проектів Європейського плану та зазначив подальші напрямки роботи. Зокрема, він наголосив на важливості покращення абсорбції коштів та представлення міністерствами ключових інвестиційних проектів у пріоритетних напрямках.

Ганна Гопко відзначила необхідність представлення проектних напрацювань на провідних міжнародних майданчиках, зокрема на саміті Великої сімки (G7) 2018 (Канада) та підготовку до Копенгагенської міжнародної конференції (Ukraine Reform Conference, Королівство Данія).

Народний депутат Віктор Романюк наголосив на важливості вивчення досвіду таких країн як Колумбія та виокремлення чітких пріоритетних сфер для інвестицій.

Народний депутат Остап Єднак зауважив, що важливо консолідувати зусилля Парламенту та Уряду для ефективного представлення України як надійного та перспективного партнера.

Народний депутат Олександр Домбровський запропонував створити комісії для обговорення інвестиційних проектів міністерств.

Під час засідання був представлений стан вибірки коштів за програмами та проектами МФО та ЄС, а також запропоновано заходи щодо підвищення ефективності реалізації даних проектів. Голови секторальних підгруп представили напрацьовану матрицю реформ, які несуть інвестиційну складову або мають позитивний вплив на залучення інвестицій.

Даніель Білак представив бачення “Ukraine Invest” щодо важливості представлення України як ключового партнера та формування іміджу нашої держави як високотехнічної країни з новими можливостями для інвесторів.

За результатами засідання було вирішено визначити план пріоритетних публічних інвестицій, створити центри компетенції управління проектами та провести перегляд портфелів для визначення шляхів покращення абсорбції коштів.