Новини

01 червня 2020, 17:11

Комітет з питань антикорупційної політики розглянув ряд законопроектів на відповідність антикорупційному законодавству

докладніше
01 червня 2020, 13:56

Держава та Верховна Рада будуть повертатися до нормального режиму роботи, - Дмитро Разумков

докладніше
01 червня 2020, 12:35

Руслан Стефанчук: Законопроект «Про всеукраїнський референдум» може бути внесений до Верховної Ради на цьому тижні

докладніше
01 червня 2020, 12:21

Засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп) (відео)

докладніше
01 червня 2020, 09:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди Дня захисту дітей

докладніше
29 травня 2020, 17:00

У парламенті опрацьовують моделі створення дослідницької служби

докладніше
29 травня 2020, 16:30

У Верховній Раді розроблятимуть модель оцінки ефективності застосування законодавства

докладніше
29 травня 2020, 12:00

В Освітньому центрі Верховної Ради України відбудеться парламентська онлайн-конференція з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

докладніше
29 травня 2020, 11:00

У Комітеті з питань гуманітарної та інформаційної політики відбулася робоча зустріч щодо функціонування державних кіностудій «Укркінохроніка» та «Національна кінематека України»

докладніше
29 травня 2020, 10:03

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон, направлений на підвищення спроможності системи охорони здоров’я України протидіяти поширенню коронавірусної хвороби

докладніше
28 травня 2020, 16:30

У Верховній Раді України вдосконалюють планування законопроектної роботи

докладніше
28 травня 2020, 15:27

Україну та Австрію ще більше зблизив гуманітарний коридор, - віцеспікерка Олена Кондратюк

докладніше
28 травня 2020, 15:22

Книжки Парламентського видавництва стали лауреатами III Всеукраїнського бібліотечного «Біографічного рейтингу»

докладніше
28 травня 2020, 12:30

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо соціального захисту населення в період карантину, пов’язаного з запобіганням виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
28 березня 2018, 10:33

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

У Комітеті у закордонних справах відбулася зустріч народних депутатів з депутатами соціал-демократичної партії Бундестагу (Німеччина)

 

У зустрічі, яка відбулася 27 березня під головуванням Світлани Заліщук за сприяння Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні, взяли участь народні депутати Ольга Бєлькова, Вікторія Сюмар, Сергій Лещенко, Сергій Ларін, Руслан Сидорович та представники Німеччини Нільс Шмід, Фріц Фельгентрой, Земтьє Мьоллер та Дагмар Ціглер. В рамках візиту було обговорено процес реформ в Україні та формування зовнішньополітичного курсу Німеччини.

Зокрема, голова підкомітету з питань євроатлантичного співробітництва та євроінтеграції Світлана Заліщук подякувала Німеччині за підтримку під час Євромайдану та складного процесу реформ, зауваживши, що Україна продовжує впроваджувати важливі зміни. Під час зустрічі також було обговорено розширення обов'язкового електронного декларування доходів для громадського середовища.

Ольга Бєлькова порушила питання будівництва "Північного потоку II" та його несприятливі наслідки не тільки для української економіки, але і для європейської безпеки в цілому.

Вікторія Сюмар наголосила на співвідношенні між фінансуванням російської економіки через "Північний потік II" та здатністю Москви вести агресивну зовнішньою політику, маючи важелі впливу на Європу.

Голова німецької делегації, Нільс Шмід, підкреслив вагомість України у зовнішній політиці Німеччини. Він засвідчив незмінність німецької підтримки процесу реформ в Україні та засудив дії Росії в Криму та Донбасі.

Фріц Фельґентрой заявив, що нинішня зовнішня політика Москви повинна розглядатися через сильний альянс між Європою та Україною, що включає підтримку суверенітету, територіальної цілісності та процесу реформ в Україні. Також представники німецької делегації наголосили на необхідності посилення антикорупційних заходів для досягнення політичного та економічного розвитку України.