Новини

01 червня 2020, 17:11

Комітет з питань антикорупційної політики розглянув ряд законопроектів на відповідність антикорупційному законодавству

докладніше
01 червня 2020, 13:56

Держава та Верховна Рада будуть повертатися до нормального режиму роботи, - Дмитро Разумков

докладніше
01 червня 2020, 12:35

Руслан Стефанчук: Законопроект «Про всеукраїнський референдум» може бути внесений до Верховної Ради на цьому тижні

докладніше
01 червня 2020, 12:21

Засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп) (відео)

докладніше
01 червня 2020, 09:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди Дня захисту дітей

докладніше
29 травня 2020, 17:00

У парламенті опрацьовують моделі створення дослідницької служби

докладніше
29 травня 2020, 16:30

У Верховній Раді розроблятимуть модель оцінки ефективності застосування законодавства

докладніше
29 травня 2020, 12:00

В Освітньому центрі Верховної Ради України відбудеться парламентська онлайн-конференція з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

докладніше
29 травня 2020, 11:00

У Комітеті з питань гуманітарної та інформаційної політики відбулася робоча зустріч щодо функціонування державних кіностудій «Укркінохроніка» та «Національна кінематека України»

докладніше
29 травня 2020, 10:03

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон, направлений на підвищення спроможності системи охорони здоров’я України протидіяти поширенню коронавірусної хвороби

докладніше
28 травня 2020, 16:30

У Верховній Раді України вдосконалюють планування законопроектної роботи

докладніше
28 травня 2020, 15:27

Україну та Австрію ще більше зблизив гуманітарний коридор, - віцеспікерка Олена Кондратюк

докладніше
28 травня 2020, 15:22

Книжки Парламентського видавництва стали лауреатами III Всеукраїнського бібліотечного «Біографічного рейтингу»

докладніше
28 травня 2020, 12:30

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо соціального захисту населення в період карантину, пов’язаного з запобіганням виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
27 березня 2018, 13:00

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Учасники круглого столу ініціювали розробку дорожньої карти з реалізації норм Закону «Про кінематографію» в частині дотримання квот для національних фільмів

 Комітет з питань культури та духовності спільно з Державним агентством з питань кіно провів круглий стіл на тему: «Дотримання квоти демонстрування національних фільмів суб’єктами кінематографії відповідно до положень Закону України «Про кінематографію».

Круглий стіл проводився у порядку контролю за виконанням виконання вимог чинного законодавства в частині присутності українського кіно в кінотеатрах та з метою обговорення заходів щодо підтримки та промоції національних фільмів.

До участі були запрошені представники Міністерства культури України, Міністерства освіти і науки України, Антимонопольного комітету України, кіноіндустрії, експертного середовища та громадськості.

Учасники круглого столу розглянули низку проблемних питань виконання кінотеатрами квоти демонстрування національних фільмів, зокрема і відсутність достатньої кількості фільмів, мережі кінотеатрів в областях та ефективної системи контролю.

Тому запровадження єдиної державної системи електронного обліку квитків, реалізованих кінотеатрами, «Єдиний електронний квиток» сприяло б ефективному контролю за виконанням квот демонстрування національних фільмів. Відповідний проект Постанови Кабінету Міністрів України готується до розгляду.

Учасники обговорення також відзначали позитивні тенденції у налагодженні співпраці кінотеатрів з виробниками фільмів та збільшенні присутності українських фільмів на кіноекранах.

За наслідками обговорення було запропоновано розробити дорожню карту, де буде прописаний певний план дій, що сприяв би реалізації до 2022 року виконання чинних норм Закону України «Про кінематографію» в частині дотримання квот демонстрування національних фільмів суб’єктами кінематографії.