Новини

09 квітня 2020, 18:01

«Маємо розпочати масове тестування громадян на коронавірус, підтримати науковців та профінансувати виробництво українських ПЛР-тестів», - Олена Кондратюк

докладніше
09 квітня 2020, 12:12

Комітет з питань екологічної політики та природокористування до 14 квітня приймає пропозиції до законопроектів «Про державний екологічний контроль»

докладніше
09 квітня 2020, 11:00

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики рекомендує Верховній Раді визнати роботу Нацради з питань телебачення і радіомовлення за 2019 рік незадовільною

докладніше
09 квітня 2020, 09:37

Комітет з питань правоохоронної діяльності провів засідання в режимі відеоконференції

докладніше
08 квітня 2020, 18:26

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики розглянув низку ініціатив для економічної підтримки культури та креативних індустрій (відео)

докладніше
08 квітня 2020, 15:00

Комітет з питань антикорупційної політики заслухав керівництво НАЗК про стан підготовки до запуску реєстру політичних публічних фінансів (відео)

докладніше
08 квітня 2020, 08:49

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики провів засідання в режимі відеоконференції

докладніше
07 квітня 2020, 13:00

Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг: Укладення договорів між споживачами та виконавцями комунальних послуг відтерміновано через карантин

докладніше
06 квітня 2020, 17:24

Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів провів перше засідання у режимі відеоконференції

докладніше
06 квітня 2020, 12:00

Комітет з питань інтеграції України з ЄС на засіданні в онлайн режимі розглянув законопроекти на їх відповідність праву ЄС та зобов’язанням України відповідно до Угоди про асоціацію

докладніше
04 квітня 2020, 14:35

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков висловлює співчуття у зв’язку зі смертю Івана Вакарчука

докладніше
03 квітня 2020, 18:46

Комітет з питань правоохоронної діяльності спільно з Генеральною прокуратурою, Національним антикорупційним бюро та Антикорупційною ініціативою Європейського союзу провели веб-конференцію на тему «Система електронного кримінального провадження eCase»

докладніше
03 квітня 2020, 15:07

Голова Верховної Ради України підписав Розпорядження, яким продовжив дію додаткових заходів із попередження поширення коронавірусної хвороби

докладніше
02 квітня 2020, 14:53

Порядок отримання висновків Єврокомісії щодо законопроєктів у сфері енергетики

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
26 березня 2018, 11:30

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Постійна делегація Верховної Ради бере участь у роботі 138 асамблеї Міжпарламентського союзу

24-28 березня 2018 р. у м. Женева (Швейцарія) проходить 138-а Асамблея Міжпарламентського союзу (МПС), в якій бере участь Постійна делегація Верховної Ради України на чолі з народним депутатом Борисом Тарасюком. Народні депутати-члени делегації долучилися до роботи статутних органів МПС, включаючи Асамблею, Керівну Раду, постійні комітети, а також Форум жінок-парламентаріїв та  Форум молодих парламентаріїв.

Порядок денний цьогорічної асамблеї охоплює такі ключові питання, як посилення парламентського внеску у вирішення глобальних проблем, пов’язаних з міграцією, підтримання миру як засобу досягнення сталого розвитку, подолання недостатнього представництва жінок у політиці, залучення приватного сектору до розвитку поновлюваних джерел енергії, створення стійких та безпечних суспільств.

Усі питання, включаючи проекти резолюцій, поправки до статутних документів, визначення подальших тем для опрацювання, в першу чергу, розглядаються в рамках геополітичних груп. Україна входить у найбільш впливову геополітичну групу, яка складається з представників 47 країн-членів, переважно європейського континенту, разом з Канадою, Новою Зеландією та Австралією.

23 березня представники Української делегації Борис Тарасюк. Леонід Ємець та Альона Шкрум взяли участь у засіданні геополітичної Групи 12+, на якому обговорювалися питання порядку денного асамблеї, доповіді постійних комітетів, поправки до Статуту. Також розглядалося питання щодо потенційного членства Азербайджану.

Ще одним майданчиком для спільних напрацювань у рамках Асамблеї став Форум жінок-парламентаріїв та семінар з питань захисту біженців. У ході дискусії Альона Шкрум наголосила на важливості врегулювання причин, які викликають конфлікти та війни, та наголосила, що через російську агресію проти України в нашій країні налічується понад 1,8 млн. внутрішньо переміщених осіб.

Робота Асамблеї триватиме до 28 березня 2018 року.

*** МПС був створений у 1889 році з метою просування демократії, рівності, прав людини, сталого розвитку та миру. Штаб-квартира розміщувалася в Берні, однак у 1911 р. була перенесена в Брюссель, згодом в Осло, а з 1921 р. - у Женеву.