Новини

29 травня 2020, 17:00

У парламенті опрацьовують моделі створення дослідницької служби

докладніше
29 травня 2020, 16:30

У Верховній Раді розроблятимуть модель оцінки ефективності застосування законодавства

докладніше
29 травня 2020, 12:00

В Освітньому центрі Верховної Ради України відбудеться парламентська онлайн-конференція з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

докладніше
29 травня 2020, 11:00

У Комітеті з питань гуманітарної та інформаційної політики відбулася робоча зустріч щодо функціонування державних кіностудій «Укркінохроніка» та «Національна кінематека України»

докладніше
29 травня 2020, 10:03

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон, направлений на підвищення спроможності системи охорони здоров’я України протидіяти поширенню коронавірусної хвороби

докладніше
28 травня 2020, 16:30

У Верховній Раді України вдосконалюють планування законопроектної роботи

докладніше
28 травня 2020, 15:27

Україну та Австрію ще більше зблизив гуманітарний коридор, - віцеспікерка Олена Кондратюк

докладніше
28 травня 2020, 15:22

Книжки Парламентського видавництва стали лауреатами III Всеукраїнського бібліотечного «Біографічного рейтингу»

докладніше
28 травня 2020, 12:30

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо соціального захисту населення в період карантину, пов’язаного з запобіганням виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)

докладніше
28 травня 2020, 12:00

Комітет з питань екологічної політики та природокористування підтримав пропозиції до законопроекту про управління відходами

докладніше
28 травня 2020, 10:55

Голова Верховної Ради України вніс зміни до Розпорядження «Про додаткові заходи із попередження виникнення гострої респіраторної хвороби» від 12 березня 2020 року, №151

докладніше
28 травня 2020, 09:46

Огляд головних тем «Голосу України» від 28 травня

докладніше
27 травня 2020, 18:59

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування розглянув ряд проблемних питань медичної галузі

докладніше
27 травня 2020, 15:57

Комітет з питань освіти, науки та інновацій рекомендує Верховній Раді відправити на доопрацювання законопроект про покращення соціально-економічного становища студентів

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
28 лютого 2018, 13:50

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України

 

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, відкривши ранкове засідання, повідомив, що щойно до Верховної Ради надійшов надважливий законопроект про національну безпеку. «Цей законопроект є безумовно пріоритетним і я невідкладно направляю комітету профільному і даю доручення невідкладно його розглянути. Цей закон надважливий в час, коли Україна бореться з російською агресією. Він важливий нам як для реформи сектору безпеки, так і для суттєвого кроку на нашому шляху до НАТО», - сказав А.Парубій, висловивши сподівання на швидкий розгляд цього законопроекту, який поданий Президентом України у Верховну Раду України.

Головуючий також повідомив про те, що сьогодні буде презентована дорожня карта пріоритетних законопроектів для європейської інтеграції України. Це список з 57 законопроектів.

А.Парубій повідомив, що презентація відбудеться у конференц-залі Верховної Ради о 14-й годині.

Головуючий надав слово народним депутатам для виступів з оголошеннями, заявами, повідомленнями, пропозиціями.

Після закінчення виступів Голова Верховної Ради України Андрій Парубій виступив з трибуни перед народними депутатами. Він спростував висловлювання деяких парламентаріїв, які вони учора дали засобам масової інформації після інциденту перед Верховною Радою, стосовно того, що Голова Верховної Ради учора не відреагував на прохання народних депутатів зустрітися з протестувальниками, що він не вийшов і тому відбувся конфлікт. «В мене питання: де межа підлості і ницості тих людей? Жодна людина не підходила до мене. Хоча хочу наголосити: підхід до Голови Верховної Ради є відкритим для кожного народного депутата», - зазначив він.

А.Парубій звернувся до народних депутатів з проханням «думати над своїми словами і своїми вчинками, бо за ними стоять долі людей».

Голова Верховної Ради закликав парламентаріїв до відповідальності, висловивши переконання, що «суспільство дасть оцінку тим діям і тим словам».

Народні депутати розглянули питання молодіжної політики та спорту.


Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку виїзду дитини за межі України".

Законопроектом пропонується спростити процедуру виїзду дитини за межі України, що останніми роками була дуже ускладнена і потребувала або окремого нотаріального дозволу батьків або окремого рішення суду на кожний виїзд дитини за межі України.

Законопроект передбачає:

можливість надання батьками (іншими законними представниками) дитини дозволу на виїзд дитини за межі на термін до трьох років, що передбачає згоду на один або декілька виїздів дитини за межі України, як без обмежень так із визначенням країн, до яких дозволено або заборонено в’їзд, у супроводі одного з батьків (інших законних представників) дитини або інших осіб;

право дитини на виїзд за межі України у разі відсутності згоди одного з батьків (інших законних представників) дитини за рішенням суду або за дозволом органу опіки та піклування.

Відповідні зміни передбачається внести до Сімейного та Цивільного кодексів, а також до Закону України «Про охорону дитинства».

Законопроект прийнято з урахуванням пропозицій  Комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму.

Проект Закону зареєстровано за №6647.

 

Прийнято Закон "Про внесення змін до Законів України "Про підтримку олімпійського, паралімпійського руху та спорту вищих досягнень в Україні"та "Про фізичну культуру і спорт".

Законодавчим актом внесено зміни до Законів «Про фізичну культуру і спорт» та «Про підтримку олімпійського, паралімпійського руху та спорту вищих досягнень в Україні», якими слово «інвалід» замінено у всіх відмінках словами «особа з інвалідністю» у відповідних відмінках.

Цей Закон набирає чинності через три місяці після дня його опублікування.

Проект Закону зареєстровано за №6648.

 Народні депутати розглянули питання ратифікації.


Прийнято Закон "Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Хорватія про співробітництво у сфері запобігання катастрофам та ліквідації їх наслідків".

Верховна Рада України ратифікувала Угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Хорватія про співробітництво у сфері запобігання катастрофам та ліквідації їх наслідків, учинену 21 листопада 2016 року в м. Києві, що набирає чинності з дати отримання дипломатичними каналами останнього письмового повідомлення про виконання внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання нею чинності.

Ратифікація Угоди створить правові підстави для співробітництва між Україною та Хорватією у сфері запобігання катастрофам та ліквідації їхніх наслідків. В Угоді визначаються: порядок надання та отримання допомоги, процедура перетину кордону та правила перебування команд з надання допомоги, увезення, вивезення й транзит обладнання та засобів допомоги, порядок використання повітряних суден, відшкодування витрат та шкоди тощо.

Проект Закону зареєстровано за №0173.

 

Головуючий оголосив про вихід народного депутата Станіслава Березкіна зі складу депутатської групи «Партія Відродження».

Народні депутати розглянули і обговорили проект Постанови про Рекомендації парламентських слухань про становище молоді в Україні на тему: "Формування та реалізація державної молодіжної політики в Україні в умовах децентралізації" №7383. Рішення щодо проекту Постанови буде прийнято на наступних засіданнях.

Головуючий закрив ранкове засідання.