Новини

04 липня 2020, 06:00

Привітання Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з Днем Національної поліції України

докладніше
03 липня 2020, 17:07

Позачергове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
03 липня 2020, 17:05

Прийнято за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення умов підтримки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії»

докладніше
03 липня 2020, 17:02

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про державну службу" щодо кандидатського резерву"

докладніше
03 липня 2020, 16:58

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік»""

докладніше
03 липня 2020, 16:50

Прийнято за основу проект Закону «Про реабілітацію осіб з обмеженнями життєдіяльності»

докладніше
03 липня 2020, 16:43

Прийнято Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань організації освітнього процесу в сфері охорони здоров'я»

докладніше
03 липня 2020, 16:40

Прийнято Постанову "Про звільнення Терентьєва Ю.О. з посади Голови Антимонопольного комітету України"

докладніше
03 липня 2020, 16:18

Прийнято Постанову "Про звільнення Смолія Я.В. з посади Голови Національного банку України"

докладніше
03 липня 2020, 15:16

Прийнято Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік""

докладніше
03 липня 2020, 14:50

Прийнято Постанову «Про урочисте засідання Верховної Ради України з нагоди 30-ї річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України»

докладніше
03 липня 2020, 14:36

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" щодо особливостей вступу до закладів вищої освіти осіб з тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, Донецької та Луганської областей"

докладніше
03 липня 2020, 14:04

Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
03 липня 2020, 13:45

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков підписав Розпорядження про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
22 листопада 2017, 11:45

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Делегація Верховної Ради провела зустріч з Головою Парламенту Македонії

Представники депутатської групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Македонія у вівторок, 21 листопада, провели зустріч з Головою Парламенту Македонії Талатом Джафері та представниками Собранія РМ.

Делегація у складі керівника групи Андрія Шиньковича, депутатів Михайла Кобцева та Романа Мацоли обговорили посилення міжпарламентських зв’язків між країнами, а також розвиток економічних та культурно-соціальних відносин. На зустрічі також була присутня посол України в Республіці Македонія Наталія Задорожнюк.

Народний депутат Андрій Шинькович наголосив на тому, що Україна і Македонія як дві молоді держави, можуть обмінятися цінним досвідом проведення реформ та державотворення.

Талат Джафері повідомив, що македонська сторона зацікавлена у зміцненні стосунків та співпраці з українськими партнерами у різних сферах.

Cторони відзначили, що законодавці обох країн співпрацюють і підтримують один одного в рамках міжнародних організацій, зокрема ПА ОБСЄ і ПА РЄ. Співрозмовники зійшлися на думці, що Македонія і Україна прагнуть якнайшвидше вступити до ЄС і НАТО.

Спікер Т.Джафері висловив подяку за підтримку Македонії на шляху демократичного розвитку і просування до євроатлантичних структур.

У ході візиту також передбачені зустрічі українських депутатів з керівником Депутатської групи Собранія РМ з міжпарламентських зв’язків з Україною і членами групи, іншими представниками парламенту та уряду Республіки Македонія.

Члени депутатської групи 21 листопада також провели зустріч із заступницею міністра закордонних справ Республіки Македонія Артою Точі та представниками міністерства.

Метою візиту членів групи з міжпарламентських зв‘язків до Скоп'є є посилення діалогу між Україною та Республікою Македонія, обговорення всебічного двостороннього суспільно-політичного та торговельно-економічного співробітництва, взаємодія в рамках міжнародних організацій.

Депутати Верховної Ради подякували македонській стороні за підтримку суверенітету і територіальної цілісності України. Учасники зустрічі відзначили необхідність підвищення обсягу взаємного товарообігу та посилення інвестиційної співпраці.

Також було підкреслено, що цей візит сприятиме зміцненню відносин в політичній, економічній, освітній і культурній сферах.