Новини

28 січня 2022, 19:29

Руслан Стефанчук: Зростання динаміки міжпарламентського діалогу є критично необхідним для збереження регіональної та глобальної безпеки

докладніше
28 січня 2022, 18:37

Руслан Стефанчук: Не поступимось суверенітетом та правом вільно обирати безпекові союзи

докладніше
28 січня 2022, 16:10

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Постанову «Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2022–2023 роках»

докладніше
28 січня 2022, 14:58

Руслан Стефанчук про проведення в Києві сесії ПА НАТО: Очікується прибуття до 600 іноземців

докладніше
28 січня 2022, 14:30

З 25 по 28 січня Верховна Рада України прийняла 13 Законів України

докладніше
28 січня 2022, 13:40

Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук направив листи сенаторам США щодо підтримки України у протистоянні російській агресії

докладніше
28 січня 2022, 12:26

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
28 січня 2022, 11:30

Голова Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Олександр Мережко провів зустріч з Головою Комітету у закордонних справах Рійгікогу Естонської Республіки Марко Міхкельсоном

докладніше
28 січня 2022, 09:50

Огляд головних тем «Голосу України» від 28 січня

докладніше
28 січня 2022, 09:02

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на пленарному засіданні 28 січня

докладніше
28 січня 2022, 09:01

Звернення Руслана Стефанчука з нагоди 30-річчя із дня затвердження Верховною Радою України Державного Прапора України

докладніше
27 січня 2022, 18:00

Верховна Рада щиро вдячна Сейму Польщі за ухвалення резолюції на підтримку України, - Заступниця Голови Парламенту Олена Кондратюк

докладніше
27 січня 2022, 17:30

Комітет з прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській обл. та АР Крим, м. Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин рекомендує прийняти у другому читанні та в цілому законопроект про забезпечення прав та свобод внутрішньо переміщених осіб (відео)

докладніше
27 січня 2022, 16:45

Комітет з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо удосконалення надання медичної допомоги

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Децентралізація влади
08 лютого 2017, 12:33

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

На виставці Романа Бончука «Квіт нації» представлені портрети визначних історичних постатей минулого і теперішнього – творців української державності

 

З 7 по 9  лютого у кулуарах І поверху Верховної Ради України (вул. Грушевського, 5) з 10:00 до 18:00 за ініціативи благодійного фонду «Майдан Гідності» та за підтримки ГО «Самооборона Майдану» проходить виставка відомого українського художника Романа Бончука «Квіт нації».

Місією виставки є збереження пам’яті про вчинки, стремління, цінності загиблих Героїв Небесної Сотні, сприяння становленню  свідомих та відповідальних за долю держави та благо суспільства людей.

Мета заходу - вшанування пам’яті героїв «Небесної Сотні», прищеплення любові до Батьківщини, виховання патріотичної свідомості, розвиток бажання стати гідними громадянами своєї держави - України.

«Історія твориться сильними особистостями, носіями справжнього духу, небесними пасіонаріями, котрі через дію-вчинок перед моральною і внутрішньою відповідальністю йдуть на смерть…», – такий ідейний задум і лейтмотив самобутнього проекту Романа Бончука.

На виставці представлено близько півсотні портретів визначних історичних постатей минулого і теперішнього – творців української державності.

На живописних портретах, частково представлених у формі бджолиних стільників, перед глядачами промайне понад столітня історія нашої держави: від її засновників і авторитетів до нинішніх розбудовників і захисників: релігійні діячі, політики, козаки, кобзарі, майданівці, кіборги, полеглі воїни АТО. У Сотні Квіту Нації зокрема представлено образи Миколи Гоголя, Йосипа Сліпого, Івана Франка, В’ячеслава Чорновола, Сергія Нігояна, Назара Войтовича, Романа Гурика, Устима Голоднюка,  та інших.

Виставка проходить за ініціативи Благодійного фонду «Майдан Гідності»  який був створений у 2016 році представниками родин Героїв Небесної Сотні – перш за все, для допомоги Національному меморіальному комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності, для підтримки  проектів музею та в сприянні його розвитку.

За нову державу, за нові можливості, за гідне майбутнє свого народу, Вони - Небесна Сотня, віддали життя і дали всім нам можливість втілити наші і їхні мрії. Тому Ігор Гурик, Голова правління фонду, батько Героя Небесної Сотні Романа Гурика, на цьому не хоче зупинятися і розширює загальну місію фонду та напрямки діяльності, а саме:

моральне і патріотичне виховання підростаючого покоління, виховання у дітей та підлітків любові до своєї країни, її культури і традицій;

розвиток програм та заходів з пропаганди та розповсюдження здорового способу життя та сімейних цінностей;

проведення  просвітницьких заходів;

сприяння розвитку культури, освіти і науки, в тому числі реалізації програм національно-культурного та духовного розвитку.

Організаторами і партнерами виставки є Благодійний фонд «Майдан Гідності», ГО «Самооборона Майдану», Музей Революції Гідності, Верховна Рада України, Благодійний фонд  Олександра Шевченка «Новий Івано-Франківськ».

Інформація про автора: Роман Бончук народився 1980 року в Івано-Франківську. Приватно навчався живопису у В.Чернявського. Професійно займається дизайном та малярством.

1999 року студіював у Гарвардському університеті (історико-літературний факультет, історія української літератури ХХ ст.) завдяки публікації збірки оповідань “48 кімнат маєтку”. 2000 року закінчив Прикарпатський державний Університет за фахом дизайн інтер’єру. Автор близько 20-ти персональних виставок в Івано-Франківську, Києві (Мистецький Арсенал, галерея “Ра”, Посольство Франції, Національна Спілка Художників та ін.); а також за кордоном: в Німеччині, Польщі, Великобританії, США (зокрема в бібліотеці Гарвардського університету).