Новини

30 листопада 2021, 17:26

Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо впровадження обов’язкового декларування іноземців-нерезидентів членів наглядових рад

докладніше
30 листопада 2021, 16:25

ТСК з розслідування випадків та причин порушення прав дитини під час здійснення децентралізації повноважень з питань охорони дитинства, реформування системи закладів інституційного догляду та виховання пропонує Уряду створити Міжвідомчу комісію з координації роботи міністерств у частині захисту прав дітей

докладніше
30 листопада 2021, 16:20

Відбулася презентація фотовиставки «Збройні Сили України – 30 років. Люди. Події» Інформаційного агентства Міністерства оборони України

докладніше
30 листопада 2021, 15:05

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
30 листопада 2021, 15:03

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо внесення відомостей про зареєстроване місце проживання громадян України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях, Автономній Республіці Крим та місті Севастополі, а також оформлення документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України"

докладніше
30 листопада 2021, 14:58

Прийнято Закон "Про Службу військового капеланства"

докладніше
30 листопада 2021, 14:31

Прийнято Закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень"

докладніше
30 листопада 2021, 14:00

У Верховній Раді України розгорнуто фотовиставку у рамках соціального проекту «Sun Pro Ua: сонячні професії»

докладніше
30 листопада 2021, 12:25

Олександр Корнієнко: Текст змін до Конституції в частині децентралізації виставлять на обговорення

докладніше
30 листопада 2021, 11:13

Прийнято Постанову "Про звернення Верховної Ради України до Кабінету Міністрів України щодо створення центрального органу виконавчої влади в сфері захисту прав дітей – Державної служби України у справах дітей"

докладніше
30 листопада 2021, 11:05

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому законопроект щодо вдосконалення системи управління сферою охорони здоров’я та забезпечення медичного обслуговування населення

докладніше
30 листопада 2021, 10:43

Прийнято Постанову "Про проміжний звіт Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування можливих протиправних дій представників органів державної влади та інших осіб, що могли сприяти порушенню державного суверенітету, територіальної цілісності та недоторканості України і становити загрозу національній безпеці України"

докладніше
30 листопада 2021, 10:00

Огляд головних тем «Голосу України» від 30 листопада

докладніше
30 листопада 2021, 09:03

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на пленарному засіданні 30 листопада

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Децентралізація влади
20 січня 2017, 13:33

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Робоча група Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації розглянула інформацію Фонду державного майна України щодо управління часткою держави у статутному капіталі TOB «Запорізький титано-магнієвий комбінат» (TOB «ЗТМК») та ситуації на підприємстві

 

Як зазначалося під час розгляду, TOB «ЗТМК» утворено на виконання постанов Кабінету Міністрів України від 23 січня 2012 р. 243 «Деякі питання титанової галузі» та від 03 жовтня 2012 р. N 955 «Деякі питання утворення товариства з обмеженою відповідальністю «Запорізький титано-магнієвий комбінат». Частка держави у TOB становить 51% (передано цілісний майновий комплекс державного підприємства Запорізький титано-магнієвий комбінат), інші  49% належать приватним структурам.

У 2016 році НАБУ завершило досудове розслідування кримінального провадження стосовно директора TOB «ЗТМК» В.В.Сивака, який звинувачується у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України. Зокрема, йдеться про розтрату майна TOB «ЗТМК» в сумі понад 492 млн. грн. через зловживання службовим становищем.

За висновками проведеного економічного аудиту Стратегічна програма технічного переоснащення Запорізького титано-магнієвого комбінату виконана всього лише на 5 відсотків. Тому не вбачається жодної економічної доцільності перетворення ДП Запорізький титано-магнієвий комбінат в TOB «ЗТМК» із втратою державної частки.

Робоча група Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації дійшла висновку, що дії Фонду державного майна України щодо рекомендації представнику держави продовжити контракт із директором TOB «ЗТМК» В.В.Сиваком (що було реалізовано під час загальних зборів TOB «ЗТМК», які відбулись 26. 12.2016) суперечили інтересам держави. Визнано за доцільне також ініціювання з боку Спеціалізованої антикорупційної прокуратури відсторонення В.В.Сивака з посади директора TOB «ЗТМК» в рамках судового провадження, що триває.