Новини

12 травня 2021, 16:50

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо криміналізації контрабанди товарів та підакцизних товарів, а також недостовірного декларування товарів

докладніше
12 травня 2021, 16:39

Комітет з питань освіти, науки та інновацій заслухав інформацію про діяльність Національного фонду досліджень України

докладніше
12 травня 2021, 14:01

Дмитро Разумков: Реакція партнерів України, зокрема Литви, допомогла стабілізувати ситуацію на кордоні нашої держави

докладніше
12 травня 2021, 13:56

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики розглянув законопроекти щодо посилення прав дітей та про підтримку вітчизняного книговидання

докладніше
12 травня 2021, 13:20

Комітет з питань правоохоронної діяльності затвердив кандидатуру представника Верховної Ради до складу комісії з проведення конкурсу на зайняття посади Директора Бюро економічної безпеки

докладніше
12 травня 2021, 09:53

Огляд головних тем «Голосу України» від 12 травня

докладніше
11 травня 2021, 20:40

Руслан Стефанчук: Консультативна рада з питань місцевого самоврядування повинна формувати дієві рішення

докладніше
11 травня 2021, 16:45

Питання спроможності територіальних громад обговорено під час засідання Консультативної ради з питань місцевого самоврядування (відео)

докладніше
11 травня 2021, 16:12

Голова Верховної Ради: Для завершення реформи децентралізації необхідно ухвалити зміни до Конституції

докладніше
11 травня 2021, 15:50

Комітет з питань антикорупційної політики визнав таким, що не відповідає вимогам антикорупційного законодавства, проект Закону «Про території Смарагдової мережі»

докладніше
11 травня 2021, 12:45

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо обмеження максимального розміру заробітної плати окремих категорій осіб під час дії надзвичайної ситуації

докладніше
11 травня 2021, 10:08

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому законопроект щодо розширення кола осіб, які можуть претендувати на вступ на державну службу

докладніше
10 травня 2021, 09:00

Дмитро Разумков: Між Парламентом і місцевою владою має бути постійна та ефективна співпраця

докладніше
09 травня 2021, 10:40

Дмитро Разумков: Історію треба вчити, а не підлаштовувати під політичне сьогодення

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
07 грудня 2016, 17:45

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Проведено експертний стіл на тему: «Сучасні технології моніторингу контенту в органах державної влади» (матеріали презентацій)

 

6 грудня відбувся експертний стіл на тему: «Сучасні технології моніторингу контенту в органах державної влади», організований Інформаційним управлінням Апарату Верховної Ради України за підтримки Представництва Світового банку в Україні.

Учасниками експертного столу стали керівники моніторингових служб органів державної влади, медіа-експерти та розробники сучасних технологій дослідження контенту.

Відкриваючи захід, керівник Інформаційного управління Апарату Верховної Ради України Сергій Горячев зауважив, що оперативний моніторинг інформаційного простору дає змогу своєчасно та об’єктивно реагувати на ті чи інші події, а відтак впливає на ефективність управлінських рішень.

Про cучасні технології медіа-контенту в контексті підвищення відкритості українського парламенту розповів завідувач відділу моніторингу Інформаційного управління Апарату Верховної Ради України Володимир Черешинський.

У свою чергу, завідуючий відділом моніторингу засобів масової інформації та аналітики Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України Олександр Модлінський акцентував увагу на моніторингу медіа-простору як складовій комунікаційної політики в системі органів виконавчої влади. Він зазначив, що моніторинг інформаційного поля в контексті діяльності виконавчої влади вирізняється, передовсім, специфікою роботи міністерств.

Начальник відділу Ситуаційного центру Політичного департаменту Міністерства закордонних справ України Олег Куць розповів про вплив моніторингу світового інформаційного простору на процес формування зовнішньої політики України. Натомість народний депутат України Григорій Шверк зосередився на моніторингу інформаційного телерадіопростору нашої держави.

Присутні на засіданні провідні медіа-експерти Головний редактор інформаційно-аналітичного порталу «Слово і діло» Катерина Пітєніна та виконавчий директор Громадської організації «Детектор медіа» Діана Дуцик у своїх доповідях наголошували на значному впливі моніторингу ЗМІ як на медіасередовище і суспільство, так і на висвітлення в медіа виконання обіцянок політиків та представників органів державної влади.

Про розвиток сучасних технологій моніторингу контенту у ході експертного столу поінформували завідувач відділу Інституту проблем реєстрації інформації НАН України, доктор технічних наук Дмитро Ланде; начальник відділу ТОВ «Інформаційний центр «Електронні вісті» Сергій Бородьонков та керівник департаменту аналітики ТОВ «Контекст-МЕДІА» Олег Савінов. При цьому керуючий партнер Центру контент-аналізу Олександр Маріковський та експерт з питань економічної безпеки Денис Пересьолкін наголосили на необхідності вдосконалення медіа-аналітичних експертиз у сфері державних комунікацій.

Підсумовуючи тему, учасники експертного столу дійшли висновку, що новітні технології та методи дослідження інформаційного простору є невіддільною складовою та інструментом формування державної політики.

Матеріали експертного столу: