Новини

16 липня 2020, 18:56

Промова Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова під час Урочистого засідання з нагоди 30-ї річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України

докладніше
16 липня 2020, 18:36

У ДНК українського народу поряд з українською мовою, культурою, прагненням до свободи є ще один ключовий елемент - це народовладдя. Україна починається з парламенту, - Олена Кондратюк

докладніше
16 липня 2020, 17:41

Урочисте засідання Верховної Ради України з нагоди 30-ї річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України (відео)

докладніше
16 липня 2020, 15:18

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
16 липня 2020, 15:14

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення виборчого законодавства"

докладніше
16 липня 2020, 13:20

Прийнято Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо мораторію на стягнення майна громадян України, наданого як забезпечення кредитів в іноземній валюті»

докладніше
16 липня 2020, 13:08

Прийнято Постанову "Про призначення Уруського О. С. Віце-прем’єр-міністром України - Міністром з питань стратегічних галузей промисловості України"

докладніше
16 липня 2020, 11:54

Прийнято Постанову "Про призначення Піщанської О.С. на посаду Голови Антимонопольного комітету України"

докладніше
16 липня 2020, 11:22

Прийнято Постанову "Про звільнення Штучного В.В. з посади Керівника Апарату Верховної Ради України"

докладніше
16 липня 2020, 11:15

Прийнято Постанову "Про призначення Шевченка К.Є. на посаду Голови Національного банку України"

докладніше
16 липня 2020, 10:39

Прийнято за основу проект Закону «Про безпеку та якість донорської крові та компонентів крові»

докладніше
16 липня 2020, 10:00

Про звернення громадян до Верховної Ради України у січні –червні 2020 року

докладніше
16 липня 2020, 09:42

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки затвердили План роботи на період четвертої сесії та заслухав інформацію про стан виконання державного оборонного замовлення у 2020 році

докладніше
16 липня 2020, 09:33

Огляд головних тем «Голосу України» від 16 липня

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
22 травня 2008, 20:25

Зустріч Голови Верховної Ради України А.П.Яценюка з Президентом Азербайджанської Республіки Ільхамом Алієвим

Голова Верховної Ради України Арсеній Яценюк провів зустріч  з Президентом Азербайджанської Республіки Ільхамом Алієвим.

 

На початку  спілкування Голова  українського парламенту привітав Президента Азербайджанської Республіки Ільхама  Алієва в Україні від імені усього депутатського корпусу. Арсеній Яценюк відзначив високий рівень міждержавних стосунків які сьогодні мають поміж собою Київ та Баку.

   «Історія наших стосунків має лише світлі відтінки. Особливо ті взаємини які склалися останнім часом між Україною та Азербайджаном  - це яскравий приклад того як саме мають спілкуватися політичні лідери, як країни мають дружити» - зазначив Голова Верховної Ради Арсеній Яценюк.

   В свою чергу Президент Азербайджану Ільхам Алієв подякував за такі теплі слова  і зауважив , що для нього надзвичайно приємно було завітати в стіни українського парламенту.  

   «Мені дуже приємно знову бути в Україні. Мій черговий візит і ті зустрічі які яв же провів тут в Києві це черговий фундамент для розвитку наших двосторонніх відносин, нашого майбутнього перспективного партнерства. Наші стосунки вже давно вийшли за рамки міждержавних -  ми маємо регіональне співробітництво, а також перспективи енергетичної співпраці.» - сказав Ільхам Алієв відповідаючи на привітання голови Верховної Ради.

  Під час спілкування сторони обговорили цілу низку питань , пов´язаних з двостороннім співробітництвом між Україною та Азербайджаном. Зокрема Президент та Голова Верховної Ради торкнулися перспектив енергетичної співпраці між двома країнами. І Ільхам Алієв, і Арсеній Яценюк зійшлися  на тому , що цю співпрацю треба поглиблювати. Зокрема Азербайджан зацікавлений вкладати гроші в вітчизняну енергетичну галузь та поділитися досвідом роботи на своєму енергоринку , зокрема по модернізації  газотранспортних систем.

   В свою чергу Арсеній Яценюк пообіцяв законодавчу підтримку енергетичному співробітництву між двома країнами , в разі якщо держави дійдуть згоди про так званий Нафтогазовий пакет.

  Ільхам Алієв окреслив і майбутні перспективи співробітництва між Україною та Азербайджаном в аграрному секторі. Сьогодні Баку  готове та зацікавлене  інвестувати гроші в розвиток українського сільського господарства. 

  Також Президент Азербайджану  привітав Арсенія Яценюка з Днем народження і побажав успіхів у роботі та міцного здоров'я.