Новини

07 грудня 2019, 17:15

Товариський футбольний матч між командами Верховної Ради України та Великих Національних Зборів Туреччини завершився нічиєю

докладніше
07 грудня 2019, 12:00

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков здійснить робочу поїздку до Житомирської області

докладніше
07 грудня 2019, 09:30

Вітання Голови Верховної Ради Дмитра Разумкова з нагоди Дня місцевого самоврядування

докладніше
07 грудня 2019, 09:00

Привітання Голови Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрія Клочка з Днем місцевого самоврядування

докладніше
06 грудня 2019, 19:00

Представники Комітету з питань молоді і спорту провели зустріч з делегацією Великих Національних Зборів Туреччини

докладніше
06 грудня 2019, 18:30

До Міжнародного дня прав людини відбулося урочисте засідання Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській обл. та АР Крим, м. Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин

докладніше
06 грудня 2019, 18:00

Голова Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус провів особистий прийом громадян

докладніше
06 грудня 2019, 16:16

Члени Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва провели зустріч із делегацією Комітету Європейського парламенту у закордонних справах

докладніше
06 грудня 2019, 15:08

Ми налаштовані на максимально ефективне використання наявних можливостей для поглиблення співробітництва з ЄС, - Руслан Стефанчук

докладніше
06 грудня 2019, 14:45

Україна зараз стоїть не тільки на сторожі своїх кордонів, але й кордонів усієї Європи, - Олена Кондратюк

докладніше
06 грудня 2019, 14:24

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
06 грудня 2019, 14:21

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про фізичну культуру і спорт" (щодо діяльності Спортивної студентської спілки України та Української федерації учнівського спорту)"

докладніше
06 грудня 2019, 14:13

Прийнято Закон "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення"

докладніше
06 грудня 2019, 12:57

Прийнято Закон "Про внесення змін до додатка № 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2019 рік" щодо будівництва лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
22 травня 2008, 20:25

Зустріч Голови Верховної Ради України А.П.Яценюка з Президентом Азербайджанської Республіки Ільхамом Алієвим

Голова Верховної Ради України Арсеній Яценюк провів зустріч  з Президентом Азербайджанської Республіки Ільхамом Алієвим.

 

На початку  спілкування Голова  українського парламенту привітав Президента Азербайджанської Республіки Ільхама  Алієва в Україні від імені усього депутатського корпусу. Арсеній Яценюк відзначив високий рівень міждержавних стосунків які сьогодні мають поміж собою Київ та Баку.

   «Історія наших стосунків має лише світлі відтінки. Особливо ті взаємини які склалися останнім часом між Україною та Азербайджаном  - це яскравий приклад того як саме мають спілкуватися політичні лідери, як країни мають дружити» - зазначив Голова Верховної Ради Арсеній Яценюк.

   В свою чергу Президент Азербайджану Ільхам Алієв подякував за такі теплі слова  і зауважив , що для нього надзвичайно приємно було завітати в стіни українського парламенту.  

   «Мені дуже приємно знову бути в Україні. Мій черговий візит і ті зустрічі які яв же провів тут в Києві це черговий фундамент для розвитку наших двосторонніх відносин, нашого майбутнього перспективного партнерства. Наші стосунки вже давно вийшли за рамки міждержавних -  ми маємо регіональне співробітництво, а також перспективи енергетичної співпраці.» - сказав Ільхам Алієв відповідаючи на привітання голови Верховної Ради.

  Під час спілкування сторони обговорили цілу низку питань , пов´язаних з двостороннім співробітництвом між Україною та Азербайджаном. Зокрема Президент та Голова Верховної Ради торкнулися перспектив енергетичної співпраці між двома країнами. І Ільхам Алієв, і Арсеній Яценюк зійшлися  на тому , що цю співпрацю треба поглиблювати. Зокрема Азербайджан зацікавлений вкладати гроші в вітчизняну енергетичну галузь та поділитися досвідом роботи на своєму енергоринку , зокрема по модернізації  газотранспортних систем.

   В свою чергу Арсеній Яценюк пообіцяв законодавчу підтримку енергетичному співробітництву між двома країнами , в разі якщо держави дійдуть згоди про так званий Нафтогазовий пакет.

  Ільхам Алієв окреслив і майбутні перспективи співробітництва між Україною та Азербайджаном в аграрному секторі. Сьогодні Баку  готове та зацікавлене  інвестувати гроші в розвиток українського сільського господарства. 

  Також Президент Азербайджану  привітав Арсенія Яценюка з Днем народження і побажав успіхів у роботі та міцного здоров'я.