Новини

16 липня 2020, 18:56

Промова Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова під час Урочистого засідання з нагоди 30-ї річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України

докладніше
16 липня 2020, 18:36

У ДНК українського народу поряд з українською мовою, культурою, прагненням до свободи є ще один ключовий елемент - це народовладдя. Україна починається з парламенту, - Олена Кондратюк

докладніше
16 липня 2020, 17:41

Урочисте засідання Верховної Ради України з нагоди 30-ї річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України (відео)

докладніше
16 липня 2020, 15:18

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
16 липня 2020, 15:14

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення виборчого законодавства"

докладніше
16 липня 2020, 13:20

Прийнято Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо мораторію на стягнення майна громадян України, наданого як забезпечення кредитів в іноземній валюті»

докладніше
16 липня 2020, 13:08

Прийнято Постанову "Про призначення Уруського О. С. Віце-прем’єр-міністром України - Міністром з питань стратегічних галузей промисловості України"

докладніше
16 липня 2020, 11:54

Прийнято Постанову "Про призначення Піщанської О.С. на посаду Голови Антимонопольного комітету України"

докладніше
16 липня 2020, 11:22

Прийнято Постанову "Про звільнення Штучного В.В. з посади Керівника Апарату Верховної Ради України"

докладніше
16 липня 2020, 11:15

Прийнято Постанову "Про призначення Шевченка К.Є. на посаду Голови Національного банку України"

докладніше
16 липня 2020, 10:39

Прийнято за основу проект Закону «Про безпеку та якість донорської крові та компонентів крові»

докладніше
16 липня 2020, 10:00

Про звернення громадян до Верховної Ради України у січні –червні 2020 року

докладніше
16 липня 2020, 09:42

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки затвердили План роботи на період четвертої сесії та заслухав інформацію про стан виконання державного оборонного замовлення у 2020 році

докладніше
16 липня 2020, 09:33

Огляд головних тем «Голосу України» від 16 липня

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
26 травня 2008, 20:23

Голова Верховної Ради України Арсеній Яценюк провів зустріч з членами Моніторингового Комітету ПАРЄ .

   Голова  Верховної Ради України Арсеній Яценюк провів зустріч  з членами Моніторингового Комітету ПАРЄ ,  які перебувають в Україні з дводенним візитом, на запрошення керівника українського парламенту. На початку зустрічі  Арсеній Яценюк подякував гостям за ту роботу яку вони роблять для України і відзначив необхідність тих юридичних оцінок,  які надходять з Парламентської асамблеї Ради Європи.    

    « Ми покладаємося на вашу точку зору , щодо ситуації в нашій державі. На ваші рекомендації  , що надходять на адресу України. Для нас дуже важливо мати подібну незалежну оцінку . Оцінку того як наша держава просувається далі , наскільки є ефективними наші реформи. Ми цінуємо і дякуємо вам за  вашу зацікавленість процесами в Україні і покладаємо на вас великі сподівання» - зазначив    Голова Верховної Ради Арсеній Яценюк.  Також в своїй промові керівник українського парламенту охарактеризував   членам  Моніторингового  комітету  політичну ситуацію в Україні. Зокрема Арсеній Яценюк розповів  про важливість дочасних виборів восени минулого року  для подолання політичної кризи в державі.

     «Ми мали дочасні вибори , але поки що не досягли  політичної стабільності. В той же час на сьогоднішньому етапі чергові дострокові вибори не єдиний шлях  подолання політичної кризи. Заради стабільності українські  політики мають згуртуватися. І це наш шлях молодої демократії.» - зазначив у своїй промові Арсеній Яценюк.

Тому за словами Голови Верховної Ради сьогодні вітчизняним політикам треба допомогти скласти графік задля досягнення політичної стабільності та певних високих стандартів політичної зрілості.

   Також Арсеній Яценюк подякував членам Моніторингового Комітету ПАРЄ за  рекомендації , щодо змін у вітчизняному  виборчому  законодавстві , і  підкреслив необхідність реформування існуючої виборчої  системи в Україні.

  Не обійшов увагою Голова Верховної ради і питання  Конституційної реформи. На думку спікера «Конституційна реформа на сьогодні використовується політиками як зброя у політичній боротьбі . В той час як  Конституція  -  це документ нації ,а не політиків. Тому,  як на мене,   немає причин створювати нову Конституцію ,нам лише потрібно внести  зміни до Конституції , які б закрили політичні дірки в середині основного закону. Це і буде стабілізація ситуації. А зараз процес конституційної реформи треба призупинити.»  - підкреслив Голова Верховної Ради на зустрічі з членами Моніторингового Комітету ПАРЄ.