Новини

07 грудня 2019, 17:15

Товариський футбольний матч між командами Верховної Ради України та Великих Національних Зборів Туреччини завершився нічиєю

докладніше
07 грудня 2019, 12:00

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков здійснить робочу поїздку до Житомирської області

докладніше
07 грудня 2019, 09:30

Вітання Голови Верховної Ради Дмитра Разумкова з нагоди Дня місцевого самоврядування

докладніше
07 грудня 2019, 09:00

Привітання Голови Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрія Клочка з Днем місцевого самоврядування

докладніше
06 грудня 2019, 19:00

Представники Комітету з питань молоді і спорту провели зустріч з делегацією Великих Національних Зборів Туреччини

докладніше
06 грудня 2019, 18:30

До Міжнародного дня прав людини відбулося урочисте засідання Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській обл. та АР Крим, м. Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин

докладніше
06 грудня 2019, 18:00

Голова Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус провів особистий прийом громадян

докладніше
06 грудня 2019, 16:16

Члени Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва провели зустріч із делегацією Комітету Європейського парламенту у закордонних справах

докладніше
06 грудня 2019, 15:08

Ми налаштовані на максимально ефективне використання наявних можливостей для поглиблення співробітництва з ЄС, - Руслан Стефанчук

докладніше
06 грудня 2019, 14:45

Україна зараз стоїть не тільки на сторожі своїх кордонів, але й кордонів усієї Європи, - Олена Кондратюк

докладніше
06 грудня 2019, 14:24

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
06 грудня 2019, 14:21

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про фізичну культуру і спорт" (щодо діяльності Спортивної студентської спілки України та Української федерації учнівського спорту)"

докладніше
06 грудня 2019, 14:13

Прийнято Закон "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення"

докладніше
06 грудня 2019, 12:57

Прийнято Закон "Про внесення змін до додатка № 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2019 рік" щодо будівництва лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
26 травня 2008, 20:23

Голова Верховної Ради України Арсеній Яценюк провів зустріч з членами Моніторингового Комітету ПАРЄ .

   Голова  Верховної Ради України Арсеній Яценюк провів зустріч  з членами Моніторингового Комітету ПАРЄ ,  які перебувають в Україні з дводенним візитом, на запрошення керівника українського парламенту. На початку зустрічі  Арсеній Яценюк подякував гостям за ту роботу яку вони роблять для України і відзначив необхідність тих юридичних оцінок,  які надходять з Парламентської асамблеї Ради Європи.    

    « Ми покладаємося на вашу точку зору , щодо ситуації в нашій державі. На ваші рекомендації  , що надходять на адресу України. Для нас дуже важливо мати подібну незалежну оцінку . Оцінку того як наша держава просувається далі , наскільки є ефективними наші реформи. Ми цінуємо і дякуємо вам за  вашу зацікавленість процесами в Україні і покладаємо на вас великі сподівання» - зазначив    Голова Верховної Ради Арсеній Яценюк.  Також в своїй промові керівник українського парламенту охарактеризував   членам  Моніторингового  комітету  політичну ситуацію в Україні. Зокрема Арсеній Яценюк розповів  про важливість дочасних виборів восени минулого року  для подолання політичної кризи в державі.

     «Ми мали дочасні вибори , але поки що не досягли  політичної стабільності. В той же час на сьогоднішньому етапі чергові дострокові вибори не єдиний шлях  подолання політичної кризи. Заради стабільності українські  політики мають згуртуватися. І це наш шлях молодої демократії.» - зазначив у своїй промові Арсеній Яценюк.

Тому за словами Голови Верховної Ради сьогодні вітчизняним політикам треба допомогти скласти графік задля досягнення політичної стабільності та певних високих стандартів політичної зрілості.

   Також Арсеній Яценюк подякував членам Моніторингового Комітету ПАРЄ за  рекомендації , щодо змін у вітчизняному  виборчому  законодавстві , і  підкреслив необхідність реформування існуючої виборчої  системи в Україні.

  Не обійшов увагою Голова Верховної ради і питання  Конституційної реформи. На думку спікера «Конституційна реформа на сьогодні використовується політиками як зброя у політичній боротьбі . В той час як  Конституція  -  це документ нації ,а не політиків. Тому,  як на мене,   немає причин створювати нову Конституцію ,нам лише потрібно внести  зміни до Конституції , які б закрили політичні дірки в середині основного закону. Це і буде стабілізація ситуації. А зараз процес конституційної реформи треба призупинити.»  - підкреслив Голова Верховної Ради на зустрічі з членами Моніторингового Комітету ПАРЄ.