Новини

21 липня 2019, 12:40

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій: «Дуже важливо, щоб Україна і надалі йшла в напрямку до НАТО і ЄС»

докладніше
21 липня 2019, 05:00

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій вітає жителів м.Торецьк з п’ятою річницею звільнення від російської окупації

докладніше
19 липня 2019, 15:03

У Верховній Раді відкрито Освітній центр

докладніше
19 липня 2019, 11:36

Під час роботи Х сесії Верховної Ради України 8-го скликання особисті прийоми громадян головами комітетів та депутатських фракцій відвідали 390 громадян

докладніше
19 липня 2019, 10:29

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування за період десятої сесії провів 9 засідань, на яких розглянуто 61 питання

докладніше
19 липня 2019, 09:33

Огляд головних тем «Голосу України» від 19 липня

докладніше
18 липня 2019, 19:35

І. Геращенко: «Європарламент підтримав резолюцію із вимогою до РФ щодо негайного звільнення усіх бранців Кремля»

докладніше
18 липня 2019, 19:18

Андрій Парубій: "Органи державної влади та органи місцевого самоврядування зобов'язані діяти лише на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України"

докладніше
18 липня 2019, 17:07

У Комітеті у закордонних справах презентовано проведення міжнародної конференції на тему: "Демократія в дії"

докладніше
18 липня 2019, 16:29

У Верховній Раді відбулася національна конференція "Законодавче регулювання медіації в Україні"

докладніше
18 липня 2019, 15:50

Завершились Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради у 2019 році та Програма стажування випускників німецьких ВНЗ в Апараті Верховної Ради України

докладніше
18 липня 2019, 14:59

Комітет у закордонних справах направив звернення новообраним членам Європейського Парламенту

докладніше
18 липня 2019, 13:40

І. Геращенко: «Наше завдання - зберегти санкційний тиск ЄС проти РФ та зафіксувати в резолюції вимогу до Росії звільнити усіх бранців Кремля»

докладніше
18 липня 2019, 09:34

Огляд головних тем «Голосу України» від 18 липня

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
07 липня 2016, 15:07

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Розпочав роботу практикум за участі керуючих справами виконавчих апаратів (секретаріатів) обласних рад та Київської міської ради, організований Парламентським офісом місцевого самоврядування спільно з Українською асоціацією районних та обласних рад (оновлюється)

 

Парламентський офіс місцевого самоврядування спільно з Українською асоціацією районних та обласних рад 7-8 липня проводить у Верховній Раді України практикум за участі керуючих справами виконавчих апаратів (секретаріатів) обласних рад та Київської міської ради.

Відкрили захід заступник Керівника Апарату Верховної Ради України Олександр Мартиненко  та голова Секретаріату Української асоціації районних та обласних рад Юрій Андрійчук.

В контексті заходу триває засідання "круглого столу" на тему: «Модернізація інституту служби в органах місцевого самоврядування: напрями, виклики, перспективи», на якому обговорюються  питання розробки і прийняття нормативно-правових актів, що сприяють модернізації системи державного управління, а також реформи місцевого самоврядування.

Практичні знання і навички учасники практикуму отримуватимуть  під час ознайомлення з роботою Української асоціації районних та обласних рад та Центру надання адміністративних послуг у м.Києві.

Другий день практикуму має насичену програму. Захід відбуватиметься за участі керуючих справами виконавчих апаратів (секретаріатів) обласних рад та Київської міської ради.

З доповіддю про особливості співпраці обласних рад з Державним фондом регіонального розвитку виступить начальник управління впровадження та моніторингу пріоритетних проектів будівництва Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Бондарчук Н.Л.

Під час засідання круглого столу «Практичні аспекти застосування законодавчих актів у діяльності органів місцевого самоврядування» очікуються виступи провідних експертів та фахівців Комітетів та Інституту законодавства Верховної Ради України, Української асоціації обласних та районних рад.

По завершенні практикуму для  учасників заплановано оглядову екскурсію сесійним будинком Верховної Ради України та вручення відповідних сертифікатів.