Новини

19 липня 2019, 15:03

У Верховній Раді відкрито Освітній центр

докладніше
19 липня 2019, 11:36

Під час роботи Х сесії Верховної Ради України 8-го скликання особисті прийоми громадян головами комітетів та депутатських фракцій відвідали 390 громадян

докладніше
19 липня 2019, 10:29

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування за період десятої сесії провів 9 засідань, на яких розглянуто 61 питання

докладніше
19 липня 2019, 09:33

Огляд головних тем «Голосу України» від 19 липня

докладніше
18 липня 2019, 19:35

І. Геращенко: «Європарламент підтримав резолюцію із вимогою до РФ щодо негайного звільнення усіх бранців Кремля»

докладніше
18 липня 2019, 19:18

Андрій Парубій: "Органи державної влади та органи місцевого самоврядування зобов'язані діяти лише на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України"

докладніше
18 липня 2019, 17:07

У Комітеті у закордонних справах презентовано проведення міжнародної конференції на тему: "Демократія в дії"

докладніше
18 липня 2019, 16:29

У Верховній Раді відбулася національна конференція "Законодавче регулювання медіації в Україні"

докладніше
18 липня 2019, 15:50

Завершились Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради у 2019 році та Програма стажування випускників німецьких ВНЗ в Апараті Верховної Ради України

докладніше
18 липня 2019, 14:59

Комітет у закордонних справах направив звернення новообраним членам Європейського Парламенту

докладніше
18 липня 2019, 13:40

І. Геращенко: «Наше завдання - зберегти санкційний тиск ЄС проти РФ та зафіксувати в резолюції вимогу до Росії звільнити усіх бранців Кремля»

докладніше
18 липня 2019, 09:34

Огляд головних тем «Голосу України» від 18 липня

докладніше
17 липня 2019, 17:06

Голова Верховної Ради України заявив, що скликання позачергової сесії має відбуватись у відповідності до чинного законодавства

докладніше
17 липня 2019, 11:15

Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності за час роботи десятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання провів 10 засідань, на яких розглянуто 60 питань

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
07 квітня 2016, 17:23

 Інформаційне управління 

Черговий практикум для посадових осіб місцевого самоврядування розпочато у Верховній Раді України

Черговий практикум для посадових осіб місцевого самоврядування розпочато 7 квітня у Верховній Раді України. В ньому беруть участь заступники міських голів, керівники та фахівці місцевих рад з питань соціального захисту населення.

Захід відкрив Заступник Керівника Апарату Верховної Ради України Олександр Мартиненко, який привітав учасників від імені Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана, підкреслив важливість тематики соціального захисту в нинішніх умовах. Він закликав присутніх до щирої відвертої розмови і висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю Парламенту, його Апарату, Парламентського офісу з органами місцевого самоврядування, їх всеукраїнськими асоціаціями задля удосконалення законодавства, запевнивши, що всі пропозиції учасників практикуму не залишаться без уваги.

Виконавчий директор Асоціації міст України Мирослав Пітцик підкреслив, що проект "ПУЛЬС", в рамках якого проходить практикум,  спрямований на лобіювання інтересів місцевого самоврядування. Цей захід – добра нагода ознайомитись з "кухнею" законотворення, встановити ділові контакти, і в результаті – впливати на якість конкретних законопроектів. Він подякував Голові Верховної Ради України Володимиру Гройсману за створення вперше в історії України Парламентського офісу місцевого самоврядування та зусилля по впровадженню доленосної для країни реформи.

Перша половина дня була присвячена ознайомленню з принципами законотворчої роботи та законодавчого процесу, правилами оформлення проектів законів та вимогами законодавчої техніки, особливостями експертизи законопроектів, основами нормотворчості місцевого самоврядування. Фахові консультації з цих питань надали працівники Головних юридичного та науково-експертного управлінь Апарату Верховної Ради України, Секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України,  Інституту законодавства парламенту.

Жвава дискусія відбулась під час «круглого столу» за участю працівників секретаріатів Комітетів Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення; у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю, Міністерства соціальної політики України, департаментів соціальної політики, фінансів Київської міської державної адміністрації, Асоціації міст України. Учасники обговорили нагальні питання нормативно-правового забезпечення в галузі соціального захисту населення, обмінялись досвідом вирішення конкретних проблем на місцях.

8 квітня учасники ознайомляться з роботою Святошинського дитячого будинку-інтернату.

Довідково: серія навчальних практикумів для посадових осіб місцевого самоврядування з питань розробки законодавства проводиться Парламентським офісом місцевого самоврядування спільно з Асоціацією міст України в рамках проекту «ПУЛЬС», що впроваджується за підтримки USAID.