Новини

07 червня 2020, 07:00

Привітання Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з Днем Святої Трійці

докладніше
06 червня 2020, 14:02

Привітання Керівника Апарату Верховної Ради України Вячеслава Штучного з Днем журналіста

докладніше
06 червня 2020, 08:00

Привітання Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з Днем журналіста

докладніше
05 червня 2020, 19:10

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики підтримав законопроект щодо імплементації норм міжнародного кримінального та гуманітарного права

докладніше
05 червня 2020, 16:30

Підсумки роботи Верховної Ради України за тиждень 1 - 5 червня

докладніше
05 червня 2020, 15:16

Комітет з питань молоді і спорту рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект про внесення змін до деяких законів України щодо сприяння розвитку фізичної культури і спорту

докладніше
05 червня 2020, 13:57

Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
05 червня 2020, 12:35

Прийнято Закон «Про внесення змін до Кодексу України з процедур банкрутства»

докладніше
05 червня 2020, 12:25

Прийнято Закон "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за невиконання законних вимог та перешкоджання діяльності народного депутата України, Рахункової палати, члена Рахункової палати, депутата місцевої ради"

докладніше
05 червня 2020, 12:03

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік""

докладніше
05 червня 2020, 10:04

Огляд головних тем «Голосу України» від 5 червня

докладніше
05 червня 2020, 09:40

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 5 червня

докладніше
05 червня 2020, 09:34

На засіданні ТСК народні депутати заслухали питання про втрати державного бюджету України через «схеми» формування податкового кредиту на відшкодування ПДВ

докладніше
05 червня 2020, 09:00

Комітет з питань бюджету рекомендує взяти до відома звіт Кабінету Міністрів про виконання Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік»

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
31 березня 2016, 21:12

  Прес-секретар Голови Верховної Ради України 

Голова Верховної Ради закликав політичні сили Парламенту до відповідальної політики та об'єднання заради подолання кризи у країні


Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман закликав політичні сили Парламенту до відповідальної політики, об'єднання та прийняття рішень заради подолання кризи у країні та підвищення рівня життя громадян. Про це Голова Парламенту Володимир Гройсман заявив під час ефіру на телеканалі "112 Україна" у четвер.

"Відповідальна політика, лідерство у цій політиці приносить успіх; популізм, обіцянки, гарні слова, які, можливо, солодко чути з телебачення, вони приводять до руйнації і розвалу країни. Тому дуже важливо приймати рішення і об'єднуватися. І я всіх закликаю до цього, недивлячись на свій власний рейтинг", - заявив В. Гройсман.

Голова Парламенту зазначив, що виборці обирають депутатів Парламенту не для того, "щоб вони відсиджувалися і користувалися своїм мандатом для якихось інших речей". "Депутат Верховної Ради - фракційний, позафракційний - має брати на себе відповідальність і приймати рішення", - підкреслив В. Гройсман.

"Що таке рейтинг? Це нічого, якщо люди мають достатньо низький рівень життя. Отримали рейтинг, отримали підтримку українського суспільства - спаліть цей рейтинг, але зробіть так, щоб Україна вийшла з того критичного стану, в якому сьогодні знаходиться", - підкреслив керівник Парламенту.

Голова Верховної Ради зауважив, що переговорний процес щодо створення нової Коаліції у Парламенті триває. У зв'язку з цим він наголосив на важливості, щоби цей процес був ефективним, успішним і реалістичним відносно українських громадян.

"Дуже важливо не лише утворити Коаліцію, утворити Уряд, а потрібно визначити принципи, на базі яких буде працювати утворена Коаліція, [вона] буде сформована, як буде сформований професійно, і це дуже важливо, новий Уряд, яка буде програма затверджена на базі Коаліційної угоди, - от на ці питання треба надати відповідь. Тому що щось створити, щоб нічого не робити, - це, напевно, найлегше завдання", - підкреслив В. Гройсман.

Керівник Парламенту також зазначив, що необхідно створити команду, яка будe готова взяти на себе відповідальність, відкинути популізм та приймати важливі для країни рішення.

"Легких рішень немає. Але ця влада і ця Коаліція має присягнути на те, що ці рішення будуть якісними, що ці рішення будуть без перебільшення і негативних наслідків, а навпаки, будуть змінювати Україну", - заявив В. Гройсман, додавши, що під такими професійними, а не популістськими рішеннями він також готовий "підписатися".