Новини

21 липня 2019, 12:40

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій: «Дуже важливо, щоб Україна і надалі йшла в напрямку до НАТО і ЄС»

докладніше
21 липня 2019, 05:00

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій вітає жителів м.Торецьк з п’ятою річницею звільнення від російської окупації

докладніше
19 липня 2019, 15:03

У Верховній Раді відкрито Освітній центр

докладніше
19 липня 2019, 11:36

Під час роботи Х сесії Верховної Ради України 8-го скликання особисті прийоми громадян головами комітетів та депутатських фракцій відвідали 390 громадян

докладніше
19 липня 2019, 10:29

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування за період десятої сесії провів 9 засідань, на яких розглянуто 61 питання

докладніше
19 липня 2019, 09:33

Огляд головних тем «Голосу України» від 19 липня

докладніше
18 липня 2019, 19:35

І. Геращенко: «Європарламент підтримав резолюцію із вимогою до РФ щодо негайного звільнення усіх бранців Кремля»

докладніше
18 липня 2019, 19:18

Андрій Парубій: "Органи державної влади та органи місцевого самоврядування зобов'язані діяти лише на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України"

докладніше
18 липня 2019, 17:07

У Комітеті у закордонних справах презентовано проведення міжнародної конференції на тему: "Демократія в дії"

докладніше
18 липня 2019, 16:29

У Верховній Раді відбулася національна конференція "Законодавче регулювання медіації в Україні"

докладніше
18 липня 2019, 15:50

Завершились Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради у 2019 році та Програма стажування випускників німецьких ВНЗ в Апараті Верховної Ради України

докладніше
18 липня 2019, 14:59

Комітет у закордонних справах направив звернення новообраним членам Європейського Парламенту

докладніше
18 липня 2019, 13:40

І. Геращенко: «Наше завдання - зберегти санкційний тиск ЄС проти РФ та зафіксувати в резолюції вимогу до Росії звільнити усіх бранців Кремля»

докладніше
18 липня 2019, 09:34

Огляд головних тем «Голосу України» від 18 липня

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
31 березня 2016, 17:39

 Інформаційне управління 

У Верховній Раді відбувся третій навчальний практикум з розробки законодавства, організований Парламентським офісом місцевого самоврядування спільно з Асоціацією міст України в рамках проекту «ПУЛЬС»

У Верховній Раді відбувся третій з серії навчальних заходів - практикумів з розробки законодавства для посадових осіб місцевого самоврядування, які заплановано провести Парламентським офісом місцевого самоврядування спільно з Асоціацією міст України в рамках проекту «ПУЛЬС», що впроваджується за підтримки USAID.
Сьогодні, 31 березня, був  проведений практикум з нормотворчості для фахівців органів місцевого самоврядування з питань житлово-комунального господарства.
Участь у роботі практикуму взяв заступник Керівника Апарату Верховної Ради України Олександр Мартиненко.

Вже традиційно працівники Головних юридичного та науково-експертного  управлінь Апарату Верховної Ради України, Інституту законодавства парламенту познайомили учасників практикуму з базовими принципами законотворчої роботи та законодавчого процесу, правилами оформлення проектів законів та основними вимогами законодавчої техніки, особливостями експертизи законопроектів, основами нормотворчості місцевого самоврядування.


У заході, на якому були обговорені актуальні питання нормативно-правового забезпечення в галузі житлово-комунального господарства, взяли участь працівники секретаріату Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства України, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, департаментів житлово-комунальної інфраструктури, фінансів, управління самоврядного контролю Київської міської державної адміністрації, Асоціації міст України, заступники міських голів, керівники та фахівці місцевих рад з питань житлово-комунального господарства.

Відкриваючи практикум за дорученням Голови Верховної Ради України  Володимира Гройсманаучасників привітав  Заступник Керівника Апарату Олександр Мартиненко. Він наголосив, що тематика, яка буде обговорюватися  під час заходу, надзвичайно важлива  в контексті підняття тарифів на житлово-комунальні послуги та нагальної необхідності  підвищення їх якості. Ніхто не знає проблем галузі краще, ніж на місцях.Промовець запевнив, що практичні рекомендації учасників будуть використані під час роботи над законопроектами.

Заступник виконавчого директора Асоціації міст України Олександр Слобожан підкреслив, що мета започаткованого проекту -  допомогти органам місцевого самоврядування і Парламенту у їх співпраці, сприяти відкритості та прозорості вищого законодавчого органу.


Завтра, 1 квітня, учасники ознайомляться з роботою Київського центру енергоефективності.

Довідково: Парламентський офіс місцевого самоврядування створений за ініціативою всеукраїнських асоціацій місцевого самоврядування Розпорядженням Голови Верховної Ради України В.Гройсмана.