Новини

17 липня 2019, 17:06

Голова Верховної Ради України заявив, що скликання позачергової сесії має відбуватись у відповідності до чинного законодавства

докладніше
17 липня 2019, 11:15

Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності за час роботи десятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання провів 10 засідань, на яких розглянуто 60 питань

докладніше
17 липня 2019, 09:39

Огляд головних тем «Голосу України» від 17 липня

докладніше
16 липня 2019, 15:30

Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки провів круглий стіл: "Запуск оптового ринку електричної енергії: перші результати та виклики" (відео)

докладніше
16 липня 2019, 13:29

У першому півріччі 2019 року до Верховної Ради надійшло 32,4 тисячі пропозицій, заяв і скарг громадян

докладніше
16 липня 2019, 10:43

Комітет з питань бюджету підбив підсумки роботи протягом десятої сесії

докладніше
16 липня 2019, 09:43

Огляд головних тем «Голосу України» від 16 липня

докладніше
15 липня 2019, 16:35

Відбулось заключне засідання Комітету з питань європейської інтеграції

докладніше
15 липня 2019, 15:15

Про початок конкурсу для відбору кандидатур на посаду судді Конституційного Суду України та початок прийому пропозицій депутатських фракцій (депутатських груп) щодо кандидатів на посаду судді Конституційного Суду України

докладніше
15 липня 2019, 11:51

У Комітеті з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму відбулася презентація спортивного проекту: "Діджиталізація спорту в Україні" (відео)

докладніше
15 липня 2019, 10:03

У №28 «Відомостей Верховної Ради України» опубліковано закон щодо імплементації актів законодавства ЄС у сфері технічного регулювання

докладніше
12 липня 2019, 17:50

Голова Парламенту Андрій Парубій підбив підсумки роботи Верховної Ради України VIII скликання

докладніше
12 липня 2019, 16:43

І.Геращенко: «Новий Виборчий кодекс містить важливі зміни і дає надію на створення в Україні справжніх партій - з чітко окресленою ідеологією»

докладніше
12 липня 2019, 15:39

Протягом тижня народні депутати працювали на пленарних засіданнях, у комітетах, взяли участь в інших заходах

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
17 березня 2016, 17:08

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Фахівці з питань надання адміністративних послуг стали першими учасниками навчальної програми в рамках проекту «ПУЛЬС» Парламентського офісу місцевого самоврядування

 

Парламентський офіс місцевого самоврядування, який був створений за ініціативою всеукраїнських асоціацій місцевого самоврядування та Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана, започаткував серію навчальних практикумів для посадових осіб місцевого самоврядування на підтримку реформи децентралізації. Програма реалізується спільно з Асоціацією міст України в рамках проекту «ПУЛЬС», що впроваджується за підтримки USAID.

Першими учасниками програми стали фахівці з питань надання адміністративних послуг об’єднаних територіальних громад, малих міст, міст обласного значення та обласних центрів.

Учасники практикуму, який розпочався 17 березня у Верховній Раді України, зможуть детально обговорити рішення, прийняті Парламентом, з метою розширення повноважень органів місцевого самоврядування в сфері надання послуг громадянам, поділитися власним досвідом та надати пропозиції щодо подальшого удосконалення законодавства в зазначеній сфері.

Сьогодні перед учасниками семінару виступили в.о. Керівника Апарату Верховної Ради України Володимир Слишинський, його заступник Олександр Мартиненко, виконавчий директор Асоціації міст України Мирослав Пітцик.

Крім того, учасники семінару ознайомились на практиці з роботою Центру надання адміністративних послуг Святошинського району міста Києва.

18 березня відбудуться обговорення питань підвищення якості надання адміністративних послуг і його законодавчого регулювання з представниками секретаріатів комітетів Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування і з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України.

За результатами зазначеного практикуму його учасниками та організаторами будуть підготовлені рекомендації щодо подальшого законодавчого забезпечення з питань надання адміністративних послуг.