Новини

26 травня 2020, 12:52

Комітет з питань правової політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо обов'язку виконавця проводити індексацію розміру аліментів, визначеного судом у твердій грошовій сумі

докладніше
26 травня 2020, 09:43

Огляд головних тем «Голосу України» від 26 травня

докладніше
25 травня 2020, 19:10

Апарат Верховної Ради України отримав результати функціонального аналізу

докладніше
25 травня 2020, 15:40

Сподіваємося на розширення співпраці між парламентами України та Швеції, - Дмитро Разумков

докладніше
25 травня 2020, 14:39

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендує прийняти за основу законопроект щодо перших кроків дерегуляції бізнесу шляхом страхування цивільної відповідальності

докладніше
25 травня 2020, 13:19

Комітет з питань економічного розвитку рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому законопроект щодо детінізації ринку металургійної сировини та операцій з металобрухтом

докладніше
25 травня 2020, 11:54

Голова Верховної Ради України вніс зміни до Розпорядження «Про додаткові заходи із попередження виникнення гострої респіраторної хвороби» від 12 березня 2020 року, №151

докладніше
25 травня 2020, 10:09

У Комітеті з питань енергетики та житлово-комунальних послуг розглянули питання розробки законодавчої бази для створення мінімальних запасів нафти та нафтопродуктів в Україні

докладніше
23 травня 2020, 21:45

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков висловлює співчуття у зв'язку зі смертю народного депутата України Валерія Давиденка

докладніше
22 травня 2020, 19:00

Стартувало публічне обговорення законопроекту щодо вдосконалення сфери адмінпослуг

докладніше
22 травня 2020, 16:30

Підсумки роботи Верховної Ради України за тиждень 18-22 травня

докладніше
22 травня 2020, 15:09

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти у другому читанні і в цілому законопроект щодо посилення відповідальності за невиконання законних вимог та перешкоджання діяльності народного депутата України, Рахункової палати, депутата місцевої ради

докладніше
22 травня 2020, 14:47

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков висловлює співчуття у зв’язку зі смертю Анатолія Матвієнка

докладніше
22 травня 2020, 14:39

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки погодив пропозиції Міністерства оборони до Програми діяльності Кабінету Міністрів України із зауваженнями

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
19 лютого 2016, 17:25

 Інформаційне управління 

Протягом тижня народні депутати працювали на пленарних засіданнях, взяли участь у парламентських та комітетських слуханнях, засіданнях комітетів та інших заходах

 

У вівторок, 16 лютого, парламентарії заслухали звіт Кабінету Міністрів про хід і результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України. За результатами заслуховування народні депутати прийняли постанову, якою визнали роботу Уряду незадовільною.

Верховна Рада не прийняла Постанову"Про відповідальність Кабінету Міністрів України (щодо прийняття резолюції недовіри Кабінету Міністрів України)".

Народні депутати взяли активну участь у парламентських слуханнях щодо стану дотримання прав внутрішньо переміщених осіб та громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території України та на території, не контрольованій українською владою в зоні проведення антитерористичної операції. 

Протягом тижня відбулися чергові засідання парламентських комітетів.

Зокрема, під час засідання Комітет з питань бюджету рекомендував парламенту прийняти за основу та в цілому проект Закону "Про внесення зміни до статті 4 Закону України "Про особливості здійснення правочинів з державним, гарантованим державою боргом та місцевим боргом".

Комітет з питань євроінтеграції розглянув ряд законопроектів, спрямованих на виконання критеріїв в рамках виконання другої фази Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України, зокрема, законопроекти №№4054, 4055, 4056 та 3787 та ухвалив рішення рекомендувати головним комітетам внести ці докумен на розгляд Верховної Ради для прийняття їх за основу. Також у Комітеті відбулися слухання на тему: "Українська мова в контексті європейської інтеграції: виклики і відповіді". Захід проведено з нагоди Міжнародного дня рідної мови.

Комітет з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства провів слухання з питання дерегуляції ведення бізнесу в будівництві.

Рекомендації комітетських слухань з урахуванням пропозицій учасників заходу будуть доопрацьовані та розглянуті на черговому засіданні Комітету.

Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи рекомендує парламенту прийняти за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впровадження інтегрованих підходів в управління водними ресурсами за басейновим принципом".

Комітет з питань національної безпеки і оборони і Спеціальна контрольна комісія з питань приватизації на спільному засіданні розглянули питання виконання умов договору купівлі-продажу пакету акцій ПАТ "Укртелеком", у тому числі щодо створення та безоплатної передачі у державну власність телекомунікаційної мережі спеціального призначення.

Комітет з питань національної безпеки і оборони рекомендував Верховній Раді прийняти за основу та в цілому проект Закону "Про внесення зміни до статті 15 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" щодо призову громадян України на строкову військову службу" №4020.

У Комітеті з питань охорони здоров'я відбулося засідання "круглого столу" на тему: "Лікування за кордоном: результативність і захист прав пацієнтів".

Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки провів "круглий стіл" на тему: "Реформа корпоративного управління і відокремлення функцій із транспортування та постачання природного газу НАК "Нафтогаз України" (Unbundling) - важливі шляхи для забезпечення енергетичної безпеки України".

Члени Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин розглянули та рекомендували Верховній Раді прийняти у другому читанні проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення положень судового захисту іноземців та осіб без громадянства та урегулювання окремих питань, пов'язаних з протидією нелегальній міграції" №3159 в редакції, запропонованій Комітетом.

Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму розглянув звіт міністра соціальної політики Павла Розенка та міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова. Висловивши ряд критичних зауважень з приводу роботи органів виконавчої влади, члени Комітету водночас ухвалили рішення визнати роботу обох міністрів задовільною.

Члени Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики розглянули законопроект про внесення змін до Закону "Про телебачення і радіомовлення" (щодо захисту інформаційного простору України) №3562 і за результатами розгляду рекомендували Верховній Раді прийняти його за основу.

Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення розглянув звіт про хід і результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2015 році у сфері соціальної політики і за результатами розгляду звіту уряду в частині соціального забезпечення громадян, узяв його до відома та надав низку рекомендацій органам виконавчої влади.


Комітет соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення рекомендував Верховній Раді прийняти за основу проект Закону "Про внесення змін до статті 32 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» щодо призначення пенсій особам, які стали інвалідами внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров'я, одержаних під час участі у Революції Гідності" №4022.

Комітет з питань фінансової політики і банківської діяльності вирішив створити робочу групу для доопрацювання проекту Закону "Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів". Члени Комітету на своєму засіданні 16 лютого ухвалили рішення взяти за основу законопроект №3670 для доопрацювання у робочій групі із наступним винесенням на розгляд Верховної Ради.

Спеціальною контрольною комісією Верховної Ради України з питань приватизації проведено "круглий стіл" на тему: "Перспективи та особливості приватизації ДП "Укрспирт".

У Верховній Раді відбулася Міжнародна конференція з питань парламентської етики, метою якої було вивчення світового досвіду з дотримання парламентської етики та можливості його застосування в Україні.

За результати роботи конференції було ухвалено рішення - створити робочу групу, до якої увійдуть народні депутати та представники громадськості для вироблення чіткого плану дій задля  поліпшення  діяльності парламентаріїв.


У Верховній Раді відкрито фотовиставку, присвячену подіям на Майдані Незалежності під час Революції Гідності.