Новини

02 квітня 2020, 14:53

Порядок отримання висновків Єврокомісії щодо законопроєктів у сфері енергетики

докладніше
01 квітня 2020, 18:32

Уряд має забезпечити належне фінансування наукових співробітників, які розробили вітчизняні експрес-тести для діагностики коронавірусу, - Олена Кондратюк

докладніше
01 квітня 2020, 15:57

Голова Верховної Ради підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)»

докладніше
31 березня 2020, 16:13

Голова Верховної Ради підписав три закони, ухвалені на позачерговому засіданні Парламенту

докладніше
31 березня 2020, 00:51

Позачергове засідання Верховної Ради України

докладніше
31 березня 2020, 00:44

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення"

докладніше
30 березня 2020, 16:59

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності"

докладніше
30 березня 2020, 16:43

Прийнято Постанову «Про призначення Степанова М. В. Міністром охорони здоров'я України»

докладніше
30 березня 2020, 16:40

Прийнято Постанову «Про призначення Марченка С. М. Міністром фінансів України»

докладніше
30 березня 2020, 15:48

Голова Верховної Ради України підписав Розпорядження про скликання позачергового пленарного засідання

докладніше
30 березня 2020, 15:02

Друге позачергове засідання Верховної Ради України

докладніше
30 березня 2020, 14:59

Прийнято Закон "Про внесення зміни до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" щодо безперервного забезпечення харчування військовослужбовців"

докладніше
30 березня 2020, 14:57

Перше позачергове засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
30 березня 2020, 14:35

Прийнято Постанову «Про звільнення Ємця І. М. з посади Міністра охорони здоров'я України»

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
15 лютого 2016, 12:45

 Прес-секретар Голови Верховної Ради України 

В. Гройсман закликає Парламент до пошуку рішення, яке сприятиме виведенню країни з урядової кризи

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман закликав Парламент до конструктивної роботи та пошуку рішення, яке буде сприяти виведенню країни з урядової кризи. Про це Голова Парламенту заявив, відкриваючи засідання Погоджувальної ради керівників фракцій та голів комітетів Верховної Ради України у понеділок.

"Хотів би закликати усі політичні сили до пошуку ефективних рішень, робочих рішень, які б дозволили країні реформуватися, які б дозволили країні йти вперед, а людям відчувати, що насправді є перспектива, що кожного дня щось відбувається таке, що вони розуміють, їм близьке і змінює у кращий бік їхнє життя", - заявив він.

Голова Парламенту зауважив, що сьогодні українське суспільство знаходиться у "песимістичному настрої". "Люди не відчувають швидких, якісних реформ, змін у власному житті. І це викликає певну недовіру до органів влади, зокрема і до Уряду", - зазначив він.

У цьому контексті В. Гройсман закликав народних депутатів під час розгляду та обговорення Звіту про хід і результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2015 році у вівторок "адекватно сприймати реальність з точки зору, як це сприймає українське суспільство".

"Будь-які інші дії в рамках Коаліції українського Парламенту, які не будуть сприйняті українським суспільством, будуть поглиблювати кризу довіри до влади, що, на мій погляд, з боку політичних сил було би абсолютно неправильним", - наголосив В. Гройсман.

Пізніше під час засідання Голова Парламенту наголосив, що єдиним можливим критерієм ефективності роботи влади є не кількість напрацьованих законопроектів, а їх якість та реалізація. "Кількість законів не може бути критерієм оцінки роботи Парламенту, Коаліції, Уряду. Має бути критерієм роботи Уряду, влади взагалі прийняті ефективні реалізовані рішення. Це є об'єктивно", - підкреслив він.