Новини

28 травня 2020, 09:46

Огляд головних тем «Голосу України» від 28 травня

докладніше
27 травня 2020, 18:59

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування розглянув ряд проблемних питань медичної галузі

докладніше
27 травня 2020, 15:57

Комітет з питань освіти, науки та інновацій рекомендує Верховній Раді відправити на доопрацювання законопроект про покращення соціально-економічного становища студентів

докладніше
27 травня 2020, 15:43

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо окремих питань діяльності професійних спілок (відео)

докладніше
27 травня 2020, 15:00

Комітет з питань аграрної та земельної політики рекомендує ухвалити у другому читанні і в цілому законопроект про внесення змін до Закону про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження

докладніше
27 травня 2020, 10:30

Президент Парламентської асамблеї НАТО та українська делегація обговорили ситуацію щодо пандемії COVID-19 та триваючу агресію з боку Росії

докладніше
27 травня 2020, 09:34

Огляд головних тем «Голосу України» від 27 травня

докладніше
26 травня 2020, 12:52

Комітет з питань правової політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо обов'язку виконавця проводити індексацію розміру аліментів, визначеного судом у твердій грошовій сумі

докладніше
26 травня 2020, 09:43

Огляд головних тем «Голосу України» від 26 травня

докладніше
25 травня 2020, 19:10

Апарат Верховної Ради України отримав результати функціонального аналізу

докладніше
25 травня 2020, 15:40

Сподіваємося на розширення співпраці між парламентами України та Швеції, - Дмитро Разумков

докладніше
25 травня 2020, 14:39

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендує прийняти за основу законопроект щодо перших кроків дерегуляції бізнесу шляхом страхування цивільної відповідальності

докладніше
25 травня 2020, 13:19

Комітет з питань економічного розвитку рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому законопроект щодо детінізації ринку металургійної сировини та операцій з металобрухтом

докладніше
25 травня 2020, 11:54

Голова Верховної Ради України вніс зміни до Розпорядження «Про додаткові заходи із попередження виникнення гострої респіраторної хвороби» від 12 березня 2020 року, №151

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
12 лютого 2016, 18:02

 Інформаційне управління 

Протягом тижня народні депутати працювали в комітетах, проводили наради, зустрічі та «круглі столи», здійснювали міжнародні візити та інші заходи

 

Під головуванням Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана відбувся «круглий стіл» на тему: «100 днів об'єднаних територіальних громад: здобутки, проблеми, перспективи», у роботі якого взяли участь представники парламенту, уряду, міжнародних організацій, які опікуються перебігом реформи місцевого самоврядування в Україні.


Також Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман, голова Комітету з питань науки і освіти Лілія Гриневич  та  Голова Комітету з питань сім‘ї, молодіжної політики, спорту та туризму Артур Палатний вручили щорічні Премії Верховної Ради України педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів; найталановитішим молодим ученим у галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок; за внесок молоді в розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування.

У Комітеті з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки заслухано звіт Міністра енергетики та вугільної промисловості України Володимира Демчишина та програму дій Міністерства на 2016 рік. Також у Комітеті відбулися слухання щодо стабілізації ситуації у вугільній галузі та перспектив її розвитку до 2020 року. У засіданні взяло участь понад 110 учасників - народні депутати, Міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин, представники центральної виконавчої влади, керівники державних підприємств, експерти в галузі енергетики, представники громадських організацій, лідери галузевих профспілок та журналісти.

Комітет з питань культури і духовності провів громадське обговорення пропозицій та поправок до проекту Закону "Про державну підтримку кінематографії". В обговоренні взяли участь народні депутати, представники центральних органів виконавчої влади, Інтернет спільноти, телекомунікаційного бізнесу, експертного середовища, громадськості, кінопродюсери та видавці.

Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи провів у м. Чернівці нараду щодо поводження з побутовими відходами. Також голова Комітету Микола Томенко провів нараду, на якій  було розглянуто питання про підготовку до 30-х роковин Чорнобильської катастрофи та пропозиції щодо забезпечення належної організації роковин та парламентських слухань.


Комітет з питань економічної політики заслухав звіт про хід і результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2015 році . На засіданні були присутні всі члени Кабінету Міністрів України, які звітували про результати виконаної ними роботи по напрямах, а також члени Комітету в повному складі, інші народні депутати, представники громадськості, засобів масової інформації.

У Комітеті з питань правової політики та правосуддя проведено особистий прийом громадян. Також у Комітеті, за ініціативи першого заступника голови Комітету Леоніда Ємця, відбулося засідання робочої групи з обговорення проекту Закону «Про внесення змін до Закону України «Про забезпечення права на справедливий суд» (щодо забезпечення прав суддів,  які обіймають посади у судах, що припинили роботу у зв'язку із стихійним лихом, військовими діями, проведенням антитерористичної операції)» №3328.

Комітет з питань запобігання і протидії корупції розглянув ряд законопроектів щодо деяких аспектів діяльності Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ).

За результатами наради за участю представників Міністерства фінансів, НБУ, асоціацій банківського ринку та представників об'єднань позичальників  Голова Комітету з питань фінансової політики і банківської діяльності Сергій Рибалка звернувся до громадських об'єднань валютних позичальників, Громадської ради при Національному банку України, а також до усіх зацікавлених з відкритим листом щодо надання зауважень та пропозицій до законопроекту №4004.

Керівник Постійної делегації Верховної Ради України у Парламентській Асамблеї Чорноморського Економічного Співробітництва Людмила Денісова брала участь у Бюджетно-аудиторській комісії, яка проходила у Міжнародному Секретаріаті ПАЧЕС (м. Стамбул, Турецька Республіка). На засіданні Комісії щодо аналізу бюджету ПАЧЕС прийнято аудиторський звіт з поправками української делегації, направленими на більш раціональне витрачання бюджетних коштів ПАЧЕС.

Делегація Комітету у закордонних справах у складі голови Комітету у закордонних справах Г.М.Гопко, її заступників І.О.Климуш-Цинцадзе та І.В.Гузя перебувала з візитом в Болгарії з метою участі в міжнародній конференції «Демократична безпека - наша спільна відповідальність для майбутнього Європи».

Голова Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Григорій Немиря провів зустрічі з Головою Червоного Хреста в Україні Аланом Ешліманном, із Заступником уповноваженого представника Верховного Комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) Ванно Нупек, з представниками Консультативної місії ЄС (EUAM).

Голова Комітету з питань науки і освіти Лілія Гриневич провела зустріч з Радником з питань преси, освіти та культури Посольства США в Україні Конрадом Тернером.


Українська делегація на чолі з Головою групи з міжпарламентських зв’язків з Державою Катар у Верховній Раді України Андрієм Артеменком перебувала з робочим візитом у м.Доха (Держава Катар).