Новини

08 квітня 2020, 18:26

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики розглянув низку ініціатив для економічної підтримки культури та креативних індустрій (відео)

докладніше
08 квітня 2020, 15:00

Комітет з питань антикорупційної політики заслухав керівництво НАЗК про стан підготовки до запуску реєстру політичних публічних фінансів (відео)

докладніше
08 квітня 2020, 08:49

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики провів засідання в режимі відеоконференції

докладніше
07 квітня 2020, 13:00

Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг: Укладення договорів між споживачами та виконавцями комунальних послуг відтерміновано через карантин

докладніше
06 квітня 2020, 17:24

Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів провів перше засідання у режимі відеоконференції

докладніше
06 квітня 2020, 12:00

Комітет з питань інтеграції України з ЄС на засіданні в онлайн режимі розглянув законопроекти на їх відповідність праву ЄС та зобов’язанням України відповідно до Угоди про асоціацію

докладніше
04 квітня 2020, 14:35

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков висловлює співчуття у зв’язку зі смертю Івана Вакарчука

докладніше
03 квітня 2020, 18:46

Комітет з питань правоохоронної діяльності спільно з Генеральною прокуратурою, Національним антикорупційним бюро та Антикорупційною ініціативою Європейського союзу провели веб-конференцію на тему «Система електронного кримінального провадження eCase»

докладніше
03 квітня 2020, 15:07

Голова Верховної Ради України підписав Розпорядження, яким продовжив дію додаткових заходів із попередження поширення коронавірусної хвороби

докладніше
02 квітня 2020, 14:53

Порядок отримання висновків Єврокомісії щодо законопроєктів у сфері енергетики

докладніше
01 квітня 2020, 18:32

Уряд має забезпечити належне фінансування наукових співробітників, які розробили вітчизняні експрес-тести для діагностики коронавірусу, - Олена Кондратюк

докладніше
01 квітня 2020, 15:57

Голова Верховної Ради підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)»

докладніше
31 березня 2020, 16:13

Голова Верховної Ради підписав три закони, ухвалені на позачерговому засіданні Парламенту

докладніше
31 березня 2020, 00:51

Позачергове засідання Верховної Ради України

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
11 лютого 2016, 14:40

 Прес-служба 

Андрій Парубій: Закон України «Про відкритість використання публічних коштів» став рішучим кроком для знищення корупційних схем

 

«Закон України «Про відкритість використання публічних коштів» став рішучим кроком для знищення корупційних схем», - заявив Перший заступник Голови Верховної Ради України Андрій Парубій, звертаючись з вітальним словом до учасників «круглого столу» на тему: «Рік ухвалення Закону України «Про відкритість використання публічних коштів»: перші підсумки та перспективи».

За його словами, суспільство «сьогодні чекає від виконавської структури оцінок якості втілення цього Закону».

«Ухвалення Закону «Про відкритість використання публічних коштів» продемонструвало тісну співпрацю громадського сектору і представницької влади, внаслідок чого ухвалюються ключові рішення», - зауважив А.Парубій.

Політик нагадав, що «мало, хто вірив що цей Закон буде ухвалений і реалізований», проте «портал E-data працює, і цей Закон великою мірою став дієвим механізмом контролю та недопущення корупційних схем у використанні коштів органами влади на усіх рівнях».

Водночас, Перший віце-спікер дав зрозуміти, що «очевидно за час роботи порталу з’явилися  певні недоліки, які необхідно буде врегулювати на законодавчому рівні».

«Якщо є якісь труднощі в реалізації його положень, від імені Парламенту гарантую, що без затягувань  зможемо внести необхідні зміни до чинного Закону. Використання публічних коштів і надалі буде пріоритетом моєї постійної уваги», - зазначив А.Парубій.

«Сьогодні багато говорять про парламентську кризу. А я хочу сказати, що на моє глибоке переконання, саме цей склад парламенту виявив велику здатність до ухвалення антикорупційних законів», - наголосив Перший віце-спікер Українського парламенту. При цьому він поінформував присутніх про підготовку до голосування низки антикорупційних законопроектів, серед яких «важливі закони для візової лібералізації і які, перш за все є антикорупційними, - це, зокрема, законопроекти про агентство по виявленню управління антикорупційними активами, про конфіскацію корупційних активів та про недекларування».

«Я бачу великий потенціал і велику силу в тому, що ми сконцентрували свою волю в боротьбі з одною з найбільших небезпек в Україні, яка, очевидно, для нас є найбільшою після російської агресії , -  це корупція. І тому ми повинні системно, крок за кроком витискати корупцію з нашої держави. Ми йдемо в напрямку побудови нової, відкритої України», - наголосив Перший віце-спікер А.Парубій.

 ***