Новини

27 травня 2020, 18:59

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування розглянув ряд проблемних питань медичної галузі

докладніше
27 травня 2020, 15:57

Комітет з питань освіти, науки та інновацій рекомендує Верховній Раді відправити на доопрацювання законопроект про покращення соціально-економічного становища студентів

докладніше
27 травня 2020, 15:43

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо окремих питань діяльності професійних спілок (відео)

докладніше
27 травня 2020, 15:00

Комітет з питань аграрної та земельної політики рекомендує ухвалити у другому читанні і в цілому законопроект про внесення змін до Закону про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження

докладніше
27 травня 2020, 10:30

Президент Парламентської асамблеї НАТО та українська делегація обговорили ситуацію щодо пандемії COVID-19 та триваючу агресію з боку Росії

докладніше
27 травня 2020, 09:34

Огляд головних тем «Голосу України» від 27 травня

докладніше
26 травня 2020, 12:52

Комітет з питань правової політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо обов'язку виконавця проводити індексацію розміру аліментів, визначеного судом у твердій грошовій сумі

докладніше
26 травня 2020, 09:43

Огляд головних тем «Голосу України» від 26 травня

докладніше
25 травня 2020, 19:10

Апарат Верховної Ради України отримав результати функціонального аналізу

докладніше
25 травня 2020, 15:40

Сподіваємося на розширення співпраці між парламентами України та Швеції, - Дмитро Разумков

докладніше
25 травня 2020, 14:39

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендує прийняти за основу законопроект щодо перших кроків дерегуляції бізнесу шляхом страхування цивільної відповідальності

докладніше
25 травня 2020, 13:19

Комітет з питань економічного розвитку рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому законопроект щодо детінізації ринку металургійної сировини та операцій з металобрухтом

докладніше
25 травня 2020, 11:54

Голова Верховної Ради України вніс зміни до Розпорядження «Про додаткові заходи із попередження виникнення гострої респіраторної хвороби» від 12 березня 2020 року, №151

докладніше
25 травня 2020, 10:09

У Комітеті з питань енергетики та житлово-комунальних послуг розглянули питання розробки законодавчої бази для створення мінімальних запасів нафти та нафтопродуктів в Україні

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
29 січня 2016, 16:36

 Інформаційне управління 

Протягом тижня народні депутати працювали в пленарному режимі, взяли участь у засіданнях комітетів, ряді міжнародних заходів

 

Так, Постійна делегація Верховної Ради України у ПАРЄ взяла участь у роботі чергової зимової сесії Асамблеї, яка проходить у Страсбурзі з 25 до 29 січня цього року.

Голова Постійної делегації Верховної Ради України у Парламентській асамблеї Ради Європи Володимира Ар'єв зробив заяву, в якій зазначається, що «Українська парламентська делегація в ПАРЄ продовжуватиме слідувати фундаментальним принципам Ради Європи та спільно із своїми колегами працювати над ствердженням демократичних цінностей на всьому європейському континенті. Ми заявляємо, що допоки триватиме незаконна окупація Криму, а на українському Донбасі залишатиметься хоча б один російський солдат, ми виступатимемо проти відновлення парламентської делегації РФ».

Голова Постійної делегації Верховної Ради України в ПАЧЕС Людмила Денісова заявила, що Україна не братиме участь у наступній Генеральній асамблеї ПАЧЕС, яка відбудеться в Росії.

Таке рішення прийнято на засіданні Комітету у закордонних справах 27 січня.

Члени Комітету також вирішили звернутися до комітетів у закордонних справах парламентів держав-членів ПАЧЕС з проханням бойкотувати участь їх національних делегацій у 47-й Генеральній Асамблеї ПАЧЕС в Москві.

Голова підкомітету з питань місцевого самоврядування Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Юрій Бублик взяв участь у ІХ Форумі "Європа - Україна".

Захід проходив 24 - 26 січня у місті Лодзь, Польська Республіка.

Ю.Бублик наголосив на необхідності вирішення на державному рівні проблем українців, які проживають на тимчасово окупованих територіях, і висловив переконання, що до їх звільнення від окупантів, "під дулами автоматів" говорити про вільні вибори неможливо.

Відбулися засідання парламентських комітетів.

Комітет з питань бюджету за результатами розгляду рекомендує парламенту прийняти за основу та в цілому проект Закону "Про внесення зміни до розділу VI "Прикінцеві та перехідні положення" Бюджетного кодексу України щодо розподілу екологічного податку".

Комітет з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проект Закону "Про прибуткові та муніципальні будинки".

Голова Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Микола Томенко звернувся до Уряду та парламентського комітету з питань бюджету у зв'язку із критичною ситуацією, яка склалася з фінансуванням лісового господарства.

Члени Комітету з питань запобігання і протидії корупції під час засідання обговорили інформацію про стан впровадження законодавства щодо введення системи електронного декларування, як нової системи фінансового контролю державних службовців.

Під час засідання також було прийнято рішення щодо оголошення початку прийому від громадських організацій, діяльність яких пов'язана із запобіганням корупції, пропозицій щодо кандидатів для визначення до складу конкурсної комісії з відбору кандидата на посаду Голови Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

Комітет з питань охорони здоров'я на засіданні розглянув питання "Про стан захворюваності населення на грип і ГРВІ та прогнози щодо подальшого розвитку епідеміологічної ситуації з цих респіраторних інфекцій у 2016 році, результати аналізу летальних випадків серед населення, готовність системи охорони здоров'я до забезпечення належного медичного обслуговування населення у зв'язку з підвищенням рівня захворюваності і смертності від грипу в Україні та заходи, що вживаються МОЗ України з метою недопущення епідемічних ускладнень".

За результатами розгляду цього питання Комітет визнав роботу Міністерства охорони здоров'я у сфері виконання заходів з профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів незадовільною.

Комітет з питань науки і освіти провів обговорення проекту Закону "Про освіту", внесеного на розгляд Верховної Ради Кабінетом Міністрів.

За участю Комітету з питань науки і освіти у Верховній Раді проведено Всеукраїнську нараду з проблем та ризиків функціонування системи професійно-технічної освіти в контексті прийняття Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік".

Подальше здійснення податкової реформи в Україні обговорено у Комітеті з питань податкової та митної політики під час зустрічі народних депутатів з міжнародними експертами.

Комітет з питань правової політики і правосуддя рекомендував Верховній Раді включити до порядку денного третьої сесії проект Закону про зміни до Конституції (щодо правосуддя) та направити до Конституційного Суду для одержання висновку щодо його відповідності вимогам статей 157 і 158 Конституції України.

Голова Комітету з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк представив програму розвитку економіки. "Ця програма є комплексним документом, що передбачає низку ключових та першочергових кроків, заходів, реформ, законів, які мають бути зроблені в п'яти визначальних сферах для того, щоб українці відчули на собі справжні позитивні ефекти реформ, а не їх імітацію, як це відбувається сьогодні", - пояснив народний депутат.

Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики затвердив план роботи на період четвертої сесії та розпочав розгляд Стратегії розвитку законодавства у сфері ЗМІ.

Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення рекомендує Верховній Раді прийняти за основу та в цілому проект Закону про внесення змін до статті 40 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" щодо порядку визначення заробітку для обчислення пенсії.

Члени Комітету з питань фінансової політики та банківської діяльності ухвалили рішення заслухати Голову Національного банку та керівництво Міністерства фінансів щодо економічної ситуації і планів подальшої фінансової стабілізації та сприяння економічному розвитку

Комітет також рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проект Закону про фінансову реструктуризацію, розроблений з метою подолання негативних наслідків у фінансовому секторі, спричинених фінансовими кризовими процесами в економіці України та на виконання зобов'язань української сторони перед міжнародними фінансовими організаціями.