Новини

27 лютого 2020, 11:30

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо посилення відповідальності за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян

докладніше
26 лютого 2020, 17:11

У Верховній Раді відбулася координаційна зустріч проектів та програм міжнародної технічної допомоги (ІРТАС)

докладніше
26 лютого 2020, 16:44

Україна готова розширювати співпрацю з Естонією на міжнародній арені, - Дмитро Разумков

докладніше
26 лютого 2020, 15:53

Голова Верховної Ради України зустрівся з Міністром оборони Естонії

докладніше
26 лютого 2020, 15:08

Позиції Естонії та України співпадають у питаннях щодо розвитку демократії й досягнення миру, - Дмитро Разумков

докладніше
26 лютого 2020, 14:00

Голова Комітету з прав людини Дмитро Лубінець: «Реінтеграція Криму – це захист людей»

докладніше
26 лютого 2020, 12:28

Комітет з питань молоді і спорту заслухав інформацію щодо результатів діяльності Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» та показників виконання житлових програм у 2019 році

докладніше
26 лютого 2020, 12:10

Для створення ефективної «Держави у смартфоні» важливо використовувати найкращий світовий досвід, - Дмитро Разумков

докладніше
26 лютого 2020, 10:03

У Комітеті з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування створено Робочу групу з питань підготовки до проведення парламентських слухань на тему: "Захист інвестицій в житлову нерухомість та шляхи вирішення проблем постраждалих інвесторів"

докладніше
25 лютого 2020, 19:00

Досвід Естонії з електронного урядування та кібербезпеки є дуже цінним для України, - Дмитро Разумков

докладніше
25 лютого 2020, 18:30

У Комітеті з питань екологічної політики та природокористування обговорили шляхи вирішення екологічних проблем на території та об’єктах колишнього ВАТ «Радикал» у м. Києві

докладніше
25 лютого 2020, 18:00

Голова Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрій Клочко: реформа децентралізації має бути і буде продовжена

докладніше
25 лютого 2020, 17:54

Голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев провів особистий прийом громадян

докладніше
25 лютого 2020, 16:32

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков 25 лютого розпочав офіційний візит до Естонії

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
22 січня 2016, 14:54

 Інформаційне управління 

Заступник голови Комітету з питань правової політики та правосуддя Сергій Алєксєєв підбив підсумки візиту до Норвегії

 

Для врегулювання ситуації на Донбасі всі сторони Мінських переговорів повинні виконувати взяті на себе зобов'язання. Про це сказав заступник голови Комітету з питань правової політики та правосуддя Сергій Алєксєєв. За його словами, саме таку позицію озвучували представники коаліції під час офіційного візиту до Осло (Норвегія), де вивчали досвід побудови коаліції.

«Зустрічаючись з політиками та посадовцями різних рівнів, зокрема, і спікером парламенту, спілкуючись з журналістами та експертами, ми підкреслювали, що Україна - надійний партнер, який виконує взяті на себе зобов'язання, у тому числі, і в рамках Мінських угод. Таких же дій ми чекаємо від усіх сторін, що беруть участь у Мінських переговорах. У першу чергу це стосується Росії», - сказав він.

Сергій Алєксєєв зазначив, що в рамках взятих на себе зобов'язань Україна підготувала зміни до Конституції, відповідно до яких в окремих районах Донецької та Луганської областей будуть певні особливості місцевого самоврядування. У 2014 році на виконання цього пункту перехідних положень вже був прийнятий відповідний закон.

«Разом з тим, як неодноразово підкреслював Президент Петро Порошенко, ані відповідний пункт перехідних положень проекту змін до Конституції, ані закон на виконання цього пункту не несуть в собі загроз територіальній цілісності України, як того побоюються деякі політики та експерти», - сказав він.

Підбиваючи підсумки візиту до Норвегії, Сергій Алєксєєв зазначив, що хоч ця країна і не входить до Європейського союзу, проте сповідує європейські цінності і застосовує їх на практиці.

«Політика Норвегії, як зовнішня, так і внутрішня, будується на доцільності та не сприймає популізму. Це і стало запорукою того, що рівень життя в Норвегії один з найвищих у світі, а політична система стабільна. Саме на приклади таких країн нам і слід рівнятися», - сказав він.