Новини

01 червня 2020, 17:11

Комітет з питань антикорупційної політики розглянув ряд законопроектів на відповідність антикорупційному законодавству

докладніше
01 червня 2020, 13:56

Держава та Верховна Рада будуть повертатися до нормального режиму роботи, - Дмитро Разумков

докладніше
01 червня 2020, 12:35

Руслан Стефанчук: Законопроект «Про всеукраїнський референдум» може бути внесений до Верховної Ради на цьому тижні

докладніше
01 червня 2020, 12:21

Засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп) (відео)

докладніше
01 червня 2020, 09:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди Дня захисту дітей

докладніше
29 травня 2020, 17:00

У парламенті опрацьовують моделі створення дослідницької служби

докладніше
29 травня 2020, 16:30

У Верховній Раді розроблятимуть модель оцінки ефективності застосування законодавства

докладніше
29 травня 2020, 12:00

В Освітньому центрі Верховної Ради України відбудеться парламентська онлайн-конференція з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

докладніше
29 травня 2020, 11:00

У Комітеті з питань гуманітарної та інформаційної політики відбулася робоча зустріч щодо функціонування державних кіностудій «Укркінохроніка» та «Національна кінематека України»

докладніше
29 травня 2020, 10:03

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон, направлений на підвищення спроможності системи охорони здоров’я України протидіяти поширенню коронавірусної хвороби

докладніше
28 травня 2020, 16:30

У Верховній Раді України вдосконалюють планування законопроектної роботи

докладніше
28 травня 2020, 15:27

Україну та Австрію ще більше зблизив гуманітарний коридор, - віцеспікерка Олена Кондратюк

докладніше
28 травня 2020, 15:22

Книжки Парламентського видавництва стали лауреатами III Всеукраїнського бібліотечного «Біографічного рейтингу»

докладніше
28 травня 2020, 12:30

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо соціального захисту населення в період карантину, пов’язаного з запобіганням виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
20 січня 2016, 12:00

 Інформаційне управління 

Комітет з питань науки і освіти протягом третьої сесії Верховної Ради України VІІІ скликання активно працював над удосконаленням законодавства країни

 

За цей період проведено 11 засідань Комітету, на яких розглянуто 38 питань, 26 з яких присвячено обговоренню законопроектів та проектів постанов Верховної Ради України.

Комітет постійно працює над удосконаленням законодавства країни згідно з планом роботи. Важливою віхою розвитку науково-освітнього законодавства стало прийняття за ініціативою Комітету двох законів України та трьох постанов Верховної Ради, а саме:

- Закону «Про наукову і науково-технічну діяльність» (№ 848-VIІІ від 26 листопада 2015 р.);

- Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо розширення доступу сліпих, осіб з порушеннями зору та осіб з дислексією до творів, виданих у спеціальному форматі» (№ 927-VIІІ від 25 грудня 2015р.);

- Постанови Верховної Ради України «Про призначення у 2015 році іменних стипендій Верховної Ради України для найталановитіших молодих вчених» (№ 689-VIII від 15 вересня 2015 р.);

- Постанови Верховної Ради України «Про присудження Премії Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок за 2014 рік» (№ 690-VIII від 15 вересня 2015 р.);

- Постанови Верховної Ради України «Про присудження щорічної Премії Верховної Ради України педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів» (№ 855-VIІІ від 08 грудня 2015 р.).

Також Комітет розглянув і подав експертні висновки до законопроектів, які є предметом відання інших парламентських комітетів.

За період третьої сесії було проведено комітетські та парламентські слухання та два розширені засідання Комітету. Комітет провів виїзне засідання у м. Краматорськ Донецької області.


За участю представників Комітету відбувалися конференції, відео-конференції, семінари, круглі столи та наради (у т.ч. міжнародні) та Всеукраїнський зліт.

Підготовлено та опубліковано дев’ять статей у друкованих виданнях, зокрема, автором п’яти була Лілія Гриневич; двох - Олександр Співаковський; однієї - Іван Кириленко та однієї - Євген Красняков.

В рамках міжнародного співробітництва члени Комітету та представники секретаріату здійснили шість робочих візитів за кордон у складі офіційних делегацій.

За третю сесію Комітетом опрацьовано 1 988 листів і звернень від колективів навчальних закладів, наукових установ, центральних та місцевих органів виконавчої влади, громадян, які було уважно розглянуто та узагальнено для вдосконалення українського законодавства.

Комітет забезпечив прозорість роботи (із залученням громадськості), зокрема при обговоренні питань, пов’язаних із законопроектами: «Про проект закону України про професійну освіту» та «Про проект Закону України про освіту». До висвітлення роботи Комітету регулярно залучались представники засобів масової інформації, які брали участь у його засіданнях та засіданнях робочих груп. Вперше в практиці Комітету були організовані прямі інтернет-трансляції засідань робочих груп та засідань Комітету. Всі вищезазначені заходи (стенограми, звукозаписи, рішення та протоколи, відео) знайшли відображення на веб-сторінках сайту Верховної Ради України та Комітету, у численних статтях та інтерв’ю у друкованих засобах масової інформації та телепередачах. Усі відео трансляцій Комітету доступні за посиланням:https://www.youtube.com/user/pedpresa/videos.